Тема за интересни сериали

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот tiamat » 18 ное 2019 23:56

THE G.A.M.E написа:Щом е научна фантастика, Старгейт няма равен сериал.
Едно на ръка, че с най-новите открития в космоса и областа на квантовата физика, а и след разсекретяването на нЕкои документи от различни тайни до скоро програми, сериалът вместо "фантастика", към момента си изглежда направо като исторически. :mrgreen:
Някои казват това и за "Батъл Стар Галатика, ама ... :roll:

И двата са велики, всеки по своему. Надявам се The Expanse да стане също толкова добър, има предпоставки.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17582
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот pomiqrat » 19 ное 2020 20:28

Свърши се. Неочакван край. Поне аз очаквах друга развръзка. Последната серия е много по-добра от края последната на пети сезон, която трябваше да е последна. Последните реплики на братята хем са писани за тях, хем и за истинските им личности. Поне видяхме какво трябва да се прави и цялата сила да е срещу теб.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот Eminem » 20 ное 2020 03:45

pomiqrat написа:Гледай го, за да гледаш как се бият с Бог и да разбереш кой е, ако не си :mrgreen: Май в края на 13-и се разкри, че той е Шефът.

В сезон 11 се разкри официално, че е Бог, но още в края на 5 сезон се разбра, че е такъв.
Иначе, наистина нивото на сериала много падна след 5-ти сезон.
Последна промяна от Eminem на 20 ное 2020 15:59, променено общо 1 път.

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот Bernaleo » 20 ное 2020 05:30

Малко предложения от мен: doctor who/sliders/person of interest/тя и той

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17582
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот pomiqrat » 20 ное 2020 11:59

Eminem написа:
pomiqrat написа:Гледай го, за да гледаш как се бият с Бог и да разбереш кой е, ако не си :mrgreen: Май в края на 13-и се разкри, че той е Шефът.

В сезон 11, епизод 20 се разкри официално, че е Бог, но още в последната серия на 5 сезон се разбра, че е такъв.
Иначе, наистина нивото на сериала много падна след 5-ти сезон.


Има хора, които не са го гледали
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

На линия
Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9227
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот bubka » 20 ное 2020 13:01

Bernaleo написа:Малко предложения от мен: doctor who/sliders/person of interest/тя и той


Person of interest е доста як, ама тр да се гледа със субтитри, че веднъж го хванах по ТВ-то и беше ужасяващ дублажа. Ама го спряха щото вече доста директно намекваше за реални и съществуващи вече системи за контрол и наблюдение върху хората.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Testa_di_Legno
Мнения: 619
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот Testa_di_Legno » 20 ное 2020 13:30

Аз тези дни започнах да гледам "The Americans" (2013) --> https://www.imdb.com/title/tt2149175/?ref_=fn_al_tt_1. Сюжетът се върти около двама съветски разузнавачи (съпруг и съпруга), които действат под прикритието на банална семейна двойка във Вашингтон през 80-те години, както и върху някои техни съперници от американските служби. Не знам доколко е правдоподобен (по принцип никога не съм бил голям почитател на шпионската тематика, макар и да съм чел няколко от романите за Емил Боев на Богомил Райнов :lol: ), но четох, че уж бил вдъхновен от истински случай (по-конкретно ето този: https://www.theguardian.com/world/2010/jul/09/russian-spies-swap-us). Във всеки случай засега поне сериалът ми допада, най-малкото като zeitgeist на Студената война и 80-те.
Само "Левски"!

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23321
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот Thsmith » 20 ное 2020 18:47

Много тъп филм, а обичам този тип.
Все едно е направен от банда нихилисти. Пълна пародия е, включително и жалкия финал на фона на разпада на Империята на злото. Като цяло, човек ще реши, че е правен от Първи канал или както се казва там руската телевизия :lol:
От шпионските, The Agency беше най-хубавия за мен.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот Bernaleo » 20 ное 2020 20:41

bubka написа:
Bernaleo написа:Малко предложения от мен: doctor who/sliders/person of interest/тя и той


Person of interest е доста як, ама тр да се гледа със субтитри, че веднъж го хванах по ТВ-то и беше ужасяващ дублажа. Ама го спряха щото вече доста директно намекваше за реални и съществуващи вече системи за контрол и наблюдение върху хората.

Голяма мистерия имаше в този сериал,а и актьорите си изиграха ролите перфектно,поне за мен ...

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот Bernaleo » 20 ное 2020 20:42

Тези дни ще си пусна the witcher,казват че е добър... да видим.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта