Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13771
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Pichichi » 31 авг 2021 12:23

Като почнете да се жалвате за това БФС в което са Боби, Емо, Венци, Лече и ми става лошо!
Били спасявали дузпи и вкарвали голове и ни класирали 4-ти! Е и?
Това кой ще им го отнеме ако не управляват футбола в България?
А с това което се случва във футбола тук е видно че те не трябва да управляват!
На кой ще липсва Венци Стефанов в изпълкома?
Ще ме извинявате но Боби е един пияница към днешно време, ясно че беше част от велико
поколение но успехите като футболисти никой не може д им ги отнеме. Същото важи и
за неуспехите им като управляващи футбола!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот rhaegar » 31 авг 2021 12:26

А навремето мислехме, че БФС при Славков е дъно и Боби ще ни спаси. Сега е в пъти по-зле, корумпирано първенство, най-слабия ни национален отбор в историята сигурно, нула работа с юношите, въобще каквито и да са във футболната ни история сегашните ръководители, крайно време им е да си обират крушите. Само че трудно се пуска пустия кокал.

Иначе, гаранция че Бербатов е спасението няма, но е редно поне да се опита промяна.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Thsmith » 31 авг 2021 14:17

БФС е страшно корумпирано, но не това е причината за слабия нац отбор и клубен футбол. Нека да не се оправдаваме с глупости. Боби и компания нито тренират децата, нито им определят предпочитанията към телефони вместо към футбол. Просто няма никакви кадри, децата не се интересуват от спорт и това не е само във футбола.
В мъжкия футбол пък няма пари. Боби не е отговорен за това, че почти никой не си управлява отбора нормално и не може да привлече спонсори, отборите са като бездънни каци и никой не иска да ги гледа.

Спроед мен барбуков би бил много по зле от Боби. Най малкото единия си присвоява средства, но поне е в основата на генерирането на тези средства и проекти. Готов съм да се обзаложа, че с барби всичко това просто ще изчезне.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот metodito » 01 сеп 2021 12:40

:o
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4-bmoYcSpxw[/youtube]

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 сеп 2021 20:25

Още едно "природно" образУвание на Марс. 8-)

[center]Изображение[/center]
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17443
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот pomiqrat » 02 сеп 2021 20:58

Увеличили таксите в РУ понеже три семестъра и вероятно четвърти ще плащат луди пари за ток, парно и вода и някак да покрият разходите. Страшна държава.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17443
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот pomiqrat » 02 сеп 2021 21:03

Thsmith написа:БФС е страшно корумпирано, но не това е причината за слабия нац отбор и клубен футбол. Нека да не се оправдаваме с глупости. Боби и компания нито тренират децата, нито им определят предпочитанията към телефони вместо към футбол. Просто няма никакви кадри, децата не се интересуват от
спорт и това не е само във футбола.
В мъжкия футбол пък няма пари. Боби не е отговорен за това, че почти никой не си управлява отбора нормално и не може да привлече спонсори, отборите са като бездънни каци и никой не иска да ги гледа.

Спроед мен барбуков би бил много по зле от Боби. Най малкото единия си присвоява средства, но поне е в основата на генерирането на тези средства и проекти. Готов съм да се обзаложа, че с барби всичко това просто ще изчезне.


Кой праща повиквателни на татин при положение, че е резерва в клубния си отбор на друг български вратар (нямам предвид сегашния момент)? Кой имаше повече мачове на национално ниво, отколкото на клубно ниво и т.н? Или БФС не е виновно, както Росенец не е собственост на Доган?
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Thsmith » 02 сеп 2021 21:26

pomiqrat написа:
Thsmith написа:БФС е страшно корумпирано, но не това е причината за слабия нац отбор и клубен футбол. Нека да не се оправдаваме с глупости. Боби и компания нито тренират децата, нито им определят предпочитанията към телефони вместо към футбол. Просто няма никакви кадри, децата не се интересуват от
спорт и това не е само във футбола.
В мъжкия футбол пък няма пари. Боби не е отговорен за това, че почти никой не си управлява отбора нормално и не може да привлече спонсори, отборите са като бездънни каци и никой не иска да ги гледа.

Спроед мен барбуков би бил много по зле от Боби. Най малкото единия си присвоява средства, но поне е в основата на генерирането на тези средства и проекти. Готов съм да се обзаложа, че с барби всичко това просто ще изчезне.


Кой праща повиквателни на татин при положение, че е резерва в клубния си отбор на друг български вратар (нямам предвид сегашния момент)? Кой имаше повече мачове на национално ниво, отколкото на клубно ниво и т.н? Или БФС не е виновно, както Росенец не е собственост на Доган?

Кой момент?
И да попитам, тезата е "повиквателните за ники са довели футбола ни до това ниво"? Той е виновен, че "талантите" стигат най много до серия б или кипър?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот rhaegar » 02 сеп 2021 21:46

THE G.A.M.E написа:Още едно "природно" образУвание на Марс. 8-)

[center]Изображение[/center]


Не е само туй, виж камъка вдясно си е чист слънчев часовник.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17443
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот pomiqrat » 02 сеп 2021 21:49

Thsmith написа:
pomiqrat написа:
Thsmith написа:БФС е страшно корумпирано, но не това е причината за слабия нац отбор и клубен футбол. Нека да не се оправдаваме с глупости. Боби и компания нито тренират децата, нито им определят предпочитанията към телефони вместо към футбол. Просто няма никакви кадри, децата не се интересуват от
спорт и това не е само във футбола.
В мъжкия футбол пък няма пари. Боби не е отговорен за това, че почти никой не си управлява отбора нормално и не може да привлече спонсори, отборите са като бездънни каци и никой не иска да ги гледа.

Спроед мен барбуков би бил много по зле от Боби. Най малкото единия си присвоява средства, но поне е в основата на генерирането на тези средства и проекти. Готов съм да се обзаложа, че с барби всичко това просто ще изчезне.


Кой праща повиквателни на татин при положение, че е резерва в клубния си отбор на друг български вратар (нямам предвид сегашния момент)? Кой имаше повече мачове на национално ниво, отколкото на клубно ниво и т.н? Или БФС не е виновно, както Росенец не е собственост на Доган?

Кой момент?
И да попитам, тезата е "повиквателните за ники са довели футбола ни до това ниво"? Той е виновен, че "талантите" стигат най много до серия б или кипър?


Какво са правиш на тъп? Да не е само той, когото викат ей така. В първите си 6 г. изигра пове мачове на национално ниво, отколкото на клубно. Гаджев го викаха до момента, в който си намери клуб в чужбина. Чавдар Янков беше абониран, ако не беше с контузия. Софийски имоти започва да пищи, че няма повиквателни и хоп в националния за следващия мач слависти. В долните националти гарнитури да не би да е различно? При юношити на клубно ниво треньорите да не би да са "тъпи" и не изкарват лев по същия начин, защото знаят, че така се прави.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ivan56, Testa_di_Legno, tiamat и 45 госта