ЧЕСТИТО! Сирийски бежанци болни от СПИН влезли в България!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ЧЕСТИТО! Сирийски бежанци болни от СПИН влезли в България!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 05 сеп 2013 21:19

El Chapo написа:
Captain Stottlemeyer написа:Крайно време е нашето правителство да поиска официално помощ от ЕС, защото това е проблем не само на България, а на ЕС.


Крайно време е нашето "правителство" да затвори границите,за това е крайно време....

Турската граница отдавна е затворена, ама ти си спал, майна ... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ЧЕСТИТО! Сирийски бежанци болни от СПИН влезли в България!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 05 сеп 2013 21:22

LaRgO написа:
Captain Stottlemeyer написа:Народе????
Това са ХОРА. Правителството взима (надявам се) всички необходими мерки. Имате ли представа, колко БЪЛГАРСКИ ГРАЖДАНИ са болни от СПИН? Официално в края на м.г. са били 1585, всъщност са около три пъти повече, май. Хайде нека преди да търсим треската в чуждото око, да видим гредата в нашето.
Извън темата: Крайно време е нашето правителство да поиска официално помощ от ЕС, защото това е проблем не само на България, а на ЕС.

http://www.dnes.bg/obshtestvo/2012/09/2 ... che.169150

Не ми пука дали са хора или животни. Те са болни, ще са нужни много пари, за да ги хранят и да ги лекуват. Тези пари трябва да се дават за българите. Сирийците да се оправят, ние не сме виновни за това. САЩ забърка тази каша, тя да се оправя. България е толкова зле, а сега за някакви сирийци ще мислим. Да ги гонят :!:

Ти да беше помислил, когато си гласувал (ако изобщо имаш право на глас)... :lol: Имаш ли представа, че една шепа "българи" притежават 90 % от националното богатство на страната, синко!?... Тези милиарди от закуски ли са натрупани!?.... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Jorkorazporko
Мнения: 1997
Регистриран на: 23 сеп 2009 04:17

Re: ЧЕСТИТО! Сирийски бежанци болни от СПИН влезли в България!

Мнениеот Jorkorazporko » 05 сеп 2013 21:22

Абе смешници, като ви крадат политиците, мутрите и олигарсите си мишкарувате кротко и ни дума, ни стон, ама като става въпрос за болни и беззащитни хора, цепите стотинката,затваряте граници и гоните на ред! Точно заради това мислене на критичната маса, се махнах и никога няма да се върна в Бг! Супер жалки сте! Аз пък предпочитам парите който плащам като данъци, да отиват именно при хора в нужда, а не в мракобесни утайки като мутри, политици и по - голямата част от българите!

Потребителски аватар
El Chapo
Мнения: 62
Регистриран на: 05 сеп 2013 20:56
Контакти:

Re: ЧЕСТИТО! Сирийски бежанци болни от СПИН влезли в България!

Мнениеот El Chapo » 05 сеп 2013 21:26

Captain Stottlemeyer написа:Турската граница отдавна е затворена, ама ти си спал, майна ... 8-)


Епа те тея откъде влизат?
През сръбската?

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4965
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: ЧЕСТИТО! Сирийски бежанци болни от СПИН влезли в България!

Мнениеот LaRgO » 05 сеп 2013 21:27

Captain Stottlemeyer написа:Ти да беше помислил, когато си гласувал (ако изобщо имаш право на глас)... :lol: Имаш ли представа, че една шепа "българи" притежават 90 % от националното богатство на страната, синко!?... Тези милиарди от закуски ли са натрупани!?.... 8-)

Ти откъде знаеш, че не съм мислил, когато е имало избори ? Много добре го знам това, ама НЕ аз съм избрал тези антибългарски партии.
След като тук във форума сте толкова добри, вземете си някой сириец във вас да си го гледате. Ще си вземете ли ? Ще си вземете, ама друг път, във форума е лесно да се правиш на загрижен.

Потребителски аватар
Левски_с_дубъла
Мнения: 259
Регистриран на: 04 авг 2013 18:43
Skype: Цимбика
Контакти:

Re: ЧЕСТИТО! Сирийски бежанци болни от СПИН влезли в България!

Мнениеот Левски_с_дубъла » 05 сеп 2013 21:27

Аз съм съгласен да приютяваме бежанци ,стига да не са отрепки. Само високо квалифицирани ,които могат да допринесат нещо за Вулгаристаня. Например медицински персонал. Останалите унтерменши да се оправят...

Потребителски аватар
zlostar
Мнения: 616
Регистриран на: 07 фев 2009 01:14
Контакти:

Re: ЧЕСТИТО! Сирийски бежанци болни от СПИН влезли в България!

Мнениеот zlostar » 05 сеп 2013 21:28

Jorkorazporko написа:Абе смешници, като ви крадат политиците, мутрите и олигарсите си мишкарувате кротко и ни дума, ни стон, ама като става въпрос за болни и беззащитни хора, цепите стотинката,затваряте граници и гоните на ред! Точно заради това мислене на критичната маса, се махнах и никога няма да се върна в Бг! Супер жалки сте! Аз пък предпочитам парите който плащам като данъци, да отиват именно при хора в нужда, а не в мракобесни утайки като мутри, политици и по - голямата част от българите!


И като си отишъл на п.тка си майна, от къде на къде ще ми даваш наклон на х.я. Нито плащаш данъци в БГ, нито ще имаш възможността да получиш за съсед някой от тия дето защитаваш. Аре у лево!

Потребителски аватар
El Chapo
Мнения: 62
Регистриран на: 05 сеп 2013 20:56
Контакти:

Re: ЧЕСТИТО! Сирийски бежанци болни от СПИН влезли в България!

Мнениеот El Chapo » 05 сеп 2013 21:28

Jorkorazporko написа:Точно заради това мислене на критичната маса, се махнах и никога няма да се върна в Бг!


Е в такъв случай нямаш право на мнение по отношение на това какво се случва в България,палячо....

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: ЧЕСТИТО! Сирийски бежанци болни от СПИН влезли в България!

Мнениеот ЕМИЛ » 05 сеп 2013 21:28

samatoranaga написа:Още по лошото е, че част от тях вече са започнали и да крадат. Преди 2 дни в Ново село до Свиленград двама сириици са влезли в дома на възрастни хора с цел грабеж. Сигурно има и други случаи, но ги прикриват...

Линк ?

Потребителски аватар
zlostar
Мнения: 616
Регистриран на: 07 фев 2009 01:14
Контакти:

Re: ЧЕСТИТО! Сирийски бежанци болни от СПИН влезли в България!

Мнениеот zlostar » 05 сеп 2013 21:30

Левски_с_дубъла написа:Аз съм съгласен да приютяваме бежанци ,стига да не са отрепки. Само високо квалифицирани ,които могат да допринесат нещо за Вулгаристаня. Например медицински персонал. Останалите унтерменши да се оправят...


Да бе, щото някой квалифициран ще се засили баш в България да дойде :lol:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта