Форумни изцепки

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17592
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 18 фев 2024 18:56

Drunken_Master написа:Я го извади тоя пуст документ, да го видя... Документ, който доказва, че бомбардировките били от СССР? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Drunken_Master написа:Ти нормален ли си ве? Я дай някой документ, да го видя това нещо?


Ддз :lol:
Drunken_Master написа:Как по-точно да покажа документ, при положение, че го нямам в джоба си!?
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19928
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот Drunken_Master » 18 фев 2024 19:03

НЕдебила пак вие на умряло... Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот ivan56 » 20 мар 2024 00:07

И тука да го има, да не се затрие.
Шизото след като поне 100 пъти му се показа.
Drunken_Master написа:Абе някой може ли да ми каже, каква е истината за Буча? И къде може да се прочете долу-горе за какво иде реч? Щото на "Дойче Веле" и "Свободна Европа" и форума на Гонг трудно бих повярвал


Пп. Само за протокола(щото мненията ги няма)
Шизото пита в друг форум, щото тука не му хареса истината.
"Той такива работи не гледал докато се хранел"(за клиповете със зверства на руските прасета)
Последна промяна от ivan56 на 20 мар 2024 23:53, променено общо 1 път.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19928
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот Drunken_Master » 20 мар 2024 00:08

Баси жалкото същество, то направо не е истина, колко е жалък... Изображение


Понеже пак стана за кашмер, сега го е яд и го прати тук. Сиреч... "изцепка" е, че съм задал въпрос, къде да прочета по-обстойно за Буча... Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Thsmith и 164 госта