Подразни ли ви Слави ???

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Обичам Левски
Мнения: 2317
Регистриран на: 13 фев 2012 15:01
Контакти:

Подразни ли ви Слави ???

Мнениеот Обичам Левски » 17 сеп 2012 22:55

Нямаше как да не ме подразни публичната благотворителност на Слави.Показа едно момче в инвалидна количка, политизира неговите проблеми и накрая се направи на велик и му даде няколко хиляди евро.Дотук нищо лошо,освен това със политизирането на въпроса.Защо публично забога,ако искаш да помагаш истински не го направи задкадър,а не пред цяла България.Накрая Слави ни подсказа,че за всичко е виновен Бойко Борисов и накрая,че нашия водещ-шоумен е нашия спасител.


п.п Съжелявам,ако има правописни грешки,но съм жестоко афектиран от видяното !

Потребителски аватар
damageplan
Мнения: 1487
Регистриран на: 10 апр 2011 08:33
Контакти:

Re: Подразни ли ви Слави ???

Мнениеот damageplan » 17 сеп 2012 22:57

Още ли го гледате този .
Животните отвън се взираха от прасе към човек, от човек към прасе и отново от прасе към човек; но вече беше невъзможно да се каже кой какъв е." (Оруел "Фермата на животните"

Потребителски аватар
Жозе Моуриньо
Мнения: 443
Регистриран на: 15 сеп 2011 14:38
Контакти:

Re: Подразни ли ви Слави ???

Мнениеот Жозе Моуриньо » 17 сеп 2012 23:01

damageplan написа:Още ли го гледате този .

Аз изтрих БТВ след случая в Катуница .

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Подразни ли ви Слави ???

Мнениеот shotgun blues » 17 сеп 2012 23:06

И аз съм на мнение че благотворителността не трябва да е показна,НО по-добре да помогне на някого ПОКАЗНО,отколкото въобще да не помогне
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: Подразни ли ви Слави ???

Мнениеот Federer91 » 17 сеп 2012 23:08

Не гледам Слави от 2005 насам. Не гледам Босфор ТВ от както спряха Шампионската лига. Всичко в тази телевизия е вредно за държавата.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Подразни ли ви Слави ???

Мнениеот ros » 17 сеп 2012 23:12

Обичам Левски написа:Нямаше как да не ме подразни публичната благотворителност на Слави.Показа едно момче в инвалидна количка, политизира неговите проблеми и накрая се направи на велик и му даде няколко хиляди евро.Дотук нищо лошо,освен това със политизирането на въпроса.Защо публично забога,ако искаш да помагаш истински не го направи задкадър,а не пред цяла България.Накрая Слави ни подсказа,че за всичко е виновен Бойко Борисов и накрая,че нашия водещ-шоумен е нашия спасител.


п.п Съжелявам,ако има правописни грешки,но съм жестоко афектиран от видяното !


При конкуренцията от ВИПове в Нова ТВ, за които Лондон е държава, а Германия и Франция са столици на ЕС си мисля, че всяка една инвестиция в подобно начинание е добре дошла. Има опция да се покаже-прави го. Важно е, че момчето ще има поне минимален шанс да се почувства като всички нас!!! А и политизирането... наскоро Бойко покани едно момче в МС за да му каже "Вземи от мен тези пари, ходи си направи операция и живей" пред специално повиканите медии в залата. Така че тук момчето е важно, не начина, по който е получило помощта. Аз и да искам анонимно да му помогна немога!!!
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

WPWW
Мнения: 890
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Подразни ли ви Слави ???

Мнениеот WPWW » 17 сеп 2012 23:13

Ако може телевизията като явление изобщо да се премахне и унищожи, ще мога да кажа, че за България и българските деца има по-добро бъдеще. Що се отнася до Слави - чалгаджия и нищо повече, няма и да стане.

Потребителски аватар
Обичам Левски
Мнения: 2317
Регистриран на: 13 фев 2012 15:01
Контакти:

Re: Подразни ли ви Слави ???

Мнениеот Обичам Левски » 17 сеп 2012 23:14

Нищо лошо няма в това да помогне на момчето,но защо го прави публично и политизира проблемите му ?

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Подразни ли ви Слави ???

Мнениеот ros » 17 сеп 2012 23:18

Обичам Левски написа:Нищо лошо няма в това да помогне на момчето,но защо го прави публично и политизира проблемите му ?

Не политизира, а ПОПУЛЯРИЗИРА проблемите му... Аз едва днес чух, че ако си в инвалидна количка в България имаш право на асистент, а ако отидеш да се образоваш в чужбина вече си оздравял и ходиш сам, каквото явно е тълкуванието на държавата в лицето на социалното министерство
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Подразни ли ви Слави ???

Мнениеот шивача » 17 сеп 2012 23:20

в Библията го има на няколко места
ще перифразирам по памет
този, който дава на явно пред хората, той вече е получил своят подарък(демек хорското одобрение)

когато вършим добри дела- да е тайно-лявата ръка да не знае какво прави дясната.



а слави е гей
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: loko1, ReBorn1982 и 69 госта