BTV преустанови излъчването си в мрежата на Булсатком

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tomatomov197
Мнения: 200
Регистриран на: 06 ное 2010 16:41
Контакти:

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот tomatomov197 » 22 дек 2012 15:28

Аз съм много доволен от булсатком и съм от първите им абонати . Всичко ще се оправи съвсем скоро , много шум за нищо се вдига ;) Винаги ще предпочета да гледам мач с коментар на бг , отколкото на арабски примерно , или с прекъсвания и насичания по интернет . Това пък за чиниите на балконите не знам кой го измисли , да не би да е по-добре да висят кабели по улиците ? Кой го интересува , че от външната страна на терасата има чиния , която се вижда само отвън ?

100 години 100
Мнения: 573
Регистриран на: 12 мар 2012 14:41

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот 100 години 100 » 22 дек 2012 15:34

MCMXIII написа:Малии, без Босфор ТВ и великолепният век, ко шЪ праим?



+10000000000000000000
slabia_forever

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот j0rka7aa » 22 дек 2012 15:35

Много злобеете срещу Булсатком, ама хората знаят как да си водят политиката и да печелят. Милион пъти сме казали в темите за Булсат, който плаща, той поръчва музиката. Кажете ми една БГ телевизия, която ще извади парите за да купи правата на "Примера" или на другите спортни събития, които се излъчват по каналите на Булсат. Те си решават на кой ще предоставят правата за излъчване на телевизиите им, но това отново ни връща на въпроса с парите и това, че явно никой не желае да плаща на Булсатком за да излъчва каналите им, както в момента те не желаят да платят исканите от БТВ пари за излъчване на техните канали. Това е като искате да гледате ще плащате, авантите отдавна свършиха.
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

Потребителски аватар
kambata
Мнения: 1867
Регистриран на: 26 ное 2009 11:46
Контакти:

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот kambata » 22 дек 2012 15:39

j0rka7aa написа:Много злобеете срещу Булсатком, ама хората знаят как да си водят политиката и да печелят. Милион пъти сме казали в темите за Булсат, който плаща, той поръчва музиката. Кажете ми една БГ телевизия, която ще извади парите за да купи правата на "Примера" или на другите спортни събития, които се излъчват по каналите на Булсат. Те си решават на кой ще предоставят правата за излъчване на телевизиите им, но това отново ни връща на въпроса с парите и това, че явно никой не желае да плаща на Булсатком за да излъчва каналите им, както в момента те не желаят да платят исканите от БТВ пари за излъчване на техните канали. Това е като искате да гледате ще плащате, авантите отдавна свършиха.

+1
Булсат не са виновни за това, че на Босфор тв не им се плаща за мачове от големите първенства а вместо това сипят милиони за рязани сериали !!!
Последна промяна от kambata на 22 дек 2012 15:39, променено общо 1 път.

miki85
Мнения: 365
Регистриран на: 18 юли 2008 10:05
Контакти:

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот miki85 » 22 дек 2012 15:39

Когато правиш лошо , лошо ти се връща. Изпълнителния директорна булста като излиза и казва ,че фирмата в която работя ще фалира, сега му се връща с лихвите и има господ. Да са живи и здрави.
Поклон пред 3 звездните ЦСКА завинаги. И предрече мъри синоптика ,сняг и виелици, отложиха кръга слугите от бфс,но пекна ясно слънце 20 градуса и падна голям смях.

Потребителски аватар
leski
Мнения: 1313
Регистриран на: 01 авг 2011 10:25

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот leski » 22 дек 2012 15:41

От “Би Ти Ви медия груп” поставят все повече и повече условия пред кабелните оператори.

1-: задължително купуване в „пакет” на всичките 7 програми на телевизията.
2-: нови 3 пъти по-високи цени за предлаганите програми.
3-: неизпълними технически изисквания за задължително поставяне на програмите на Би Ти Ви на позиции от 1 до 7.
4-: още по-високи неустойки при неизпълнението на което и да е условията от договора.

:(

100 години 100
Мнения: 573
Регистриран на: 12 мар 2012 14:41

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот 100 години 100 » 22 дек 2012 15:42

И как така в момента ТВ7 върви?
slabia_forever

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот batmanlevski » 22 дек 2012 15:45

от булстаком нямат задължения ,но според новия договор са задължени за да плащат три пъти по-големи такси ,което би трябвало да доведе до прекомерно увеличаване на таксата за потребителите и това налага прекъсване на договора с турската телевизия бтв ,а може би и с тв 7.
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]

LIMASSOL
Мнения: 2284
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:08
Местоположение: CY
Контакти:

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот LIMASSOL » 22 дек 2012 15:49

tomatomov197 написа:Аз съм много доволен от булсатком и съм от първите им абонати . Всичко ще се оправи съвсем скоро , много шум за нищо се вдига ;) Винаги ще предпочета да гледам мач с коментар на бг , отколкото на арабски примерно , или с прекъсвания и насичания по интернет . Това пък за чиниите на балконите не знам кой го измисли , да не би да е по-добре да висят кабели по улиците ? Кой го интересува , че от външната страна на терасата има чиния , която се вижда само отвън ?

+1 и аз мисля че до 2-3 дни всичко ще затихне и ще се разберат.От 2007 съм абонат и съм много доволен.антената била грозна,ами аз мойта съм си я нашарил със спрей и сега е супер.
БСК и те не спят,пуснаха НВО-тата фрий 8-)

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Скандалът с "Булсатком” се разраства, отряза ги и ТВ7

Мнениеот plamenst7 » 22 дек 2012 15:49

Много се кефя на случващото се с Булшита. Не мога да ги понасям заради извиването на ръце на останалите оператори за каналите им ТВ+ и Филм+, както и българската версия на Евроспорт2 по който върви Бундеслигата. Има много хора които дори да искат да им станат абонати, но те не могат да им доставят сигнал заради изложението на жилището им. И какво да правят тези хора? Да вземат да си сменят жилищата заради алчността на един самозабравил се оператор.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 154 госта