Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 09 май 2018 00:34

AndreshkoGacovBacov написа:
Thsmith написа:аа не, мерси : ) ...
........


Ами като е "аа не, мерси" ... - тогава ше си ги чУвате и "бежанците" и "педерасите" ...
:oops:

И нема после да плачете, че "унгарците"... а и всички нормални хора в Европа - "предпочитат" Русия пред "вашите" педАлщини ...

:cry:

Кои са тези нашите и къде си видял да упреквам Унгарците за нещо? Между другото, нз какво предпочитат, но и Орбан гони руски дипломати за Скрипал. Също и гласува за санкции срещу Русия.
Тук не говорим за две бездни и да се чудиш само в коя да скочиш. Идеята не е да скочиш, а да ги заобиколиш и да не падаш никъде.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

AndreshkoGacovBacov
Мнения: 593
Регистриран на: 05 авг 2016 01:02
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот AndreshkoGacovBacov » 09 май 2018 00:42

1982 написа:Сигурен съм в това ......... на унгарците им е домъчняло за съветските танкове от 1956-а, носещи мир и любов със себе си. :lol: :lol: :lol: :lol:


И квО ??? ...
Аз не виждам "унгарците" да имат някакви "комплЕкси" от 56-та ...
:cry:
Бития - бИт ... ебАния - **** ...

И хората си гледат напред ... и си уреждат Държавата и Живота ...
строят си АЕЦ-ове, развиват си отношенията с рАшките, не приемат ЕС да ИМ диктува колко тарамбуки да "приютят" ... дават си 32 000 еврА на семейство за 3-то дете ...

А НИЕ въртИме свИрки на Европедалите ... и лапаме мухите ... и лека-полека си загиваме ...
:cry:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - България

Мнениеот 1982 » 09 май 2018 00:44

То не е до комплекси, просто нито унгарците, нито чехите скоро ще забравят терора от 1956-а и 1968-а, така че е абсурд да предпочитат Русия. ЕС може да е всякакъв, но няма да си докара танковете в Будапеща и Прага, за да насили унгарците и чехите да приемат мнението му.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

AndreshkoGacovBacov
Мнения: 593
Регистриран на: 05 авг 2016 01:02
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот AndreshkoGacovBacov » 09 май 2018 00:45

Thsmith написа:...
но и Орбан гони руски дипломати за Скрипал. Също и гласува за санкции срещу Русия.
Тук не говорим за две бездни и да се чудиш само в коя да скочиш. Идеята не е да скочиш, а да ги заобиколиш и да не падаш никъде.


Анджък ...
Ама Орбан гони "1 дипломат" , обаче същия ден врЪтка един телефон на Путлер и му казва - "Знаеш как е ..." ...
И си уреждат следващата "среща" ... и следващия "проект" ...

:cry:

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15560
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 09 май 2018 00:46

1982 написа:То не е до комплекси, просто нито унгарците, нито чехите скоро ще забравят терора от 1956-а и 1968-а, така че е абсурд да предпочитат Русия. ЕС може да е всякакъв, но няма да си докара танковете в Будапеща и Прага, за да насили унгарците и чехите да приемат мнението му.

Естествено, ся е модерно да те бухат с икономическа и медийна бухалка. Талибаните и асадовците ядат танковете.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - България

Мнениеот 1982 » 09 май 2018 00:48

Нали, викаш друго си е да те бухат директно със снарядите и бомбите ?! :lol: :lol: :lol: :lol:

Макар че не съм видял някой да буха унгарците и чехите с каквото и да е, ама карай ..... :mrgreen:

И за Афганистан не отваряй много дума, че 10 години и вие сяхте смърт навред там ....
Последна промяна от 1982 на 09 май 2018 00:50, променено общо 1 път.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15560
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 09 май 2018 00:50

Thsmith написа:
AndreshkoGacovBacov написа:
Thsmith написа:аа не, мерси : ) ...
........


Ами като е "аа не, мерси" ... - тогава ше си ги чУвате и "бежанците" и "педерасите" ...
:oops:

И нема после да плачете, че "унгарците"... а и всички нормални хора в Европа - "предпочитат" Русия пред "вашите" педАлщини ...

:cry:

Кои са тези нашите и къде си видял да упреквам Унгарците за нещо? Между другото, нз какво предпочитат, но и Орбан гони руски дипломати за Скрипал. Също и гласува за санкции срещу Русия.
Тук не говорим за две бездни и да се чудиш само в коя да скочиш. Идеята не е да скочиш, а да ги заобиколиш и да не падаш никъде.

1 дипломат изгони и един дойде на негово место. Туй то. Санкциите се гласуват.... откакто разпределението на бежанците не се гласува солидарно, а силово и аз не знам как да го нарека гласуването.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15560
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 09 май 2018 00:52

1982 написа:Нали, викаш друго си е да те бухат директно със снарядите и бомбите ?! :lol: :lol: :lol: :lol:

Макар че не съм видял някой да буха унгарците и чехите с каквото и да е, ама карай ..... :mrgreen:

И за Афганистан не отваряй много дума, че 10 години и вие сяхте смърт навред там ....

Аз какво викам, аз ще си кажа, а нети, трол смотан, дето се мъчиш да ми вмъкваш думи в устата.
Че и Афганистан написал...
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

AndreshkoGacovBacov
Мнения: 593
Регистриран на: 05 авг 2016 01:02
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот AndreshkoGacovBacov » 09 май 2018 00:54

1982 написа:Нали, викаш друго си е да те бухат директно със снарядите и бомбите ?! :lol: :lol: :lol: :lol:
...


:cry:

Всичко е "преходно" в тоя Живот ...
А "паметта" на жълтопавЕтниците е къса ...
И НАС - англосАксите ни бУхаха с бомби през ВСВ, ама днеска ИМ правите "паметници" на "летците" ...
и им лижете гъза ...

:lol:

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15560
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 09 май 2018 00:55

1982 написа:
blue avalanche написа:И защо "братския" ЕС


Тая ирония с братския ЕС е мега нелепа ..... аз не съм видял някой да нарича ЕС братя. Виж, обаче, 45 години ни учеха да наричаме съветския/руския народ братски .... ;)

Е ся на кво те учат? Евроаталантически ценности... я разкажи кво е тва чудо?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта