Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Кашчей » 20 мар 2018 07:06

ivan56 написа:
Кашчей написа:Дами (оранжеви) и господа (всички останали), някой от вас има ли проблеми с форума? От известно време само от форума на ГОНГ ми се губи "постоянното присъствие". Бих го приел за проблем с компютъра, ако ставаше и с логването в други сайтове, но е само в този. Дори преди два дена буквално пред очите ми изчезна :o Не питам в модераторската, защото там никой нищо не може да каже и помогне..или не иска, ако проблемът е софтуерен.


Има го да, логването става като се опиташ да напишеш коментар в някоя тема или цитираш някой.


Аз как да се логна знам, но е дразнещо това изчезване без причина. Иначе има админ, който да сложи смешната емблема на ребрандираните на място, което няма общо с техния клуб във форума, но няма админ да оправи простотиите, които свършиха тия спецове от софтуерната им поддръжка! Какъвто шефът на сайта-такъв и сайта-тежък, объркан и смотан!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот boabbb » 20 мар 2018 08:37

Groucho написа:
boabbb написа:Ами, ще я засегне, нали трябва да има с какво да се утешавате, щото иначе оставате с Фалшименто и компания ... А там нещата са трагични :lol: :lol: :lol:

Трагични са нещата с Фалшименто и компания, вярно, ама по-добре загуба след загуба от ЦСКА-София, отколкото "Възраждане" и поводи за радост, като вашия.

Щом казваш и това те успокоява ... На практика преразказа мнението ми :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот metodito » 20 мар 2018 08:38

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LBWYa41U7ps[/youtube]

WTF? :shock:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот metodito » 20 мар 2018 08:43

Кашчей написа:[

Аз как да се логна знам, но е дразнещо това изчезване без причина. Иначе има админ, който да сложи смешната емблема на ребрандираните на място, което няма общо с техния клуб във форума, но няма админ да оправи простотиите, които свършиха тия спецове от софтуерната им поддръжка! Какъвто шефът на сайта-такъв и сайта-тежък, объркан и смотан!


:? Ъъъъ... нали правиш разлика между администратор и модератор. Да и при мен го има това. Или е някакъв бъг или е настроена системата при временна неактивност, да те изхвърля от системата. По-скоро е второто. ;)

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Кашчей » 20 мар 2018 08:55

metodito написа:
Кашчей написа:[

Аз как да се логна знам, но е дразнещо това изчезване без причина. Иначе има админ, който да сложи смешната емблема на ребрандираните на място, което няма общо с техния клуб във форума, но няма админ да оправи простотиите, които свършиха тия спецове от софтуерната им поддръжка! Какъвто шефът на сайта-такъв и сайта-тежък, объркан и смотан!


:? Ъъъъ... нали правиш разлика между администратор и модератор. Да и при мен го има това. Или е някакъв бъг или е настроена системата при временна неактивност, да те изхвърля от системата. По-скоро е второто. ;)


Пич, бил съм модератор в голям форум и отлично знам разликата. Именно затова пиша "администратор", който има права да администрира форума и да прави промени по него, а не модератор. Модераторът няма достъп до админски панел, за да може да вади или добавя нещо по функциите на форума. Няма настройка за изхвърляне при временна неактивност, защото ме е изхвърлял пред очите ми, докато минавам от един пост към друг за четене. Както написах вече, бих приел, че е от компютъра ми, ако ставаше така и с другите сайтове, които искат рег. То и с тях се случва, но след месец-два неактивност, понякога и повече, а не за минута-две, или за ден.
Както и да е, преживял съм какво ли не в тоя форум, ще преживея и поредната софтуерна небивалица.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот metodito » 20 мар 2018 09:04

Странно. При мен се е случвало само след като съм напуснал страницата и после се върна след известно време...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13743
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Red_Neck » 20 мар 2018 09:42

Кашчей написа:Пич, бил съм модератор в голям форум и отлично знам разликата. Именно затова пиша "администратор", който има права да администрира форума и да прави промени по него, а не модератор. Модераторът няма достъп до админски панел, за да може да вади или добавя нещо по функциите на форума. Няма настройка за изхвърляне при временна неактивност, защото ме е изхвърлял пред очите ми, докато минавам от един пост към друг за четене. Както написах вече, бих приел, че е от компютъра ми, ако ставаше така и с другите сайтове, които искат рег. То и с тях се случва, но след месец-два неактивност, понякога и повече, а не за минута-две, или за ден.
Както и да е, преживял съм какво ли не в тоя форум, ще преживея и поредната софтуерна небивалица.

Прочети пак общите условия на форума ..... Системата има автоматична защита от потребители с IQ под 20. ;)
...аз проблеми с форума нямам :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот boabbb » 20 мар 2018 11:23

Red_Neck написа:
Кашчей написа:Пич, бил съм модератор в голям форум и отлично знам разликата. Именно затова пиша "администратор", който има права да администрира форума и да прави промени по него, а не модератор. Модераторът няма достъп до админски панел, за да може да вади или добавя нещо по функциите на форума. Няма настройка за изхвърляне при временна неактивност, защото ме е изхвърлял пред очите ми, докато минавам от един пост към друг за четене. Както написах вече, бих приел, че е от компютъра ми, ако ставаше така и с другите сайтове, които искат рег. То и с тях се случва, но след месец-два неактивност, понякога и повече, а не за минута-две, или за ден.
Както и да е, преживял съм какво ли не в тоя форум, ще преживея и поредната софтуерна небивалица.

Прочети пак общите условия на форума ..... Системата има автоматична защита от потребители с IQ под 20. ;)
...аз проблеми с форума нямам :)


IQ-то не трябва да ти е по-ниско от околната температура, а при него явно ... :mrgreen: :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Groucho » 20 мар 2018 12:17

boabbb написа:Щом казваш и това те успокоява ... На практика преразказа мнението ми :|

Е, щом съм преразказал мнението ти значи всичко е точно :lol:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот boabbb » 20 мар 2018 13:01

Groucho написа:
boabbb написа:Щом казваш и това те успокоява ... На практика преразказа мнението ми :|

Е, щом съм преразказал мнението ти значи всичко е точно :lol:

Точно е, защото ... :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar и 16 госта