Въпрос относно протеста .

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
batceko
Мнения: 745
Регистриран на: 08 юни 2008 00:38
Контакти:

Въпрос относно протеста .

Мнениеот batceko » 21 юни 2013 13:38

Здравейте на всички ,които четат темата .Имам едно питане и се надявам модераторите да не го счетат за ненужно .Става въпрос за нещо което каза Н.Бареков вчера във включване по телефона направено по време на предаване на ТВ7, в момент когато беше гост Георги Кадиев .Едно от нещата , което Бареков каза - цитирам по памет - е , че вече 6 дневните и иначе справедливи протести в София всеки ден следват една и съща линия - след като се съберат, хората тръгват на шествие по време , на което обикалят централите на - БСП , ДПС и АТАКА и което ме учуди- и централата на ГЕРБ , където се спирали и викали - мафия . Освен това добави , че основната мисъл на всички протестиращи била една единствена - как да се направи така ,че като паднат едните , да не се върнат ГЕРБ на власт .Та въпроса ми е към тези ,които ходят на протестите в София - наистина ли маршрута задължително включва и централата на Герб вече 6 дена . Задавам въпроса , защото аз получавам инфо посредством другите телевизии и никъде в новините не съм чул , че протестиращите минават и покрай централата на ГЕРБ - т.е. или всички телевизии - БНТ ,БТВ,НОВА,Европа и всички останали нагло лъжат за маршрута на протестиращите или .... или Бареков нагло лъже с користна цел ... Това е накратко , което искам да питам .Благодаря предварително за отговорите . ;)

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Въпрос относно протеста .

Мнениеот 1982 » 21 юни 2013 13:49

Не знам какво си гледал, но аз и по БТВ чух да казват, че протестиращите са минали през централата на ГЕРБ и са викали мафия.

Намалете малко гледането на турската телевизия ТВ7, ще ви се отрази добре.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Mincho
Мнения: 150
Регистриран на: 25 сеп 2010 14:40
Контакти:

Re: Въпрос относно протеста .

Мнениеот Mincho » 21 юни 2013 13:49

Правилно задаваш този въпрос, след като си се осведомил от лицето Н.Б. и неговата телевизия. Само един ден шествието през централата на ГЕРБ и то подведено от една групичка от провокатори. Иначе на самия процес се мяркат и плакати срещу ГЕРБ и Бойко, но са пренебрежимо малко и не съм убеден тези носещите ги какви са. Комунистите направиха така, че управление на ГЕРБ да ни изглежда желана алтернатива.

Потребителски аватар
Rigabula
Мнения: 104
Регистриран на: 11 мар 2011 23:40
Контакти:

Re: Въпрос относно протеста .

Мнениеот Rigabula » 21 юни 2013 14:07

Тези, които носят плакати су ГЕРБ са най-трезвите протестиращи. Защото те знаят, че разликата м/у ГЕРБ, АТАКА, БСП и ДПС, както и по-голямата част от политическите партии, е само и единствено в наименованието, което носят за в парламента. Всичките са един дол дренки - мутри-комунисти-псевдобългари. Ако не се случи генерална промяна в управлението на тази държава, сме загинали. Хората трябва да разберат, че тези партии дет си се въртят последните 20 години не мислят за общото благо, а само как да си напълнят джобовете. А всички дето се продават за "охрана" или провокативни писание по различни форуми и не осъзнават до къде сме се зарили с лайна. Така че замислете кое е добре ако не за вас, то поне за вашите деца.
Изображение

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Въпрос относно протеста .

Мнениеот milen.hristov » 21 юни 2013 14:24

Купуването и продаването на бареков е престъпление

Наско
Мнения: 54
Регистриран на: 16 юни 2013 07:30
Контакти:

Re: Въпрос относно протеста .

Мнениеот Наско » 21 юни 2013 14:29

Това трябва да го пише на предсрочните избори! "Купуването и продаването на Николай Бареков е престъпление"! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Въпрос относно протеста .

Мнениеот Daniel Levski » 21 юни 2013 14:33

batceko написа:Здравейте на всички ,които четат темата .Имам едно питане и се надявам модераторите да не го счетат за ненужно .Става въпрос за нещо което каза Н.Бареков вчера във включване по телефона направено по време на предаване на ТВ7, в момент когато беше гост Георги Кадиев .Едно от нещата , което Бареков каза - цитирам по памет - е , че вече 6 дневните и иначе справедливи протести в София всеки ден следват една и съща линия - след като се съберат, хората тръгват на шествие по време , на което обикалят централите на - БСП , ДПС и АТАКА и което ме учуди- и централата на ГЕРБ , където се спирали и викали - мафия . Освен това добави , че основната мисъл на всички протестиращи била една единствена - как да се направи така ,че като паднат едните , да не се върнат ГЕРБ на власт .Та въпроса ми е към тези ,които ходят на протестите в София - наистина ли маршрута задължително включва и централата на Герб вече 6 дена . Задавам въпроса , защото аз получавам инфо посредством другите телевизии и никъде в новините не съм чул , че протестиращите минават и покрай централата на ГЕРБ - т.е. или всички телевизии - БНТ ,БТВ,НОВА,Европа и всички останали нагло лъжат за маршрута на протестиращите или .... или Бареков нагло лъже с користна цел ... Това е накратко , което искам да питам .Благодаря предварително за отговорите . ;)

Отговора е не, само малка част подстрекавани от ДСБ ходи за 3-4 минути да свирка. Но основната маса от хора минаваме през градинката на НДК. Много им се иска на някой да се включи и ГЕРБ в кюпа ама няма да им се получи. Особено протурската телевизия тв7, която изкарва,че на митинга са само 5000 човека. Вчера бяха 20 000. И няма какво да се лъжем, по-голямата част сме симпатизанти на ГЕРБ, останалата част са на ДСБ на костов, може веднага да ги познаета по плакатите.

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Въпрос относно протеста .

Мнениеот Daniel Levski » 21 юни 2013 14:34

Наско написа:Това трябва да го пише на предсрочните избори! "Купуването и продаването на Николай Бареков е престъпление"! :lol: :lol: :lol:

Да така е, това е най-подкупният български /може и да не е/ журналист.

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Въпрос относно протеста .

Мнениеот Daniel Levski » 21 юни 2013 14:38

Да основно Байреков и има една репортерка на Дарик които подстрекават да се минав и през ГЕРБ, но не им се получава. В сряда се връщах към София / и слушах по Дарик протестите/, другият репортер и водещият казват,че от моста на влюбените директно минават през градинката на НДК, тази репортерка много държеше да минат и през ГЕРБ, през цялото време говореше как са тръгнали и за централата на ГЕРБ, и когато никой не отиде, тя се изцепи,че една баба и едно семейство все пак решили да отидат и до ГЕРБ. Смешни стават. Ние искаме да свалим комунистите ,дпс и техните слуги от Атака. Искаме европейско бъдеще за България

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: Въпрос относно протеста .

Мнениеот za nas e toj religiq » 21 юни 2013 14:39

milen.hristov написа:Купуването и продаването на бареков е престъпление


Миленчо объркал си професията си бе човек :lol: Вчера забрани комунистите и социалистите , днеска бюрека :lol:

Вземи стани един конституционен съдия да ни оправиш :lol: :lol:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 26 госта