Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

tmanolov
Мнения: 4032
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот tmanolov » 29 мар 2024 11:22

Furious_Monk написа:60,70 на час...

за тази и на минута бих ги платил толкова :lol: Смити, нещо подобно има ли у наше село
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Furious_Monk » 29 мар 2024 11:25

tmanolov написа:
Furious_Monk написа:60,70 на час...

за тази и на минута бих ги платил толкова :lol: Смити, нещо подобно има ли у наше село



Не знам, човек, не им помня точно тарифите...предпочитам да изразя болката си чрез алкохола, а не чрез секса...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

tmanolov
Мнения: 4032
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот tmanolov » 29 мар 2024 11:26

Furious_Monk написа:
tmanolov написа:
Furious_Monk написа:60,70 на час...

за тази и на минута бих ги платил толкова :lol: Смити, нещо подобно има ли у наше село



Не знам, човек, не им помня точно тарифите...предпочитам да изразя болката си чрез алкохола, а не чрез секса...

От какво конкретно те боли - интелигентен човек си, странно ми е? Несподелена любов, семейна драма?
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Furious_Monk » 29 мар 2024 11:36

Сериозно ли ще създаваме тема тип искрено и лично... нека да го направим, щом ще е забавно за хората... боли ме от това, че не съм способен да изградя силна опозиция, защото аз съм грандоман с идиотски ценности в 21 век, които вече не съществуват в съзнанието на човек.
Боли ме и от това, че една част от мен обича хората, които ме мразят.Боли ме и от това, че когато не съм прав, моята вина се превръща в силно оръжие в ръцете на противника, боли ме и от това че не мога да бъда добър християнин и когато трябва да взема своето, го правя на цената на чуждата болка.

Всеки го боли, въпросът е какво ще направиш с тази болка, как ще я развиеш в полза на слабите...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот delqnski47 » 29 мар 2024 11:40

Drunken_Master написа:Tи само виж колко абонати има... Изображение
Аз дето не съм ползвал, ни фейсбук, ни каквото и да била друга реклама и съм пълен лаик имах 3-4 пъти повече...Изображение

Аз обърнах внимание на тоя клип, щото ми стана интересно кой е ''дръзнал'' да ''унижава'' личност като проф. Христов. :lol: Честно казано не бях удовлетворен като единственото с което можеш да се хванеш е абсолютно невярното внушение, че изказванията на проф. Христов за капитализма било ''руска пропаганда'' и той така говорел щото ''бил марксист'' , което изобщо не е вярно и не му е такъв източникът. Източникът му е на точно обратния полюс и тва е иронията на всичко - капиталистите искат да закрият капитализма.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

tmanolov
Мнения: 4032
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот tmanolov » 29 мар 2024 11:48

Furious_Monk написа:Сериозно ли ще създаваме тема тип искрено и лично... нека да го направим, щом ще е забавно за хората... боли ме от това, че не съм способен да изградя силна опозиция, защото аз съм грандоман с идиотски ценности в 21 век, които вече не съществуват в съзнанието на човек.
Боли ме и от това, че една част от мен обича хората, които ме мразят.Боли ме и от това, че когато не съм прав, моята вина се превръща в силно оръжие в ръцете на противника, боли ме и от това че не мога да бъда добър християнин и когато трябва да взема своето, го правя на цената на чуждата болка.

Всеки го боли, въпросът е какво ще направиш с тази болка, как ще я развиеш в полза на слабите...

Ясно, значи си избрал правлния път - ин вино веритас. Аз не съм чак толкова възвишен и след две хапчета презкурин и заебин, почва да ми е все тая, тип поета с ватенката, когато му цъфнат теменугите. Благодаря за откровението (без ирония)
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Furious_Monk » 29 мар 2024 12:04

Ако ставаш злодей, поне трябва да се знае откъде започва всичко.

Не съм много убеден, дали просто си правиш майтап, дали търсиш отговори на кофти въпроси, но честно казано , не ми пука....
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19928
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

!

Мнениеот Drunken_Master » 29 мар 2024 20:17

Бях набравил заявка за "Слово Пацана" с български субтитри, та... Aйде честито! Сериала е истински удар в Русия! В Покрайнина го забранили, щото влияел лошо на украинската младеж.
http://avetorrents.com/details.php?id=238505

-----
Който няма регистрация, да ми пише на лично...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23328
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Thsmith » 29 мар 2024 23:46

Ти и ватнически филмчета ли почна да гледаш :roll: :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23328
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Thsmith » 30 мар 2024 01:58

delqnski47 написа:Жигула с еднорог да не е накрая :lol:

Жигула с нещо друго от еднорог, да не казвам какво : ))))

tmanolov написа:
Furious_Monk написа:60,70 на час...

за тази и на минута бих ги платил толкова :lol: Смити, нещо подобно има ли у наше село

Трябва си направиш един акаунт в сийкинг, сами се предлагат даже. И то от всякъде, като почнеш от Украйна, Унгария, Турция, Румъния, Бг... :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ivan56, Thsmith и 173 госта