Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

tmanolov
Мнения: 4035
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот tmanolov » 20 мар 2024 11:20

rhaegar написа:Ае силикона не е лошо нещо, щом има жени които не се чувстват добре от това с какви цици ги е дарила природата и искат да са с по-големи, нека. Не е нужно да се правят някакви балони колкото глава на петокласник, но като цяло нямам против тоя тип корекции. Вече тва в устните дет слагат е ад, главно защото повечето прекаляват и се обезобразяват, заприличвайки на патици в лицето. Иначе ако е направено леко, може да изглежда добре.

хъпцелютно, и аз съм ЗА, стига да е в някакви поносими граници. Имах една, беше почти мечта - страхотни естествени устни (все я питаха дали е слагала хиалурон), уникален задник (най-важното за мен), една перверзна визия, че и играеше карти и табла, а отгоре на всичкото беше и умна. Ма нямаше сиси милата. Не че толкова ми дремеше де, обаче иначе щеше да е свръхтоп! Е, малко беше кучкарка и пушеше повече от необходимото, но пък какви спомени ми е оставила - ехеееййй :mrgreen:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17594
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот pomiqrat » 20 мар 2024 11:41

delqnski47 написа:
pomiqrat написа:Само Смит и ТМанолов могат да си я позволят Изображение

Нема джуки, но още по фатално ....нема маникюр. Смитсън наеш ли тва кога ше го земе... :roll:


Дори не бях забелязал, че има пръсти :lol:
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21371
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот metodito » 20 мар 2024 13:14

Ето за това Пената е велик и гений:
https://temasport.com/%d0%bf%d0%b5%d0%b ... b0-%d0%b4/
Българин да управляваш и наставляваш е гайле, а какво е 11. А какво е и някакви номенклатурчици да са ти на главата и безпаричие. И ти да отидеш на полуфинал на световно. Верно няма такива като нас. И кога ни е трудно, ни е най-добре. Опак народ, ма пък какъв!

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23328
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Thsmith » 20 мар 2024 16:43

tmanolov написа:
Thsmith написа:
pomiqrat написа:Само Смит и ТМанолов могат да си я позволят Изображение

Да си беше направила маникюр поне като ще се снима :lol: Принципно няма нещо, което да ми действа по гадно от това да видя жена с мъжки нокти, мъжка коса и липса на грим :lol:

Идеално си е момето, ако е на добра цена :lol: Жена с къса коса и аз не понасям, направо ми убива ерекцията, обаче липсата на грим е само плюс, че какви китосани са ми попадали. За ноктите съм като Смити, ма тази конкретно няма да я върна, въпреки липсата на маникьор :mrgreen:

Аз никога не съм обичал естествения вид, оценявам усилията на жената да се погрижи за себе си и да се приведе във вид. Токчета, роклята, ноктите, грима, прическата. За мен това са основни неща и аплодирам усилието и времето, което отделят за да са красиви. Мързела и неглиже облеклото/външен вид не ми допада изобщо. Да не кажа, че ненавиждам мързела в това отношение :lol:

delqnski47 написа:Смитка, я дай снимки на жена по твой вкус, че ми стана интересно. :lol:

Виктория Силвстед, Памела Андерсън, Елизабет Грейсън, Шанън Туйд, Криста Алън, Таня Робъртс, Аида Йеспика/Мануела Аркури ако щеш. От по "естествените" от миналия век - Анита Екберг.
В България най-красивата жена, която съм виждал е Асдис Ран. Иначе от желаните бг, определено Венета Райкова, Златка Райкова, Мария Цветкова и Венета Харизанова.
Говоря естествено за топ състоянията на всички, да не изкарате снимка от 50 тата годишнина и да се чудите какво харесвам. 8-)
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23770
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот delqnski47 » 20 мар 2024 17:47

Thsmith написа:
tmanolov написа:
Thsmith написа:
pomiqrat написа:Само Смит и ТМанолов могат да си я позволят Изображение

Да си беше направила маникюр поне като ще се снима :lol: Принципно няма нещо, което да ми действа по гадно от това да видя жена с мъжки нокти, мъжка коса и липса на грим :lol:

Идеално си е момето, ако е на добра цена :lol: Жена с къса коса и аз не понасям, направо ми убива ерекцията, обаче липсата на грим е само плюс, че какви китосани са ми попадали. За ноктите съм като Смити, ма тази конкретно няма да я върна, въпреки липсата на маникьор :mrgreen:

Аз никога не съм обичал естествения вид, оценявам усилията на жената да се погрижи за себе си и да се приведе във вид. Токчета, роклята, ноктите, грима, прическата. За мен това са основни неща и аплодирам усилието и времето, което отделят за да са красиви. Мързела и неглиже облеклото/външен вид не ми допада изобщо. Да не кажа, че ненавиждам мързела в това отношение :lol:

delqnski47 написа:Смитка, я дай снимки на жена по твой вкус, че ми стана интересно. :lol:

Виктория Силвстед, Памела Андерсън, Елизабет Грейсън, Шанън Туйд, Криста Алън, Таня Робъртс, Аида Йеспика/Мануела Аркури ако щеш. От по "естествените" от миналия век - Анита Екберг.
В България най-красивата жена, която съм виждал е Асдис Ран. Иначе от желаните бг, определено Венета Райкова, Златка Райкова, Мария Цветкова и Венета Харизанова.
Говоря естествено за топ състоянията на всички, да не изкарате снимка от 50 тата годишнина и да се чудите какво харесвам. 8-)

Дай нещо актуално, не може ли. :lol:
Да е жива и да не е на 80... :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17594
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот pomiqrat » 20 мар 2024 18:16

Венета Харизанова - кон
Мария Цветкона - турбо селско излъчване
Златка - WTF
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23328
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Thsmith » 20 мар 2024 18:51

Златка е супер секси, включително с поведението си те предизвиква да я оправиш буквално върху масата.

п.с Аз принципно харесвам високи жени, аз съм доста висок и предпочитам такива. Не си падам по дребосъчета ; )

delqnski47 написа:Да е жива и да не е на 80... :lol:

Кво значение има, питаш за тип девойки, показвам :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23770
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот delqnski47 » 20 мар 2024 18:58

Thsmith написа:Златка е супер секси, включително с поведението си те предизвиква да я оправиш буквално върху масата.

п.с Аз принципно харесвам високи жени, аз съм доста висок и предпочитам такива. Не си падам по дребосъчета ; )

delqnski47 написа:Да е жива и да не е на 80... :lol:

Кво значение има, питаш за тип девойки, показвам :lol:

Добре, ако се хване един дюнер от Аладин и ти го направят да изглежда тип ''гурме'' от 7 звезден ресторант, ти ше го изядеш ли? Контекста е тва да харесваш намазани с грим магарета. :lol: (Мария Цветкова).
На всичкото отгоре и пари искат за секс.... :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23328
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Thsmith » 20 мар 2024 19:01

Ядеш с очите си, ако не ми харесва как изглежда, никога няма да ям : )

п.с. Не съм фен точно на гурмето ; ) Още повече ненавиждам дюнери и сосове, смесена храна тип манджа, отвратително : )

---
И ми е все тая как ще изглежда като свали грима, няма да съм там.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23770
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот delqnski47 » 20 мар 2024 19:07

Thsmith написа:Ядеш с очите си, ако не ми харесва как изглежда, никога няма да ям : )

п.с. Не съм фен точно на гурмето ; ) Още повече ненавиждам дюнери и сосове, смесена храна тип манджа, отвратително : )

---
И ми е все тая как ще изглежда като свали грима, няма да съм там.

Добре, а ако е мъж ама така хубаво се е напрайл на женка и си е резнал онуй, ше го пецнеш ли? Тук условието е баш да е на 95-100% вече натам отиваме ''изглеждаща супер''. Маникюр, силиконки и т.н. Има такива. В случая услугата си се изпълнява отново.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 140 госта