Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23321
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 10 авг 2020 19:12

Без значение колко са и за какво протестират, блокирането на пътни артерии е недопустимо! Нека да се скача по площадите, това е демократично право, но е право и на всеки да може да се придвижи без някой кретен да се е опънал на пътя. Ама какво ли да очаква човек в държава в която дори полицаите блокираха пътища като протестираха.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ImmortaL_1000 » 10 авг 2020 19:44

tapka4a написа:Как ше е неработеща българската икономика бе, 120 млрд.лв БВП за 2019г. на това неработеща икономика ли викате, вие въобще статистики четете ли ? :lol:
Минималната работна заплата наистина е излишна и всичко трябва да се определя от самите хора и взаимоотношенията работодател-работник, а не държавата да налага насила минимуми или максимуми (като тавана на пенсиите например). Когато никой не да желае да ти работи за 400лв. чисто да кажем, ще имаш 2 варианта или да фалираш или да вдигнеш заплатите, за да продължиш дейност, т.е. коза ще е в работниците/служителите.

То едни статистики . Да аз някъде четох че нашата икономика ръстяла. :lol: А заплатите ни са от Африка .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

tapka4a
Мнения: 313
Регистриран на: 23 май 2020 18:25

Re: Тема за политика - България

Мнениеот tapka4a » 10 авг 2020 20:05

Ти с това неграмотно писане не се учудвам ако работиш на минималната. :roll:

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1891
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Sstefanov » 10 авг 2020 20:40

tapka4a написа:Да, Боко стана неадекватен в стремежа си да угоди на всички и да остане на власт - и вълка сит, и агнето цяло...резултатът от което е слободия и анархия. Не може двуцифрено число лумпени, фенове на радев и там разни соросоиди от бандата на брадатия козел христо иванов и Да(й) България да блокират цялата страна вкл. международни пътища - това си е чист тероризъм и саботаж на основни функции на държавата ! Трябва да бъдат арестувани и съдени за антидържавна дейност ! :evil:

Ти на какви наркотици си? Явно много тежки. Я кажи тиквоча и останалите герб крадци, 95% от тях на държавна длъжност, източващи всяка една стотинка дошла от ЕС, какво трябва да ги правим? Искаш да се арестуват хора, които са затворили 5 улици, а не говориш за всичките крадци и убийци. От много години тази държава не функционира. Основната причина са комунистическата банда на тиквата.

tapka4a
Мнения: 313
Регистриран на: 23 май 2020 18:25

Re: Тема за политика - България

Мнениеот tapka4a » 10 авг 2020 21:02

По-добре ти иди се прегледай. Проблемът е системен, не Боко, ГЕРБ и т.н.! Проблемът е наложеният след 1990г. олигархичен модел, какъвто виждаме в Русия само че в умален вариант. Затова и "демокрацията" ни и "капитализмът" ни е по руски модел 1 към 1 - червен капитализъм на пребоядисали се комунета. Съгласен съм само с последната част, ама комунистическите банди са всички партии създадени от ДС след 1990г., не само ГЕРБ. ;)

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23321
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 11 авг 2020 00:38

Sstefanov написа:
tapka4a написа:Да, Боко стана неадекватен в стремежа си да угоди на всички и да остане на власт - и вълка сит, и агнето цяло...резултатът от което е слободия и анархия. Не може двуцифрено число лумпени, фенове на радев и там разни соросоиди от бандата на брадатия козел христо иванов и Да(й) България да блокират цялата страна вкл. международни пътища - това си е чист тероризъм и саботаж на основни функции на държавата ! Трябва да бъдат арестувани и съдени за антидържавна дейност ! :evil:

Ти на какви наркотици си? Явно много тежки. Я кажи тиквоча и останалите герб крадци, 95% от тях на държавна длъжност, източващи всяка една стотинка дошла от ЕС, какво трябва да ги правим? Искаш да се арестуват хора, които са затворили 5 улици, а не говориш за всичките крадци и убийци. От много години тази държава не функционира. Основната причина са комунистическата банда на тиквата.
Виж сега, аз не отричам всичко това. Столичния инспекторат например е станал една чудовищна бухалка за рекет на средния бизнес. Герб източват с пълна сила, каскета е скандален и тн. Да, аз също искам да има някаква промяна и по възможност да е положителна, но има едно голямо НО. Да блокираш улици и да смущаваш хората понеже искаш нещо не е решение. Това не е демокрация, още повече в такива размери. Нещата се решават на избори, а не с това 50 души да решат да блокират някое кръстовище и 2 млн да се съобразяват с тях. Не някоя кокошка да ми заплашва да се запалва и видиш ли всички толкова да се притесним, че никой да не си върши работата за да могат те да хипарстват в центъра. Ми по тази логика всяка група над 100 души може да реши да блокира живота в столицата докато не им се изпълнили исканията/желанията (каквито и да са те).
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 11 авг 2020 00:46

Предсрочни избори, няма да са от полза на протестиращите и искащи промяна.
Ако изборите са сега, ще гледаме същите долни утайки.
Сега е времето на уж десните, да направят една добра програма, да загърбят егото си, да се обединят и да работят заедно до изборите догодина, и да изритат с мощен шут в гъзО тази напаст.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот tiamat » 11 авг 2020 00:59

Трудно ще изритат когото и да било, според мен, но поне да се намърдат стабилно вътре и да го играят наистина коректив, а не "коректив" като разни червени, сини, патриоти и т.н.

tapka4a
Мнения: 313
Регистриран на: 23 май 2020 18:25

Re: Тема за политика - България

Мнениеот tapka4a » 11 авг 2020 01:15

Кои "десни" да се обединяват бе, вие чувате ли се ? До един създадени в инкубаторите на БКП и ДС... :lol:
Това ли са "десните" ? Кое им е дясното ? Той и агент Алберт - Коритаров и агент Ивайло - Иво Инджев ги водят за десни назначени от партията-майка за антикомунисти и русофоби! :lol:
Вижте рода на Христо Иванов (Бойкикев по майчина линия) пълен с комунистически терористи и партизани отпреди 1944г. :lol:
За другаря Костов и останалите не ми се отваря тема, че ще стане цял ферман... :roll:

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 11 авг 2020 10:48

Всеки различен от Тиквата и Ко, ще е в пъти по-добре. Но честно казано и аз не виждам, как може да стане това, стига да му гласуват всички държавни пиавици(изключвам лекари и учители) на които вдига заплати с 30%.
Чалгаря, който е поредната патерица за раздробяване на вота, и той като дръпне някой глас и положението за дясното става да си ....... майката.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 55 госта