Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23294
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 17 апр 2019 23:49

NOMER14 написа:Смити, каква корупция? Най-голямата корупция гербаджиите създадоха с т.нар. саниране. Пример: от 3 еднакви панелни жилищни блока един до друг санират само единия. Защо?
Става въпрос за назидателното им арестуване, държейки ги с окови мухите да ги кацат в центъра на столица от ЕС.

Аз не отричам всичко това. Не казвам, че там няма корупция. Казвам, че въпросната кокошка е корумпирана до 10 те коляно и напълно заслужава присъдата си. Това, че на други им се разминава е съвсем друг въпрос. Трябва да се стремим към това правосъдието да достига всички, а не само някои от виновните.
Изключително ми е чудно какъв е този стремеж да се защитава въпросната на фона на това, което представлява в действителност.

Що се отнася до арестите... отдавна съм изразил мнение, че са изключително глупави и заслужават да ги съдят. Не е нужно за всеки арест да влизат маскираните барети и да крещят като ненормални, не е нужно да те карат да лягаш по асфалта и да те държат легнал с часове. Да те водят приведен понеже ти извиват ръцете зад гърба и тн. Напълно достатъчно е да те отведат съвсем човешки без циркове. Това обаче не променя деянията на въпросната. Тази изнудваше хората дори за най малкото. Рекета беше на всички нива с отчитане. Дори за най дребните общински разрешения за фризери пред обект, реклама и тн. Неща, които ги нямаше в такъв размер.


Според вас не трябва да бъде съдене понеже не е от герб или бсп ли?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17328
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот slash1912 » 17 апр 2019 23:51

Много си е добра присъдата.Повече такива трябва да има,само така ще спрат да крадат и взимат подкупи!
Следващите трябва да са убийците на пътя.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15551
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 17 апр 2019 23:52

Thsmith написа:
Pichichi написа:Убийци получават по-малки присъди от тези кифли това е странното!
Над тях какъв политически чадър има?
Също така гледам десетки случаи с убийци и изнасилвачи които на влизане и излизане са с качулки и белезници,
окови като на лелята дето я бяха снимали до сега не съм виждал на нито един престъпник. Ще кажеш че тая е убила
и изяла поне 7/8 човека че така я бяха оковали или пък няма други следствени за доста по-големи суми от 75 К Е?
Не съм видял нито един от тях да е окован а има и за милиони евро обвинени. Всичко това прави впечатление
някак си се набива на очи!

Ок, каква трябва да е присъдата за корупция в особено големи размери?

Аз имам идея, ама ЕС я забранява. Инак, гарантирам, че ще работи.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23294
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 17 апр 2019 23:55

fcb_bg написа:
Thsmith написа:
Pichichi написа:Убийци получават по-малки присъди от тези кифли това е странното!
Над тях какъв политически чадър има?
Също така гледам десетки случаи с убийци и изнасилвачи които на влизане и излизане са с качулки и белезници,
окови като на лелята дето я бяха снимали до сега не съм виждал на нито един престъпник. Ще кажеш че тая е убила
и изяла поне 7/8 човека че така я бяха оковали или пък няма други следствени за доста по-големи суми от 75 К Е?
Не съм видял нито един от тях да е окован а има и за милиони евро обвинени. Всичко това прави впечатление
някак си се набива на очи!

Ок, каква трябва да е присъдата за корупция в особено големи размери?

Аз имам идея, ама ЕС я забранява. Инак, гарантирам, че ще работи.

Аз принципно съм голям привърженик на смъртното наказание, но не и за бели якички. Виж за убийци, изнасилвачи, терористи и ко - твърдо за. Плюс правило за 3 та присъда = доживотен затвор.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15551
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 17 апр 2019 23:56

slash1912 написа:Много си е добра присъдата.Повече такива трябва да има,само така ще спрат да крадат и взимат подкупи!
Следващите трябва да са убийците на пътя.

Не щем осъден на двайсе лазарника квартален кмет, избран от хората в Младост, ами едри риби. Или сега кметовете у софията дават разрешителни според разпоредбите? Хм.... нанайси.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15551
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 17 апр 2019 23:59

Thsmith написа:
fcb_bg написа:
Thsmith написа:
Pichichi написа:Убийци получават по-малки присъди от тези кифли това е странното!
Над тях какъв политически чадър има?
Също така гледам десетки случаи с убийци и изнасилвачи които на влизане и излизане са с качулки и белезници,
окови като на лелята дето я бяха снимали до сега не съм виждал на нито един престъпник. Ще кажеш че тая е убила
и изяла поне 7/8 човека че така я бяха оковали или пък няма други следствени за доста по-големи суми от 75 К Е?
Не съм видял нито един от тях да е окован а има и за милиони евро обвинени. Всичко това прави впечатление
някак си се набива на очи!

Ок, каква трябва да е присъдата за корупция в особено големи размери?

Аз имам идея, ама ЕС я забранява. Инак, гарантирам, че ще работи.

Аз принципно съм голям привърженик на смъртното наказание, но не и за бели якички. Виж за убийци, изнасилвачи, терористи и ко - твърдо за. Плюс правило за 3 та присъда = доживотен затвор.

Виж, за некой, крал народа от 2 млн. нагоре, съм навитак да има разстрел. Та другите да си знаят. Друга начин явно нема.
За убийци, дилъри и изнасилвачи, аз имам по-добри наказания.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23294
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 18 апр 2019 00:04

а да и за наркотици съм за, но не и за бели якички : 0
И смъртното наказание е напълно достатъчно, не сме животни за други опции. Освен ако не трябва да дадат някаква важна информация по обвинение в тероризъм. Тогава без ограничение.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43843
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 18 апр 2019 00:05

Ае, всичко е наред. Оня кмета на Созопол краднал 2м лв, те три месеца не могат да го свалят от длъжност, какво остава за арест. Тая прибрала 50к и ае, 20 години пандела. Баневи уж и те стотици милиони завлекли и жената влиза в съда като на модно ревю нагласена, а Иванчева в пранги и 10 месеца арест в нечовешки условия. Ок, да я осъдят ако е крала, ама малко не идва ли нагла цялата тая пародия?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23294
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 18 апр 2019 00:09

Не е прибрала 70 к, а много повече. Само от конкретния е искала 1/2 млн.

Пак питам, какво искате? Да я пуснат и да и кажат да си краде и рекетира колкото душа иска ли?

И затвора не е Риц, Вълчо да не беше в много по-добри условия? А го държаха като заложник общо взето.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43843
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 18 апр 2019 00:12

Кво е искала и какво е взела са 2 много различни неща. Тя и 1 милиард може да е искала, факт е че я съдят за 75к Евро, или нещо подобно.

И аз казах какво искам. Който краде, да заминава в затвора. Ама искам и всички да са равни, а не някои да са по-равни от другите.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Soulen и 31 госта