Българи време е за размисъл до кога с терора на ЕС ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

valio_cska
Мнения: 440
Регистриран на: 12 авг 2010 12:50
Skype: cska_val10
Контакти:

Българи време е за размисъл до кога с терора на ЕС ?

Мнениеот valio_cska » 18 ное 2013 22:53

Да ви попитам какво донесе ЕС за България с какво се повиши жизнения стандарт на Българина, дали заплати се вдигнаха дали пенсионерите живеят по добре? Е ми не заплатите и пенсиите остана почти същите данъците и цените за битовите разходи се вдигнаха многократно. Каква е ползата на ЕС от България е ми елементарно умишлено се кара малкия и среден бизнес да фалира а големите Български предприятия са продадени за "жълти" стотинки на големите световно концерни. И какво печели Българския народ от това ? Е ми елементарно не печели нищо. Българския пазар се срива и вместо да консумираме наша продукция която ние самите можем да произвеждаме купуваме трето качество стока от западните държави, с което не се подпомага Българската икономика, а се подпомага на страни като Германия, Англия, Гърция и Турция (макар че те не са член на ЕС). Е добра как искате България да има растеж на икономика, след като НИЕ не произвеждаме а внасяме стока от страни като по горе изброените.

БЪЛГАРИ, СЛЕПИ ЛИ СТЕ ? ИСКАТ ОТ ГЛАВНО МЮФТИЙСТВО БЪЛГАРСКА ЗЕМЯ, ПРОЛЯТА С КРЪВТА НА ХИЛЯДИ БЪЛГАРИ, ИСКАТ ДА НАСТАНИМ ЦЯЛАТА ПАПЛАЧ ОТ АФРИКА, АЗИЯ И Т.Н. Протестите, организирани от "ранобудните студенти" са върха на безсилието на Българския народ да се назове като суверенна страна. Искам ВЕЛИКА СИЛНА БЪЛГАРИЯ! АЗ СЕ УНИЖАВАМ КАТО ОТ ЗАПАД ДОЙДАТ И НИ КАЗВАТ КАКВО ЩЕ ПРАВИМ В СОБСТВЕНАТА СИ СТРАНА ! СРАМ МЕ Е, ЗАЩОТО ДОСТОЙНСТВОТО НА БЪЛГАРИНА Е СМАЧКАНО, А НИЕ ТЪРПИМ! НЕКА СЕ СВАЛИ ТОВА ПРАВИТЕЛСТВО, АЗ СЪМ ЗА, НО НЕ И ОТ ТЕЗИ ПЛАТЕНИ ПСЕВДО СТУДЕНТЧЕТА КУПЕНИ ОТ ПАРИТЕ НА СОРОС . ТОВА Е! АЗ НЕ ЖИВЕЯ В ЗАБЛУДА, АЗ ПРОСТО ГИ ВИЖДАМ НЕЩАТА КАК СА. НЕКА СЪМ ЖИВ И ЗДРАВ И СЛЕД ВРЕМЕ ЩЕ ВИДИТЕ, ЧЕ Е ТАКА .

valio_cska
Мнения: 440
Регистриран на: 12 авг 2010 12:50
Skype: cska_val10
Контакти:

Re: Българи време е за размисъл до кога с терора на ЕС ?

Мнениеот valio_cska » 18 ное 2013 22:56

ИЗГЛЕДАЙТЕ ТОЗИ ФИЛМ ЗА ВОЙНАТА В ЮГОСЛАВИЯ И КАК ТЯ Е ПРЕДИЗВИКАА САМО И ЕДИНСТВЕНО ЗАРАДИ ИНТЕРЕСИТЕ НА АМЕРИКА И ЕС !
ВЪВ ФИЛМА ЩЕ ВИДИТЕ И КАКВИ ЗА ЦЕЛИТЕ НА ЕС !
http://www.youtube.com/watch?v=uXzobrXC ... age#t=1498

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Българи време е за размисъл до кога с терора на ЕС ?

Мнениеот Балкански Орел » 18 ное 2013 23:00

Геноцид над нацията с цел заличаване на България от картата на света !!! Същия процес се вихри в Сърбия, а Гърция тепърва започва да върви по нашите стъпки ! Жалко че много малко хора ги разбират тези неща, а трябва малко навързване и всичко си идва на мястото.
Последна промяна от Балкански Орел на 18 ное 2013 23:02, променено общо 1 път.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
Безкомпромисен
Мнения: 1866
Регистриран на: 25 апр 2013 15:28
Контакти:

Re: Българи време е за размисъл до кога с терора на ЕС ?

Мнениеот Безкомпромисен » 18 ное 2013 23:01

Всичко това българският народ да е беден е резулата от продължаващото и до ден днешен съветско-болшевишко-кърваво комунистическо робство!Докато не се извърши радикална и безкомпромисна декомунизация и не се потърси най-строга наказателна отговорност българският народ ще бъде беден!
Бог да пази България от комунисти!
Здравейте роби на комунизма!
русофилство=комунизъм=българофобия
http://bezkompromisno-georgijekov.blogspot.com - тук ще намерите истината за комунистическите престъпления срещу българския народ и българската държава!

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Българи време е за размисъл до кога с терора на ЕС ?

Мнениеот BadBoy » 18 ное 2013 23:03

valio_cska написа:Българския пазар се срива и вместо да консумираме наша продукция която ние самите можем да произвеждаме купуваме трето качество стока от западните държави, с което не се подпомага Българската икономика, а се подпомага на страни като Германия, Англия, Гърция и Турция (макар че те не са член на ЕС).

Я кажи, какво западно консумираме, че да си дойдем на думата?
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

valio_cska
Мнения: 440
Регистриран на: 12 авг 2010 12:50
Skype: cska_val10
Контакти:

Re: Българи време е за размисъл до кога с терора на ЕС ?

Мнениеот valio_cska » 18 ное 2013 23:04

ТИ СЕ ПРЕГЛЕДАЙ БЕ БОЛЕН МОЗЪК НЕ ЗНАМ АДМИНИТЕ КАК ТЕ ТЪПЯТ

valio_cska
Мнения: 440
Регистриран на: 12 авг 2010 12:50
Skype: cska_val10
Контакти:

Re: Българи време е за размисъл до кога с терора на ЕС ?

Мнениеот valio_cska » 18 ное 2013 23:05

BadBoy написа:
valio_cska написа:Българския пазар се срива и вместо да консумираме наша продукция която ние самите можем да произвеждаме купуваме трето качество стока от западните държави, с което не се подпомага Българската икономика, а се подпомага на страни като Германия, Англия, Гърция и Турция (макар че те не са член на ЕС).

Я кажи, какво западно консумираме, че да си дойдем на думата?

Ние ядем трето качество стока от Европа а хубавото Българско се изнася а ние ядем остатъците.

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Българи време е за размисъл до кога с терора на ЕС ?

Мнениеот BadBoy » 18 ное 2013 23:15

valio_cska написа:
BadBoy написа:
valio_cska написа:Българския пазар се срива и вместо да консумираме наша продукция която ние самите можем да произвеждаме купуваме трето качество стока от западните държави, с което не се подпомага Българската икономика, а се подпомага на страни като Германия, Англия, Гърция и Турция (макар че те не са член на ЕС).

Я кажи, какво западно консумираме, че да си дойдем на думата?

Ние ядем трето качество стока от Европа а хубавото Българско се изнася а ние ядем остатъците.

След като правим износ това не подпомага ли българската икономика?
И какво толкова, като основни продукти внасяме от Западна Европа
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
badboy95
Мнения: 1454
Регистриран на: 03 фев 2009 21:26
Местоположение: София

Re: Българи време е за размисъл до кога с терора на ЕС ?

Мнениеот badboy95 » 18 ное 2013 23:16

Ама ние сме си виновни, че им се връзваме, ако сме единни ще ни го духат, проблема е, че всеки гледа себе си, а да не говорим колко алчни и егоистични сме станали...
[center]Съединението прави силата![/center]

[offtopic][rimg]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1426223_310798339059345_1145227423_n.jpg[/rimg][/offtopic]

Потребителски аватар
КНДР
Мнения: 1118
Регистриран на: 25 дек 2012 11:50
Skype: комсомолеца

Re: Българи време е за размисъл до кога с терора на ЕС ?

Мнениеот КНДР » 18 ное 2013 23:18

Многократно съм писъл, че България трябва да излезе от Еврейския съюз(ЕС). Не излезем ли скоро от дяволския съюз, България ще спре да съществува, ще съществува фиктивно, където българите ще са малцинство, ще има много повече цигани, турци, араби и тем подобни бежанци, а страната ще е разграбена и опустошена. Българите ще се скитат по чужбина немили-недраги.

Незабавно прекъсване на всички връзки със Запада, САЩ и Турция, излизане от ЕС и връщане на социализма е спасението, под закрилата на братска Русия в новия съветски съюз, където всички славянски народи ще си помагаме взаймно и ще просперираме.
Най-великите държави в света - Русия, КНДР, Китай, Куба, Виетнам.
Най-великия вожд - Ким Чен Ун
Велики личности - Карл Маркс, Енгелс, Ленин, Сталин, Ким Чен Ир, Ким Чен Ун и др.


Еврейският съюз (ЕС) и капитализма най-големия бич на общество!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта