Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - България

Мнениеот THE G.A.M.E » 15 ное 2018 14:01

kubik написа:Да, защо пък българина да кара кола. Особено пък нова. :o :shock: Българина не заслужава като европееца . Българина е трета ръка. Според някой българи, българина заслужава колело.
GAME, говорим за стандарт!
Не мога да разбера тези ,който не подкрепят българина за по-добър стандарта за по-добър живот, поне малко българина да се почувства като бял човек.
колела да кара ли :mrgreen:
утре ще искаш и армията да е въоражът с лъкове :lol:
Искаш да кажеш, че в Скандинавия, Белгия, Холандия, Франция и т.н. да не изброявам още страни, стандартът е нисък ли ?? :o
Само в България смятаме за богати тия, дето имат лъскави коли... То и за т'ва сме на тоя хал. :|
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13806
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Pichichi » 15 ное 2018 17:33

Пичове, Дана Фандъчето дето е от кметовете които най-много реват с/у старите коли иска да строи насред София
на 3 км. пряка линия от центъра инсинератор за горене на боклук от завода за боклук за да може Топлофикация
София да печели повечко, поредния гербер да се облажи с едни пари и да се тегли кредит за това който после
жителите на София трябва да връщат! И това при врещенето че циганите горели боклук за да се топлят
но не трябвало да го правят, бабите от селата около София горели дърва и въглища и не трябвало да го правят
но Столична община да го прави за пари!!! Същата Столична община дето иска да спират хората да си карат
автомобилите в центъра и им вдига данъка уж с цел да ги откаже от тези стари автомобили!
Да не говорим че инсталацията сигурно ще е няква схема от рода на
бракувана нейде из Европа а ние ще я купим като нова със заем за десетки млн. лева!

Заводът за добиване на енергия от отпадъци добавя към въздуха в столицата по още 13 тона фини прахови частици всяка година. Изгарянето на отпадъците ще внесе и други замърсители на въздуха като например тежки метали, кадмий, олово, живак, азотни оксиди, както и изключително токсичните диоксини и фурани.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqr272 » 15 ное 2018 18:20

Pichichi написа:Пичове, Дана Фандъчето дето е от кметовете които най-много реват с/у старите коли иска да строи насред София
на 3 км. пряка линия от центъра инсинератор за горене на боклук от завода за боклук за да може Топлофикация
София да печели повечко, поредния гербер да се облажи с едни пари и да се тегли кредит за това който после
жителите на София трябва да връщат! И това при врещенето че циганите горели боклук за да се топлят
но не трябвало да го правят, бабите от селата около София горели дърва и въглища и не трябвало да го правят
но Столична община да го прави за пари!!! Същата Столична община дето иска да спират хората да си карат
автомобилите в центъра и им вдига данъка уж с цел да ги откаже от тези стари автомобили!
Да не говорим че инсталацията сигурно ще е няква схема от рода на
бракувана нейде из Европа а ние ще я купим като нова със заем за десетки млн. лева!

Заводът за добиване на енергия от отпадъци добавя към въздуха в столицата по още 13 тона фини прахови частици всяка година. Изгарянето на отпадъците ще внесе и други замърсители на въздуха като например тежки метали, кадмий, олово, живак, азотни оксиди, както и изключително токсичните диоксини и фурани.


В центъра на Виена има същия завод. И ко?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23321
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 15 ное 2018 18:26

Абе като цяло ми се струва, че тези работи трябва да са извън града. Не за друго, а просто и без това е дефицит мястото. Могат да направят по някой и друг паркинг на етажи примерно и да забранят спирането по пътното платно.


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqr272 » 15 ное 2018 18:27

Преди три дни във фейсбук една позната сподели снимката на застаряла и погрозняла женица. Позната ми е. Зачитам се в текста на снимката. Професор Сашка Ганева от Сливница. Работила в НАСА. Измислила наночастици, които помагали в ранната диагностика за заболявания и се върнала да работи в БАН за 200 пъти по-малко пари. Споделете, ако сте горди. Заглеждам се в женицата и ми става толкова смешно, че щях да си изтърва телефона. Саша Грей. Скъсах я от бъзици.

Не щеш ли, днес ми попада клип от предаването на Гала, в която пуска снимка с въпросната и започват да я обсъждат. Галка, че е просто една водеща на предаване за безработни и пенсионери и няма никакви претенции да се счита за някаква или поне не съм я виждал, ама оная Просташкова, която се има за високоинтелигента и стожер на журналистиката като започна хвалебствени слова... Мани, мани. После същите ще излязат да съобщят за убийство и ще го нарекат политическо. Ей така си разпространяват новини без да ги проверяват и после стават за смях. Те не са платени. Те са просто тъпи.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqr272 » 15 ное 2018 18:36

Thsmith написа:Абе като цяло ми се струва, че тези работи трябва да са извън града. Не за друго, а просто и без това е дефицит мястото. Могат да направят по някой и друг паркинг на етажи примерно и да забранят спирането по пътното платно.


Така е. Но вече ми писна от зелени дебили. Тея над тах са платени родоостъпници, които не искат развитие за България и се опитват да резнат всякакъв опит за откъсване от енергийната мафия или развитие на туризъм. Гледах германски села, които изгарят боклуците си в такива заводи плюс възобновяеми източници и не използваха услугите на енергото.

Имам приятел, който искаше да строи такъв паркинг. Отказа се. Където копнеш из центъра на София попадаш на римско и край с инвестицията :-D

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот kubik » 15 ное 2018 20:13

metodito написа:
kubik написа:С тези протести, поне малко или много може да се контролира кражбата от управляващите и да остане малко и за народа .
Тука въпроси, що били тези протести/ Еми защото щяха да се наядат още повече управляващите, сега малко им преседна!


За съжаление нищо такова няма да се случи. Единствената форма на протест, която може да направи промяна е да се вземат сопите. Това де ни управлява е башибузук. Това е геноцид.

Точно се води геноцид над българина.
За да не отговарям поотделно.
Пичове, циганина има повече права от българина във България!
Циганина е стимулиран да ражда, а българина е мачкан, стъпкан в тази насока.
Сега управляващите от ГЕРБ , ако са българска партия и са българи ще спрат геноцида над българина.
От Пловдив съм и тука е най-голямото гето в Европа. Пловдив, втория град по население във България.
До 10 години по-голямата част от Пловдив ще е предимно с цигани. Това не е шега, това ще стане факт, ако не се ограничи популацията им.
Демографския срив не е от сега, но не се прави нищо да се спре и от сегашното управление. Точно обратното!
По това може да познаете, кой милее за България. За жалост от 28 години все, продажни копелета на власт. :evil:
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

Nabucco
Мнения: 70
Регистриран на: 11 ное 2018 03:06

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Nabucco » 15 ное 2018 21:12

Thsmith написа:Как се вдигна качеството в БДЖ или примерно в топлофикация? :lol:

BR бяха приватизирани преди повече от 20 години. След това отново станаха държавни...защо ли? NSCF , DB са държавни, но са най-добрите в Европа-нали държавата не можела да управлява. Обаче и двете не са разпарчадисани така, както го направиха у нас. Вината за БДЖ е с много дълбоки корени, но и приносът на Костов-Краус-Дунчев никак не е малък. След тях който не стана шеф на БДЖ или на транспорта-той не осра нещата още. Държавната железница се управлява като частна фирма, когато иде реч за редукция на персонала-достигане на критичен минимум от хора, с които може да функционира. Закриване, продажба и последващ фалит на заводите, които поддържаха жп състава. Локомотиви, вагони и мотрисни влакове не са лека кола, та да можеш и в гараж с канал да я ремонтираш.
Не ти достига злобата? Тогава не я раздавай!

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13806
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Pichichi » 15 ное 2018 22:50

Пичага нека си построи инсенератора Фандъчето само дето разликата в географията на Виена и София е огромна но нека го построят. Само да не се правят на загрижени за въздуха който дишаме. До няколко години да не се допускали дизели в центъра на София
:) пък завод който блъска фини прахови частици да си изхвърля мизериите. Отделно бабките да не палят печки че изхвърлят фини прахови частици! :)
И макар че не знам къде точно е завода във Виена съм убеден че ако сега трябваше да го строят и да избират технология нямаше да изберат това! Със сигурност щяха да бъдат изберат нещо по иновативно.
Не се сещам Виена да е оградена от 3 планини.

Nabucco
Мнения: 70
Регистриран на: 11 ное 2018 03:06

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Nabucco » 15 ное 2018 23:05

Pichichi написа:Пичага нека си построи инсенератора Фандъчето само дето разликата в географията на Виена и София е огромна но нека го построят. Само да не се правят на загрижени за въздуха който дишаме. До няколко години да не се допускали дизели в центъра на София
:) пък завод който блъска фини прахови частици да си изхвърля мизериите. Отделно бабките да не палят печки че изхвърлят фини прахови частици! :)
И макар че не знам къде точно е завода във Виена съм убеден че ако сега трябваше да го строят и да избират технология нямаше да изберат това! Със сигурност щяха да бъдат изберат нещо по иновативно.
Не се сещам Виена да е оградена от 3 планини.


Очаквам Играта и Смити да го разберат това!
Не ти достига злобата? Тогава не я раздавай!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта