Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Как "стопанското чудо" на социализма се провали

Мнениеот Кашчей » 13 мар 2017 20:20

Red_Neck написа:
Uncle_Sam написа:
askold написа:а сега се къпем в благодата на колониалния капитализъм...нацията расте и младее...благоденствие...по улиците мед и масло...икономиката крепне...


Животът днес в България, е следствие на живота преди 1989 г. Най-лошото е, че ония същите върли защитници на "комунизма" и дружбата със СССР се превърнаха във върли противници на "комунизма" и дружбата със СССР и продължиха да управляват и да преразпределят баницата в държавата. Безотечественици. Заради това България е последна дупка на кавала.

Какво не му харесвате на живота в България?
С подходящо образование и/или квалификация живота си е ОК. Стига сте мрънкали.


Верно ли е така? Ти за Резервато чувАл ли си и като как е животът там, или в тоя край са всички с ниско образование и квалификация?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Red_Neck » 13 мар 2017 20:30

Кашо, не съм.... я разкажи ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Red_Neck » 13 мар 2017 20:35

Uncle_Sam написа:Преди време четох някакво изследване, че животът в София е по-добър от Ню Йорк, хахаха....

Резонно, NYC е Бронкс, Бруклин, Манхатън и Куинс.... Кое точно те притеснява?

Много филми гледаш.... :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Uncle_Sam
Мнения: 759
Регистриран на: 25 дек 2015 16:25
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Uncle_Sam » 13 мар 2017 20:36

Red_Neck написа:
Uncle_Sam написа:В Маями минималната заплата е 2300 доалра и горивото е 2,35 галона, ала наемите започват от хилядарка!!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Начииии в Щатите знам за 2 вида ставки - часова и годишна. Баш в малката Куба да говорим за месечна ми се чини..... прекалено ;)

Кажи и здравната застраховка от колко почва :)


Това е субективно, но долу-горе 200 на месец.
След ВСВ Русия отново се опитва да унищожи Европа. Този път съюзник им е ИДИЛ.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22617
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот NOMER14 » 13 мар 2017 20:43

В Китай управлява червена военна хунта.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Red_Neck » 13 мар 2017 20:44

Uncle_Sam написа:
Red_Neck написа:
Uncle_Sam написа:В Маями минималната заплата е 2300 доалра и горивото е 2,35 галона, ала наемите започват от хилядарка!!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Начииии в Щатите знам за 2 вида ставки - часова и годишна. Баш в малката Куба да говорим за месечна ми се чини..... прекалено ;)

Кажи и здравната застраховка от колко почва :)


Това е субективно, но долу-горе 200 на месец.

:mrgreen:
... тва е на човек, здрав, прав... под 30 години и .... ше те е страх дори да кихнеш в болница..... + 2 бона deductibles, .... нали :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Uncle_Sam
Мнения: 759
Регистриран на: 25 дек 2015 16:25
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Uncle_Sam » 13 мар 2017 20:55

Red_Neck написа:
Uncle_Sam написа:
Red_Neck написа:
Uncle_Sam написа:В Маями минималната заплата е 2300 доалра и горивото е 2,35 галона, ала наемите започват от хилядарка!!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Начииии в Щатите знам за 2 вида ставки - часова и годишна. Баш в малката Куба да говорим за месечна ми се чини..... прекалено ;)

Кажи и здравната застраховка от колко почва :)


Това е субективно, но долу-горе 200 на месец.

:mrgreen:
... тва е на човек, здрав, прав... под 30 години и .... ше те е страх дори да кихнеш в болница, нали :)

Трябва да се чувствам виновен ли? Лекарствата и работата на докторите да не би да е безплатна? Ти гледаш много филми. 100% си гледал онова с Дензъл и детето. В цял свят е така. Нямаш пари и не те лекуват. Така е устроен света. Аз не мога да се боря срещу това. Ако ти можеш - направи го. Работиш и се стремиш да си задоволиш нуждите и да нямаш грижи за сметките. Остава да не ти се случва да се разболяваш от нещо тежко, което струва стотици хиляди. В САЩ има много неосигурени, но отиват в спешна помощ и ги преглеждат и им предписват лекарства.
След ВСВ Русия отново се опитва да унищожи Европа. Този път съюзник им е ИДИЛ.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Red_Neck » 13 мар 2017 21:05

Чичак, .... говориш алабализми.
Стига с тая Америка, че вече не е и смешно.....
Половината население е от пей-чек до пей-чек, живее под наем, на заем.... и се страхува да кихне.....
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Кашчей » 13 мар 2017 21:25

Uncle_Sam написа:
Red_Neck написа:
Uncle_Sam написа:
Red_Neck написа:
Uncle_Sam написа:В Маями минималната заплата е 2300 доалра и горивото е 2,35 галона, ала наемите започват от хилядарка!!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Начииии в Щатите знам за 2 вида ставки - часова и годишна. Баш в малката Куба да говорим за месечна ми се чини..... прекалено ;)

Кажи и здравната застраховка от колко почва :)


Това е субективно, но долу-горе 200 на месец.

:mrgreen:
... тва е на човек, здрав, прав... под 30 години и .... ше те е страх дори да кихнеш в болница, нали :)

Трябва да се чувствам виновен ли? Лекарствата и работата на докторите да не би да е безплатна? Ти гледаш много филми. 100% си гледал онова с Дензъл и детето. В цял свят е така. Нямаш пари и не те лекуват. Така е устроен света. Аз не мога да се боря срещу това. Ако ти можеш - направи го. Работиш и се стремиш да си задоволиш нуждите и да нямаш грижи за сметките. Остава да не ти се случва да се разболяваш от нещо тежко, което струва стотици хиляди. В САЩ има много неосигурени, но отиват в спешна помощ и ги преглеждат и им предписват лекарства.


Ще споделиш ли, след лечение в болница, с колко ти скача застраховката месечно?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23310
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 14 мар 2017 00:27

iliev72 написа:Ще ви разкажа една случка която е пресна.Живея в тъй нареченият широк център в София.Излизам е неделя да си купя закуска и какво виждам пред блока.Някакъв магал сред кофите за боклук и аз си помислих , че рови нещо и в следващият миг виждам как се разкопчава и започва да пикае.Това нямаше как да се случи преди 1989.Колко искате казвайте , че е било зле преди 1989 , но сега е в пъти много по-зле !


:lol: :lol: :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта