"Недадените" - поредна антибългарска глупост на телевизията

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

alp
Мнения: 101
Регистриран на: 17 мар 2013 11:42

"Недадените" - поредна антибългарска глупост на телевизията

Мнениеот alp » 22 мар 2013 15:03

Под "телевизията" имам предвид всички тв-та като цяло, но в случая се отнася за БНТ, т.е. жалкия им филм е създаден с народни пари.
Съвсем случайно се загледах малко в този филм вчера и веднага ми направиха впечатление елементите, които показват, че е създаден от АНТИБЪЛГАРИ.
Във филма националистите в България са представени като някакви слабоумни лумпени, които бият без причина "добрите евреи" , а всеизвестни истини като забогатяването на много евреи чрез мошеничество и лихварство са представени като банални лозунги, едва ли не измислени.

На всичкото отгоре главна роля като "националист" се играе от евреина Бахаров?!?!
Относно спасяването на евреите - те ни се отблагодариха с Андрей Луканов, Филип Димитров, Ал. Божков, Сергей Станишев и много други...

Потребителски аватар
gilento93
Мнения: 2884
Регистриран на: 06 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: "Недадените" - поредна антибългарска глупост на телевизията

Мнениеот gilento93 » 22 мар 2013 15:17

Наистина голяма тъпня.Съжалявам,че се излъгах та го гледах.

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: "Недадените" - поредна антибългарска глупост на телевизията

Мнениеот Corwin » 22 мар 2013 15:23

alp написа:Под "телевизията" имам предвид всички тв-та като цяло, но в случая се отнася за БНТ, т.е. жалкия им филм е създаден с народни пари.
Съвсем случайно се загледах малко в този филм вчера и веднага ми направиха впечатление елементите, които показват, че е създаден от АНТИБЪЛГАРИ.
Във филма националистите в България са представени като някакви слабоумни лумпени, които бият без причина "добрите евреи" , а всеизвестни истини като забогатяването на много евреи чрез мошеничество и лихварство са представени като банални лозунги, едва ли не измислени.

На всичкото отгоре главна роля като "националист" се играе от евреина Бахаров?!?!
Относно спасяването на евреите - те ни се отблагодариха с Андрей Луканов, Филип Димитров, Ал. Божков, Сергей Станишев и много други...


И кво, ти засегна ли се?

В интерес на истината, първи епизод беше покъртително слаб.

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: "Недадените" - поредна антибългарска глупост на телевизията

Мнениеот child in time » 22 мар 2013 15:33

Филма не съм го гледал , по - скоро ме притеснява автора на темата и откровения антисемитизъм който струи от поста му! Умерения национализъм е задължителен за всеки себеуважаващ се народ но твоето клони към краен такъв! Плашеща тенденция!
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: "Недадените" - поредна антибългарска глупост на телевизията

Мнениеот dodo7271 » 22 мар 2013 15:34

И защо да е тъп филма? Показва как едни българи издевателстват над други българи.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
m_fuel
Мнения: 165
Регистриран на: 11 сеп 2010 20:32
Контакти:

Re: "Недадените" - поредна антибългарска глупост на телевизията

Мнениеот m_fuel » 22 мар 2013 15:39

Всяка седмица по Дискавъри и Нешънъла дават филм за евреите и втората световна война.Като държава която се гордее толкова със спасяването на евреите да бяхме поканили екип на тия телевизии за да популяризираме това.А не да се дават сума ти пари за тоя сериал,който поне от 1 серия изглежда да е доста слаб и едностранчив.

alp
Мнения: 101
Регистриран на: 17 мар 2013 11:42

Re: "Недадените" - поредна антибългарска глупост на телевизията

Мнениеот alp » 22 мар 2013 15:41

Corwin написа:
alp написа:Под "телевизията" имам предвид всички тв-та като цяло, но в случая се отнася за БНТ, т.е. жалкия им филм е създаден с народни пари.
Съвсем случайно се загледах малко в този филм вчера и веднага ми направиха впечатление елементите, които показват, че е създаден от АНТИБЪЛГАРИ.
Във филма националистите в България са представени като някакви слабоумни лумпени, които бият без причина "добрите евреи" , а всеизвестни истини като забогатяването на много евреи чрез мошеничество и лихварство са представени като банални лозунги, едва ли не измислени.

На всичкото отгоре главна роля като "националист" се играе от евреина Бахаров?!?!
Относно спасяването на евреите - те ни се отблагодариха с Андрей Луканов, Филип Димитров, Ал. Божков, Сергей Станишев и много други...


И кво, ти засегна ли се?

В интерес на истината, първи епизод беше покъртително слаб.


Естествено, че съм се засегнал, всеки нормален българин би следвало да се засегне когато атакуват имунната система - национализма. Недопустимо е по такъв начин националистите да се представят като насилници и фанатици.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Недадените" - поредна антибългарска глупост на телевизията

Мнениеот Red Warrior » 22 мар 2013 15:43

В интерес на истината евреите са почнали да се занимават с търговия и лихварство, защото църквата ги обявява за еретици и като такива те са нямали право да притежават земя, оттам тръгва цялата работа. Освен това в западните общества тази ненавист е била много по-силна и затова там евреите са се капсулирали повече отколкото в България. Все пак можем да вземем пример от тях как са се държали заедно като общност 2000 години без собствена държава. Не се поддавайте на изживяни идеологии. Един свещеник пратен в концлагер пише: "Когато прибраха евреите - ние си мълчахме. Когато прибраха комунистите и социалдемократите - ние си мълчахме. Когато дойде нашия ред, вече нямаше кой да нададе глас!".
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

alp
Мнения: 101
Регистриран на: 17 мар 2013 11:42

Re: "Недадените" - поредна антибългарска глупост на телевизията

Мнениеот alp » 22 мар 2013 15:43

child in time написа:Филма не съм го гледал , по - скоро ме притеснява автора на темата и откровения антисемитизъм който струи от поста му! Умерения национализъм е задължителен за всеки себеуважаващ се народ но твоето клони към краен такъв! Плашеща тенденция!


Не съм антисемит, но ненавиждам хора като тези, които съм изредил, а те по някаква "случайност" са евреи. Само че самият термин антисемитизъм е погрешен, тъй като много от евреите не са семити, а хазари.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Недадените" - поредна антибългарска глупост на телевизията

Мнениеот Red Warrior » 22 мар 2013 15:47

Те и арабите са семити, но това не им пречи да се мразят най-силно. Гледайте си живота хора, борете се за правата си и оставете тези глупости като национал-социлаизъм, фашизъм и комунизъм, мина им времето!
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта