Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ЕМИЛ » 28 юли 2018 15:05

Изображение

ВИП ложата

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ivan56 » 28 юли 2018 16:35

NOMER14 написа:Забравих. Хванах края на лунното.


Колега, оставил си ми впечатление, че играта с топчето я чуваш, ама мернах едно твое мнение във форума на Левски. Та да не спамя там да те питам тук.
Ти верно ли мислиш това което си написал за Роси, че ви е нучил да ходите, били сте най-добре физичиески и тинтири минтири глупости :?
Гледам български футбол от 88 година съзнателно, такъв смешен и жалък Левски не съм гледал, честно.
Заприличахте на сектантите на Гришата, заради едно менте от Италия, и просто се чудя как пригласяте на ония солташаци на Роси, които цяла година разправят за контроли, научаване да ходите, после да бягате и други глупости на квадрат, как хулехте всеки един ваш ветеран, казал истината, че Роси е менте.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22627
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот NOMER14 » 28 юли 2018 16:49

Иване, редовния сезон го завършихме без загуба на собствен терен. Отдавна не се бе случвало. После се играха "приятелски"срещи заради Купата. А най-слаб Левски бе доскоро, когато в поредни мачове не можеше да бие и падаше от един бивш отбор.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ivan56 » 28 юли 2018 17:15

Ужастттт, явно сте обладани от зли духове от Римини.
На сто точки зад първият и вторият(с тази селекция), хОй за купата(само поради добро стечение на обстоятелствата стигнахте до финал), отпадане от сервитьори и бармани.
Изобщо за Левски ли говорим или за Бусманци.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22627
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот NOMER14 » 28 юли 2018 18:23

Сервитьори и бармани....Не падай до нивото на Торбата с лайна.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ivan56 » 28 юли 2018 18:49

Мисля, ме разбра много добре за "сервитьори и бармани"
Добре ще го кажа така, отбор от Лихтенщайн.
Има ли по-голям резил........
И тука да се разправя какво бил направил това менте за една година.
Обидихте се като СС ви сравни с Райо Валекано, ама на човека който ще ви учи да ходите, му правите ми-ми.
Ваша си работа, трябваше да го оставите и след резила, барем ви научи и да летите, след като ви научи да ходите.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12794
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Eminem » 28 юли 2018 22:24

"Заради добро стечение на обстоятелствата".....ххахахаххахахаххаха
Като падат - Роси е виновен, като бият - горното....

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23313
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Thsmith » 28 юли 2018 23:54

Няма как да е "менте". Това не Акселрод или някой подобен, а човек с визитка, който е успял в нещо.
Според мен това което се прави е крайно сбъркано. Взимаш треньор след като си отпаднал и къщата ти е паднала и го държиш докато отпадне и пак всичко се разпада.
Това залагане на всичко на един мач е пълен абсурд. За мен трябва да се назначи някой с визитка подобна на Делио и да го оставиш да работи 3 години поне. Да го оставиш да си избере играчи, да си направи отбор и да изгради някакъв гръбнак, а не всяка година да сменяш по 10 човека барабар с треньора.


--
Стойчо е някакво си треньорче с примирено дебилско излъчване, което може да гледа калчото само на снимка. За да кажеш нещо и да те приемат е нормално първо да имаш някакъв авторитет, някаква визитка. Иначе може да си водиш миньор перник и там да се правиш на интересен. Това е разликата.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот 1982 » 29 юли 2018 01:49

То тая "визитка" хич не е за хвалене. :lol: :lol: :lol:

Делио Роси е същият залухав физкултурник, каквито са и Митов, и Стойчо Стоев, Ковачевич. Неслучайно почти никъде не се е задържал дълго и е гонен като мръсно коте от сума отбори. Манталитетът му е точно на средняк, то и такива тимчета е водил цялата си кариера. Затова и за него не е срамно, че е паднал от Вадуц.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22627
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот NOMER14 » 29 юли 2018 21:22

Днес намерих прозорец във времето и ръсих лозето и асмата за 10 път това лято и ...пак мана по листата. То не бяха дъждове, то не бяха 2-3 градушки!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: InformationChannel и 33 госта