Форумни изцепки

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19830
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот Drunken_Master » 30 дек 2018 17:43

Red_Neck написа:Имам приятел, живее в градче до Мюнхен. Миналата Коледа решили с компания да си купят живо прасе от близка ферма. Теглили му ножа и си го оправили (както си му е реда, даже си изкопали дупка за огнище) на моравата пред къщата :) Вика ми: "Събра се целия квартал да гледа и снима!"В късния следобед дошъл собственикът на имота и се хванал за главата. Нашите хора пияни на мотики, моравата - бойно поле :) Обещали да покрият щетите и се разминало без полиция :)
Та, ....човещинка. Балканци сме все пак ...


Момче,ти ме разби ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19830
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот Drunken_Master » 23 яну 2019 10:50

SSS написа:Няма сбогом и мир, боклук такъв. Търсиш си го - ще си го получиш и ще съжаляваш. Първо - никой не те е питал какво работиш и каквото и да е с личния ти живот. Ти сам натъртваше на няколко човека че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторант, чието име няма да споменавам. Казах ти каква е вероятността да имаш тризнаци по нормален начин и сам не можа да повярваш на глупостите, които говориш. После... звъннах във въпросния ресторант и хората ми казват, че управителят от доста време е жена /може пък и ти да си де, не знам/. По същия начин нагрубяваше хора от високо как нищо не разбирали, а ти дори си бил много пъти в залата на Селтикс - и тук те наиграх тотално с няколко въпроса, свързани със залата, понеже съм меко казано запознат с района, и пак онемя. Относно коментарът ми за приятелството между Леброн и Уейд- хиляда пъти повторих- правете разлика между мнение и становище. Описах няколко случки, които АБСОЛЮТНО РЕАЛНО СА СЕ СЛУЧИЛИ, след които изрично споменах - ВСЕКИ ДА СИ ПРАВИ РАЗСЪЖДЕНИЯТА, при което ти пак рязко се обиди и откачи. Всяко нещо, което тръгнеш да ми кривиш, те хващам и те слагам от където си излязъл, при което ти нямаш с какво да се противопоставиш и единственото, което ти остава, е да пишеш от много имена - нещо, което самия ти призна че правиш. Удряме чертата и всичко е ясно, ти си едно болно ко*еле, което си мисли, че ще получи някакво внимание във форум чрез един милион бездарни манипулации. ИЗЧЕЗНИ И НИ ОСТАВИ ДА СИ КОМЕНТИРАМЕ БАСКЕТБОЛА, така както си беше преди да се пръкнеш от ла*няната дупка.

това е от един друг форум...момчето е болно и тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12254
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот TristaNNN » 15 мар 2019 11:41

delqnski47 написа:Междувпрочем Маестрочето беше перфектен за нас,но просто с тоя формат на първенството щяхме да сме обречени :roll: При разбивките и след разделянето щяха да ни разкостят.Ако бяхме със стария формат щяхме сме шампиони с него :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19830
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот Drunken_Master » 08 апр 2019 10:47

SSS написа:Виж какво, дрисльо ... знам те много добре кой си, понеже за разлика от теб, реално мога да проследя хората. Както виждаш, правя си КОНКРЕТЕН майтап с теб. Трябваше да осъзнаеш досега, че си в крайно губеща позиция. От сега нататък, ти давам шанс да се скриеш и забравяме че изобщо съществуваш. Иначе при всяко излизане да купиш кисело мляко на анално податливата си майка, ще се притесняваш да не чуеш едно БАУ

:lol: :lol: :lol:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12254
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот TristaNNN » 19 апр 2019 10:05

:mrgreen:
Mitata написа:...
Искам силен ЦСКА, толкова силен, че съдиите да не са в състояние да ни създават пречки в България, толкова силен, че ЦСКА ежегодно да е в групите на ЕКТ, защо не да продължава след тях. Предпоставките са налице - силни собственици, мощна фенска подкрепа, най-добрият треньор в България Любо Пенев.
...
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

MCFC
Мнения: 20
Регистриран на: 29 май 2019 16:24
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот MCFC » 30 юни 2019 23:24

Да върнем соца, ведомствените отбори, Джуров, па да може на кхаризмата да не и късат живо месо. :mrgreen:

Mitata написа:Българскит футбол затъва, защото направиха всичко възможно да няма ЦСКА. Без ЦСКА няма български футбол. С постепенното възраждане на ЦСКА българският футбол ще стъпва на крака. Ако пръдължат да пречат перспективите пред родния футбол остават нулеви.

Днес публиката на ЦСКА показа, че такива като нея в Еропа са малко. Хвала на тази публика!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19830
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Легендата

Мнениеот Drunken_Master » 10 юли 2019 01:46

suareshampion написа:
boabbb написа:Тренер, момчето го бива ;) Там ще му е някъде цената ...

Не бе ,не го бива ,ти луд ли си ? :) Хендерсън е с класи над него .
Много ясно ,че го бива .Идеален заместник на Джерард. Перфектен . Нашия щом ходи да го гледа до Германия ,значи интереса е сериозен. А преди да тръгне за Германия ,да не мислиш ,че незнае колко струва Дракслер ? :) Много ясно ,че знае.

Тоя модераторчето как ме дразни не е истина. Пак ми изтрил коментара от сутринта. Що триеш бе ? Кой те избра тебе за модератор бе ? Кой да ти дава право да триеш на тебе бе ? Ей как плачеш за шамари ти ..ей ако те напипам тебе .леле ще те смачкам ей въздухар
Ай отговаряйййййй шо триеш бе ,кво ми мълчиш като п.тка ?
Аре бе еййй
ай да те чуя
не ми бегай бе ей
кво ми бегаш и ми излизаш и ми гледаш като гост ?
ау ти ква г.ида си братче
аре ела бе еййййййййййййййййййййййййй ми.ок с ми.ока ти

Няма ли кой да го изгония тоя бе ??????????????????
ебати противното момченце
Що прайш свирки на котенцето бе ? И на останалите котенца ? Кажи бе ? Обратен ли си ти бе еййй ? Мразя педер.сите да знаеш ...вида ли те някъде ,ще те смачкам ей ляв храст
Боли те истината ,нали ? За това триеш . Знам аз. Ама нали знаеш ,че колкото ида триеш ,тя истината си остава една и съща ? Нали бе ?
3 години некви шматки тука ми се прайте на разбирачи .Ей ши ва изпапкам ей сладури
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19830
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Легендата 1.1

Мнениеот Drunken_Master » 10 юли 2019 01:54

suareshampion написа:ШШШШ ей ,до ся не съм обиждал никой...ама ако та плесна по грубата ,много черпаци ше ти сипя.От Стърлинг пък ко искаш ве момче....най-добрия ни фуболист първото половреме,дузпа ти прай,пази я ,подава я ,само напред е идеята и ти го нахрани ли е????А БР ,ко за него само ти държи отбора в 4ката,няяя нищо нали,а?Биим и мрънкаш ли е?Ей тва не ти е мениджъра да цъкаш...кат е КУР за Роджърс за тебе жалкия фен с 2 лв в джоба ,коолко да са ,а???? ТИХООООО!!!
Последна промяна от Drunken_Master на 10 юли 2019 02:51, променено общо 1 път.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19830
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Легендата 1.2

Мнениеот Drunken_Master » 10 юли 2019 01:58

suareshampion написа: Как няма да се сърдя ? Може ли от цял свят футболисти ,все до нашите цели да опират ??
Всичко е тактика за мен .Тези два отбора ,не искат силен Ливърпул.Както и манафите ,както и Арсенал,както и Сити.Колкото по малко силни конкуренти ,толкова по добре.
Те много добре знаят ,че ако един път влезем в ШЛ и ще се задържим трайно там.
Един път наеме ли се тоя ГРАНД ,с толкова много привърженици ..няма да има спиране,след това .
Един път направим ли отбор ,след това само ще надграждаме и става лошо за всички тях .
Един път ,станем ли шампиони и набараме ли верния ритъм ,ще ставаме отново и отново шампиони,след това . Все някой ,ще изгори ,за сметка на нас в топ 4 ,нали ? И ще изгуби пари от това ,разбира се и слава. За това ги е страх от нас и правят всичко възможно да ни оставят в посредственоста.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19830
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Легендата 1.3

Мнениеот Drunken_Master » 10 юли 2019 02:04

suareshampion написа:
Liverpool forever_95 написа:К'во се обясняваш на момичета за футбол бе :lol:

Е кво да я прая ? Малка ми идва ,за друго не става . :) Ти счупи ли и джама на твоя човек ? :) Май една година вече ,само за хляб ходите ? :) Не ме излагай ей малък ,действай ,както съм те учил ;)
В момента ,в който дебелия Глен ,Щъркела и Хендерсън напуснат Ливърпул ,ще тръгна чисто гол по главната в Бургас от кеф . Не мога да ги гледам тия дърводелци. Роджърс да взима един халф като хората и един бек ,че ми писна на кура да ги гледам тия мърши .
И не мога да разбера ,защо не пуска Туре а налага тоя умрял щъркел бе дееба мама му деееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееба ? Как може да имаш такъв играч и да не го пускаш .За мен това е престъпление. Това ще му изяде главата на тоя иначе добър треньор.
Изтървахме ги тия паляци. Допуснахме отново детински грешки при головете и отново щъркела му взеха висока топка и вкараха. Пълен нещастник.
Миноле и той от няколко мача насам е пълен смях ,втория гол негов,въпреки ,че нашите трябваше да направят тактическо нарушение в зародиша на контрата .
Съдиите тъкмо ги похвалих преди два дни ,че спряха с теслите и те пак ни ебаха майката. Никаква засада на Рахим и след това чиста дузпа срещу Суарес ,за опит за късане на фанелката му от нещастника Лескът. Да им еба майката съдийска ! .
Коутиньо трябваше да направи 1-2 ,но изтърва за съжаление ,както и Рахимчо после трябваше да изравни .Слага се там вътрешния ,стяга се глезена и няма как да не се вкара гол. Но малък е ,аз му прощавам .Има бъдеще в тоя играч.
Сако днес ,незнам какво му имаше ?! Много зле .
Сисоко си игра доста добре . Започна плахо ,тъй като не беше играл от доста време ,но влезе в час и направи добри включвания .Доволен съм .
Алън и той можеше да я вкара ,но я поведе дълго ,иначе и от него съм доволен. Дебелия и той я поведе пак дълго там на едно положение пред вратата .
Хендерсън с тия ударчета ще го взема при моите първолаци .И там как спаси удара на Суарес .Смях. Топката влизаше във вратата а той спаси гола ?! И това не му е за първи път. Изключителен паляк. От 3 години е като ТУМОР за Ливърпул.
СУАРЕС ОТНОВО НАД ВСИЧКИ ! АКО ВСИЧКИ БЯХА КАТО НЕГО ,ТОЯ ОТБОР ВСЕКИ СЕЗОН , ЩЕШЕ ДА Е ШАМПИОН.
Гадно ми е . Много ми е гадно .Стояхме по добре от тия паляци на терена .Не заслужавахме да загубим .
Трябва да си го изкараме на Челси . Искам яко ибане на техното стадионче !!!!
Дебелия няма ли уста да извика на Миноле или Миноле да извика на дебелия ? Ебато паляците . Тоя дебелия ,ако го вида някъде ,ще го смачкам от бой.Аз съм играл в Б група а ти къде ? Аз съм учил 6 години за треньор а ти може би за дърводелец ? Школуван съм а ти ? Останалото ще си го спестя .
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта