Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Кашчей » 18 мар 2018 13:05

Thsmith написа:
boabbb написа:
Thsmith написа:абе какво е това прасе по бански дето сте цопнали на миналата страница :lol: Големи сте извратеняци!


Както е казал народа, истинските майстори работят на голям тезгях 8-) Жената си както трябва, има какво да хванеш, а не да те ръби на кокал :mrgreen:

Какво ще хванеш бре, то това ако седне върху теб и ще те направи недееспособен :lol: Друг въпрос е, че няма и да ти се иска да си "дееспособен" без виагра или нещо подобно :lol:


Не ми се вярва, че подобен екземпляр от женски пол на човека би смачкал един уважаващ се Боабаб (баобаб) :roll:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Thsmith » 18 мар 2018 15:38

rhaegar написа:Кой се правеше на класа в мениджъра тука?

Изображение

Виж ме мене от преди доста години, това е в мултиплеър : 0 Аз съм с Льо Ман и гледай кво съм направил твоите хора :lol:


Изображение

Кашчей написа:
Thsmith написа:
boabbb написа:
Thsmith написа:абе какво е това прасе по бански дето сте цопнали на миналата страница :lol: Големи сте извратеняци!


Както е казал народа, истинските майстори работят на голям тезгях 8-) Жената си както трябва, има какво да хванеш, а не да те ръби на кокал :mrgreen:

Какво ще хванеш бре, то това ако седне върху теб и ще те направи недееспособен :lol: Друг въпрос е, че няма и да ти се иска да си "дееспособен" без виагра или нещо подобно :lol:


Не ми се вярва, че подобен екземпляр от женски пол на човека би смачкал един уважаващ се Боабаб (баобаб) :roll:

Може да му смачка боабабчето или боабабчетата : )
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 18 мар 2018 15:48

На мен с Локо Пд ми предстои 1/4 финален плей-офф за ЛЕ срещу Дунав. Магият на Първа лига е неподражаема :mrgreen: Крушарски явно си е надвил на масрафа в Аржентина, а и след няколко изходящи трансфера в посока Полша и Чехия, подписах с Лусио (бившият защитник на Байерн и Интер) и Теофанис Гекас. Страшна класа :mrgreen:
Изображение Изображение

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот pomiqr272 » 18 мар 2018 15:50

Обява, залепена на бл 2067 вх Ю жк "Левски Щ":
"Уважаеми съкооператори, знам че сме най - древната цивилизация на Балканите, в Европа, във Вселената. Наясно съм, че от нас са произлезли динозаврите, маймуните, трансформърите и покемоните. Знам, че сме били на три морета, три планети и ставаме мъже на три ракии. Знам, че сме народ, който играе в ледени води, ходи по огън, пие вода с уран и яде лютеница с наркотици. Запознат съм, че сме измислили компютъра, автоматичната скоростна кутия, тройния чушкопек, левия мигач и десния завой. Знам, че имаме песен в космоса и на Евровизия. В поп фолка доказването на авторство е трудно, защото сърби, турци и гърци се смляха да джамбазят хитовете ни. Знам, че след като сме изобретили секса, първи заменяме козата с човек, а по - късно добавяме и жена. Знам че сме изобретили кирилицата, глаголицата, шльокавицата /zdr ko pr/, телепатията и езика на делфините. Наясно съм, че разбираме от футбол, политика, генно инженерство, и ядрена физика. Знам за всичките тия патриотични неща, колко велик народ сме и никога не съм спирал да се гордея с това. Ама сънародници, айде моля ви се си припомнете кои сме и спрете да серете в общата маза."
От домоуправителя

Потребителски аватар
Red_Girl
Мнения: 15496
Регистриран на: 27 дек 2010 19:52
Skype: Имам.
Местоположение: София
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Red_Girl » 18 мар 2018 18:21

Не вии чуваам/?? Айде, литекс, осъм... там ква беше хореографията, салфетките от плаза също... :lol: :lol: :lol: Напрао да ви затворят сектора, че полза от него- никаква :lol: :lol: :lol:
Последна промяна от Red_Girl на 18 мар 2018 18:49, променено общо 1 път.
шивача написа:Левски винаги е носел срам. Първо на родината, после и на феновете на отбора. Но всяко зло за добро, затова е създаден и ЦСКА ;)

Офтопик:
Image

Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43888
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот rhaegar » 18 мар 2018 18:23

Кво искаш да чуваш? Кога сме правили драми от резултат срещу Литекс? :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13760
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Red_Neck » 18 мар 2018 18:42

Момци, приключвам тематичната, червена седмица.... живи и здрави :)
Изображение
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Red_Girl
Мнения: 15496
Регистриран на: 27 дек 2010 19:52
Skype: Имам.
Местоположение: София
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Red_Girl » 18 мар 2018 18:50

Нее, и тази много ми хареса... :lol: :lol:
Изображение
шивача написа:Левски винаги е носел срам. Първо на родината, после и на феновете на отбора. Но всяко зло за добро, затова е създаден и ЦСКА ;)

Офтопик:
Image

Изображение

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19113
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот TodorT » 18 мар 2018 19:08

В Ловеч няма такива "интересни" балони. На Каранга му е интересно, Десподов и той сигурно за пръв път вижда такъв голям балон :lol:

Потребителски аватар
Red_Girl
Мнения: 15496
Регистриран на: 27 дек 2010 19:52
Skype: Имам.
Местоположение: София
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Red_Girl » 18 мар 2018 19:09

Abe za тях не знам, ама вие редовно си ги виждате такива... :lol: :lol:
шивача написа:Левски винаги е носел срам. Първо на родината, после и на феновете на отбора. Но всяко зло за добро, затова е създаден и ЦСКА ;)

Офтопик:
Image

Изображение


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта