Форумни изцепки

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17593
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 20 апр 2023 18:53

doktora25 написа:И второто много важно - Сити нямат играч, който и минимално да се доближава и до половината от класата на Винисиус.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот doktora25 » 20 апр 2023 20:01

pomiqrat написа:
doktora25 написа:И второто много важно - Сити нямат играч, който и минимално да се доближава и до половината от класата на Винисиус.

Твърдението ми ако бъде добавен оригиналният контекст, от който си го изрязал, трябва да се разбира така: "Сити нямат играч в нападението си освен Холанд, който и минимално да се доближава до половината от класата на Винисиус." Да, това го твърдя.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17593
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 20 апр 2023 20:15

doktora25 написа:
pomiqrat написа:
doktora25 написа:И второто много важно - Сити нямат играч, който и минимално да се доближава и до половината от класата на Винисиус.

Твърдението ми ако бъде добавен оригиналният контекст, от който си го изрязал, трябва да се разбира така: "Сити нямат играч в нападението си освен Холанд, който и минимално да се доближава до половината от класата на Винисиус." Да, това го твърдя.


Не твърдиш подобно нещо.

Сити нямат играч, който и минимално да се доближава и до половината от класата на Винисиус. Грийлиш е анимационен герой.


А Де Бройне вероятно е бледен юноша от Арсенал Казанлък
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот doktora25 » 20 апр 2023 20:34

Оф, не ми се занимава да обяснявам елементарни неща. Ще се съглася напълно с Drunken_Master-а. Ако искаш толкова да ме цитираш в тая тема ето сам ще си напиша нещо дето мислех да го кажа по въпроса със Сити малко в стил Жоро Попвасилев, но не го казах.

Марез много ми прилича на вълка от Ну погоди, така че технически и той е анимационен герой.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10863
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот ivan56 » 22 апр 2023 16:54

КогИ родният путинофил сравнява България и първата му родина, съветската кочина.
Любимо. :D
Drunken_Master написа: Най-доброто изследване е БВП на глава от населението. Щото Русия е огромна държава. И въпреки всичко... С 143,4 милиона население... пак е пред нас в подобна класация.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19928
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот Drunken_Master » 22 апр 2023 16:55

ivan56 написа:КогИ родният путинофил сравнява България и първата му родина, съветската кочина.
Любимо. :D
Drunken_Master написа: Най-доброто изследване е БВП на глава от населението. Щото Русия е огромна държава. И въпреки всичко... С 143,4 милиона население... пак е пред нас в подобна класация.

Иване, ти си бетер Помияра...
Русия е на 56-то място, България е на 59-то. Май ти си за "изцепки"? :)
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_c ... y_GDP_(PPP)_per_capita

Според Световната банка, нещата са още по-категорични... :)
Русия е на 47-мо, България е на 56-то.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17593
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 22 апр 2023 18:13

Drunken_Master написа: Най-доброто изследване е БВП на глава от населението. Щото Русия е огромна държава. И въпреки всичко... С 143,4 милиона население... пак е пред нас в подобна класация.


Drunken_Master написа:Иване, ти си бетер Помияра...
Русия е на 56-то място, България е на 59-то. Май ти си за "изцепки"? :)
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_c ... y_GDP_(PPP)_per_capita

Според Световната банка, нещата са още по-категорични... :)
Русия е на 47-мо, България е на 56-то.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9235
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Форумни изцепки

Мнениеот bubka » 23 апр 2023 09:59

bobonikolov написа:Чух, че на някои места даже са ходили по циганските махали да карат циганите да се подписват срещу парче кашкавал и един салам...


хахахахахахахахахахахахах

Мина времето, когато циганите можеше да ги купиш с парче салам. Сега вече дори там трябва да извадиш поне петдесетачка.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17593
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 24 апр 2023 16:43

Drunken_Master написа:Един от най-добрите ми приятели е бивш ММА състезател. Много точен, няма проблем... Обаче има турска ревност направо. Обсебваща. И го довежда до това, да дармони приятелките си. Има няколко заведени дела срещу него... Ревността го кара да става адски агресивен. Тоя случай нищо чудно да е такъв...



tiamat написа:Твой най-добър приятел бие жените си? Ти нормален ли си да поддържаш връзка с такива хора?



Drunken_Master написа:Ми... за годините, в които го познавам се е доказъл като човек, който държи на мен. Това е достатъчно... Иначе, никой не е съвършен, всеки си има трески за дялане.


BRF написа:Е какво казва за него?Приятелят му е точен,но си има и тъмна страна да речем!Трябва да го дамгоса ли,нещо като черните,циганите,гейовете
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17593
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 26 апр 2023 20:56

Когато следваш диети на тик-токъри и стигнеш до заключениито, че хранителните режими са вредни :D

Drunken_Master написа:Имаше едно интервю с някакво момиче, което говореше колко вредни са диетите и как преди се е скъсвала от хранителни режими, което е довело до това постоянно да й кървят венците и да има лош дъх от тия глупости. От тая гледна точка е по-скоро полезен.


Факт е, че след като променихме диетата му, той няма оплаквания и може да играе по 6 часа", коментира докторът на Новак Джокович.


58-годишен с хранителен режим Изображение

Човек без хранителен режим Изображение
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 158 госта