Форумни изцепки

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19810
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Легендата 1.4

Мнениеот Drunken_Master » 10 юли 2019 02:14

suareshampion написа:Ще прозвучи странно, но за мениджър на Ливърпул, ако не Клоп, поне това да бъде железният Тони Пюлис, ей голям тактик е бат ви Тони. Средняшки отборчета с играчи от Египетските племена прави чудеса. Които отбор и да захване , тази защита е прави камък, а и подобрява скоростта в атака. Представям си го в отбор като Ливърпул и с бюджет, който имаше божественият свети Брендо. На Анфийлд гол сигурно няма да ни вкарат, а пък в дербитата като гости на Челски,Арсенал и Сити бетонира отзад защитата и на контри. Пък нека те си имат 110% владение на топката. Някой ще каже, че няма красота в стила на игра на отборите му, но как да има с играчи от Австралийските джунгли, все пак отборите, които води нямат бюджет повече от 2 лева.
Последна промяна от Drunken_Master на 10 юли 2019 02:45, променено общо 1 път.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19810
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Легендата 1.5

Мнениеот Drunken_Master » 10 юли 2019 02:19

suareshampion написа:
john barnes написа:аз също алармирам,да не се прибързва...имаме още 4 финала! въпреки,че вече сме основния фаворит за титлата! следва норич,играем мач за мач.тренера такъв му е стила,не му се сърдете.и той и аз я чакаме от 24 години,но в моя случай все още се въздържам,за да не стане някой сакатлък,а тренера като един футболен човек,може би вижда нещата по-добре от мен и затова е дал воля на емоциите си! SUPPORT AND BELIEVE!!!

Ама няма какво да ми се сърдите бе Джони ,само можете да печелите на мой гръб :) Ако ме слушате и залагате ,това са пари и пари.
Сега ,разбира се ,че след като казвам нещо ,аз го поглеждам от хиляда ъгъла преди това .От хиляда .Аз не обичам да се излагам.Аз не обичам празните приказки ,лаишките .Аз виждам прекрасно нещата,имам много добра преценка .Аз не съм изтървал наш мач ,дори и приятелски .Аз наблюдавам и другите отбори . Аз винаги гледам най вече моментната форма на даден отбор.Гледам качествата. Също така ,много добре разчитам и психиката на играчи и треньори ,от техните действия и интервюта.Тая психика е определяща .Магистратурата ми е спортна психолгия,това ми помага .Гледам и още куп много други неща .Като цяло ,факта ,че се занимавам с футбол от детска възраст ми помага за тая моя преценка .
Виждам нещата и в бъдеще .Не само ден за ден .За това още като видях действията,селекцията,играта и всекидневните грешки на Далглиш ,казах ,че той ще се провали .За това ,като видях как Керъл и Хендерсън спират топката и уплашения Даунинг ,само след два техни мача и си казах ,"боже господи" ,какво правят тия играчи в Ливърпул и то за над 70 млн ?? С тях ли ,ще си връщаме славата ? За това ,казах ,че трансферите му са за средняшки отбори .И така и стана .Той се провали а повечето заиграха по средняшки отбори.
Исках веднага да го освободят .Те закъсняха .Претърпяхме много срам ,набутахме се с много пари изхабих много нерви.
За това миналата година ,още като чух философията на Роджърс и като видях добри неща в няколко мача и казах,че това е нашия човек ,това е нашия треньор и още следващата година ще постигне успехи. И така и стана .
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19810
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Легендата 1.6

Мнениеот Drunken_Master » 10 юли 2019 02:24

suareshampion написа:аве мишка ,не ми се обяснявай ами излез спортувай малко свиня дебела ...не може една мишка да ми каже бълхар ...и срещу мен да бягаш не можеш да ме стигнеш ...нито си ми на парите ,нито си ми на жените ,нито си ми на акъла ,нито си ми головете ,мачовете ,нито си ми на чекиите ...ай разкарай са смях
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19810
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Легендата 1.6

Мнениеот Drunken_Master » 10 юли 2019 02:27

suareshampion написа:
smart написа:ако не се разкарам кво ще стане , ще ме биеш ли :mrgreen:
п.с разкарай СА ще казваш в селото , в което си израстнал

Вън мишките от форумчето . Дееба и бесрамника ти дееба ....малко ли те ебах ,че още искаш ?Кво ниво ве селяндур пъпчив ..нали знаеш ,че и срещу мен да бягаш не можеш да ме стигнеш ? За ниво ми говори тоя малкия мушморок ..ши та изям с парцалите ей мишка с 5 лева в джоба .
Много ясно ,че плющах всичките ..фактите говорят сами по себе си ...за вас съм "гений " ! Доживях ,някво студентче да ми говори за ниво :)
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19810
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Легендата 1.7

Мнениеот Drunken_Master » 10 юли 2019 02:29

suareshampion написа:Станчето и Сандьо ,повече да не съм ги чул да спорят с такъв специалист ,като мен .Ми вие нямате един спечелен спор бе загубеняци ? Отново познах крайния изход ,който ми донесе парички а и е добре за титлата на Ливърпул ,всяко дерби в челото да завършва наравно .Казал съм ви хиляда пъти и срещу мен да бягате ..не можете да ме стигнете . :) Аз от залози цял хотел построих бе пиленца мои ,къде сте тръгнали може би ? Хляб и вода взехте ли си ? :)
На тема футбол и на тема жени ,можете да говорите с мен ,само с молба в писмен вид ,адресирана до мен с добър тон и само ако аз я одобря .
А ако ви хвана и на терена и там ще ви разваля настроението форевър :) Моля ви се ,не се бъркайте повече да спорите с мен ,за каквото и да е било ,защото винаги ще ставате за смях .И да не съм чул лоша дума ,срещу най великия отбор в Англия ,че ще ви гази валяка :)
Всъщност ,ще ви пусна първо на квалификации ,преди да играете срещу мен .Като биете Митето Бербатов на малки вратички ,тогава може и да излезете срещу мен . Айде пиленца мои лека вечер ви желая и разбира се ,да не пропуснете да гледате великия Ливърпул как ще смачка Астон Вила, по пътя си към 19тата.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19810
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Легендата 1.8

Мнениеот Drunken_Master » 10 юли 2019 02:31

suareshampion написа:Истината я знаем до болка ,но явно Данчо стреса не я знае и позволи на човека си да направи отново ранен гол ?? Защо ?
Защо си изтърва човека ,след като прекрасно знае ,че след това ,противника се затваря и трудно се да пробива ?
Защо ,след като прекрасно знае ,че от статични положения допускаме сумати голове ,защо той не беше концентриран и максимално мобилизиран при това центриране ?
Ако не може да се справи ,защо Брендън му гласува доверие ,при статични положения и му доверява човек ? Това са все въпроси без отговор .Но за мен обобщаващия отговор е ...Защото е изключително слаб футболист. Не помага в атака ,смисъл той се включва понякога ,но по добре да не се включва ,защото е пълен бездарник в нападение . И какво остава,след като е слаб в нашето наказателно и в чуждото ??? Остава ,да го гледаме как "гради" играта на Ливърпул ?? Ние падаме с 3-1 а те двамата с Джерард си подават спокойно топката в нашата половина на два метра ?! Браво ! Ей така се прави .Докато тоя бездарник "гради" играта на Ливърпул ,ние шампиони няма как да станем .Както и човека-автогол. И Джерард на всичкото отгоре ,гласи Данчо за заместник ? Какъв заместник бе мама му стара ? Тия хора нацяло изперкаха ?
Следваща атака ,твоя човек Миноле ,позволява да бъде прехвърлен ,след като е излязъл само на два метра пред вратата и при положение ,че е висок метър и 93 см ?????????????????????????????????????????????? Къде го има това бе алоууууу ????? Даже и в махленските мачове го няма !!!????? За какво говорим ???
Ето това бяха основните виновници за загубата вчера ,кво ми плюете по второстепенните ?????? трябвало нов дефанзивен ? Що играл Лукас ,що играл Борини ? Е кой да играе ??? Поне имат известен опит във ВЛ . Маркович го видяхме кво играе ?? Ганкиното . И пак казвам ,не може всички нови да играят .Колкото по малко нови ,толкова по добре за отбора . Тук влияе вече фактор обиграване . Това не може да стане за два месеца .Трябва доста време . Новите ги взехме предимно за нова защита и за пейка .Ние в офанзивен план бяхме невероятни .Имахме ебати нападението . Стъридж,Суарес,Стърлинг ,Коутиньо ...това бяха едни много добре сработени играчи с страхотни качества . Кои от тях вчера бяха на терена или предните два мача ? Мама му дееба и живот дееба .....как може бе ...как може да се позволи да се РАЗБИЕ това нападение ??????????
Ние толкова години ,чакаме тоя момент ...да станем машини отпред ...да вкарваме като луди ...да мачкаме всичко по пътя си ....и накрая ,продаваме най добрия си играч ?????????????????????????????????? Искал той в друг отбор ...ама няма такова нещо бе .......Роджърс трябваше да направи всичко възможно да го задържи .Казва му не става мойто момче ,ти си най важния ни играч ,този отбор няма 25 години титла ,казваме се Ливърпул ....не може да си тръгнеш и точка . Аз ако бях ,никога нямаше да позволя .Никога !!!!
Трябваше да се задържи това атомно нападение ,да се вземе пейка и да се смени защитата .Аз това исках . И за това имаше в мен огромен оптимизъм .За това всеки ден говорих за титла .Но за мое огромно съжаление Суарес си тръгна . :cry:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19810
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Легендата 1.9

Мнениеот Drunken_Master » 10 юли 2019 02:35

suareshampion написа:Рахим Стърлинг ще се разбере с Ливърпул .Убеден съм на 100 % . И никъде няма да ходи .Рахим Стърлинг ще играе в Ливърпул поне още 10 години.
Рахим е юноша на тоя клуб .Смея да кажа ,за себе си и мое откритие .Както той така и Джордан Ибе .И двамата ги следя от 15 годишни .Още като ги видях за първи път и казах ,че ще станат големи футболисти . Гледал съм много мачове в юношеските формации ,както и в националните отбори .
Тъкмо го изградихме ,като футболист и да го продадем .Това е абсурдно .
Мечтата ми е ,Рахим да играе на единия фланг,Ибе на другия ,Дани Стъридж в средата на атаката и зад тях Коутиньо . И както виждаме ,тя е на път да се сбъдне . Не ми трябват нови трансфери
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19810
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Легендата 2.0

Мнениеот Drunken_Master » 10 юли 2019 02:41

suareshampion написа:
iliev72 написа:Тренер те не играят махленски мачлета.Те са тесни специалисти по PES и FIFA.Къде ги търсиш на това ниво - махленски мачлета.

Е как може да са фенове на ФУТБОЛА тогава ?????? Как стават тия работи бе човек ? Айде ти си ми казал ,че се занимаваш с някакъв вид спорт ,още двама трима също са ми казали ,че са тренирали навремето .Дотук добре ,но останалите ? Кво прайм с тях бе човек ? Как може да не спортуваш поне ? Ей го единия е 125 килограма и ми се прави на разбирач ? Ай стига бе бах му майката .И повечето са млади момчета ,смятай ? От къде тая наглост и самочуствие ?
Ами аз не спирам бе човек .Ето тая седмица играх мач във вторник ,четвъртък ,петък и събота . Освен това ,ходих веднъж и на фитнес ,след това правих и сауна .Освен това днес бях и на масаж ..Илиев ,знаеш че спорта иска и възстановяване ,нали ? :) Освен това и водих две тренировки в понеделник и сряда на децата . И съм на 37 . Секса няма да го коментирам ,въпреки ,че и той е спорт :) И там почти не пропускам да се разпиша .
А тия философчета ,само ми стоят пред компютъра и ми говорят за спорт и за футбол ? Ай стига бе . Ебати пародията .
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19810
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Не Джиниъс, а Идиът...

Мнениеот Drunken_Master » 18 юли 2019 14:03

Genius. написа:Божинов е класен футболист-ФАКТ!
Класи над Барбуков-ФАКТ!
Играл в най-великия футболен отбор, а именно Манчестър Сити-ФАКТ!

Фактите са си факти... :lol:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6764
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот icko65 » 22 юли 2019 11:11

Изображение :mrgreen:
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта