Тема за интересни сериали

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот Ozzimozzi » 07 юни 2019 00:32

ivan56 написа:В смисъл, че едната е дело на човешката .....(и аз не знам точно как даго нарека), прогнилият източен строй, който за жалост беше и по нашите ширини, и пословичната простотия на СССР, а до другата се стига от едно природно бедствие, където човешкият фактор не играе никаква роля.

Хич не си прав. Човешкият фактор играе основна роля и при двата апокалипсиса. Да при Фукушима природното бедствие така да се каже е натиснало бутона "старт", но мащабите и последствията са изцяло вследствие на човешка грешка. Да не разводняваме темата, че все пак тук става въпрос за художествено произведение.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
Red_Pride
Мнения: 4047
Регистриран на: 24 юли 2009 11:04
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот Red_Pride » 21 юни 2019 12:34

Тази вечер излиза първи епизод от втория сезон на Dark ;)
[rimg]https://dl.dropboxusercontent.com/u/31972793/androidbg/10628155_946991171983886_3440970175867167846_n.jpg[/rimg]

ras7ara
Мнения: 31
Регистриран на: 18 яну 2017 13:13
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот ras7ara » 24 юли 2019 16:59

Ако някой не е гледал Бягство от затвора да го гледа
Препоръчвам!

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9075
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот Soulen » 25 юли 2019 12:32

Red_Pride написа:Тази вечер излиза първи епизод от втория сезон на Dark ;)

Dark е брутален сериал. Един от най-добрите, които съм гледал.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот tiamat » 11 окт 2019 11:20

Който не е гледал Battlestar Galactica нищо не е гледал :)), The Expanse, Lucifer, Orphan Black, The 100, Penny Dreadful, Rome, Fringe, Firefly, Travelers, Imposters, True Blood...

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17589
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот pomiqrat » 16 ное 2019 13:17

kingofpop написа:Prison Break най-големия ;)

Сега гледам Supernatural и съм към края на 4 ти сезон мога да кажа, че се доблицава до Бягството, Сам и Дийн много радват :)


Продължаваш ли да го гледаш? Аз съм от мазохистите, които го гледат от началото му :mrgreen: Добре, че 15-и сезон е последен и първите четири серии ми харесаха. Обикновено след пети сезон имаше най-много по 4-5 епизода за гледане, като изключа шести, който не заслужава и оценка и седми, на който ме давам слаб 2, ама стигнаха до 15-и заради такива мазохисти като мен. Гледай го, за да гледаш как се бият с Бог и да разбереш кой е, ако не си :mrgreen: Май в края на 13-и се разкри, че той е Шефът.
Последна промяна от pomiqrat на 16 ное 2019 16:45, променено общо 1 път.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот kingofpop » 16 ное 2019 15:36

pomiqrat написа:
kingofpop написа:Prison Break най-големия ;)

Сега гледам Supernatural и съм към края на 4 ти сезон мога да кажа, че се доблицава до Бягството, Сам и Дийн много радват :)


Продължаваш ли да го гледаш? Аз съм от вазохисгите, които го гледат отначалото му :mrgreen: Добре, че 15-и сезон е последен и първите четири серии ми харесаха. Обикновено след пети сезон имаше най-много по 4-5 епизода за гледане, като изключа шести, който не заслужава и оценка и седми, на който ме давам слаб 2, ама стигнаха до 15-и заради такива мазохисти като мен. Гледай го, за да гледаш как се бият с Бог и да разбереш кой е, ако не си :mrgreen: Май в края на 13-и се разкри, че той е Шефът.



Нееее към 7 ми го спрях, не издържах :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот insaneboy1 » 16 ное 2019 15:51

pomiqrat написа:
kingofpop написа:Prison Break най-големия ;)

Сега гледам Supernatural и съм към края на 4 ти сезон мога да кажа, че се доблицава до Бягството, Сам и Дийн много радват :)


Продължаваш ли да го гледаш? Аз съм от вазохисгите, които го гледат отначалото му :mrgreen: Добре, че 15-и сезон е последен и първите четири серии ми харесаха. Обикновено след пети сезон имаше най-много по 4-5 епизода за гледане, като изключа шести, който не заслужава и оценка и седми, на който ме давам слаб 2, ама стигнаха до 15-и заради такива мазохисти като мен. Гледай го, за да гледаш как се бият с Бог и да разбереш кой е, ако не си :mrgreen: Май в края на 13-и се разкри, че той е Шефът.

Ужас, тва ми беше един от любимите сериали, но не е истина каква боза стана.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17589
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот pomiqrat » 16 ное 2019 16:42

insaneboy1 написа:
pomiqrat написа:
kingofpop написа:Prison Break най-големия ;)

Сега гледам Supernatural и съм към края на 4 ти сезон мога да кажа, че се доблицава до Бягството, Сам и Дийн много радват :)


Продължаваш ли да го гледаш? Аз съм от вазохисгите, които го гледат отначалото му :mrgreen: Добре, че 15-и сезон е последен и първите четири серии ми харесаха. Обикновено след пети сезон имаше най-много по 4-5 епизода за гледане, като изключа шести, който не заслужава и оценка и седми, на който ме давам слаб 2, ама стигнаха до 15-и заради такива мазохисти като мен. Гледай го, за да гледаш как се бият с Бог и да разбереш кой е, ако не си :mrgreen: Май в края на 13-и се разкри, че той е Шефът.

Ужас, тва ми беше един от любимите сериали, но не е истина каква боза стана.


На Луцифер му се роди син :mrgreen: И в паралелна Вселена влязоха :mrgreen: Синчето на Луцифер малко пооправи сериала. Имаше един епизод, в който Сам, Дийн и Кастиел играха себе си. 6×15. Единственото свястно нещо в сезон 6 и 7.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 ное 2019 14:07

Щом е научна фантастика, Старгейт няма равен сериал.
Едно на ръка, че с най-новите открития в космоса и областа на квантовата физика, а и след разсекретяването на нЕкои документи от различни тайни до скоро програми, сериалът вместо "фантастика", към момента си изглежда направо като исторически. :mrgreen:
Някои казват това и за "Батъл Стар Галатика, ама ... :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта