Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ЕМИЛ » 19 мар 2018 09:43

Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Red_Neck » 19 мар 2018 09:58

Емка, .... добре, че ви лупка само едно, .... щото гащите нямаше да сварите да си вдигнете :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Кашчей » 19 мар 2018 10:56

Дами (оранжеви) и господа (всички останали), някой от вас има ли проблеми с форума? От известно време само от форума на ГОНГ ми се губи "постоянното присъствие". Бих го приел за проблем с компютъра, ако ставаше и с логването в други сайтове, но е само в този. Дори преди два дена буквално пред очите ми изчезна :o Не питам в модераторската, защото там никой нищо не може да каже и помогне..или не иска, ако проблемът е софтуерен.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ivan56 » 19 мар 2018 11:10

Кашчей написа:Дами (оранжеви) и господа (всички останали), някой от вас има ли проблеми с форума? От известно време само от форума на ГОНГ ми се губи "постоянното присъствие". Бих го приел за проблем с компютъра, ако ставаше и с логването в други сайтове, но е само в този. Дори преди два дена буквално пред очите ми изчезна :o Не питам в модераторската, защото там никой нищо не може да каже и помогне..или не иска, ако проблемът е софтуерен.


Има го да, логването става като се опиташ да напишеш коментар в някоя тема или цитираш някой.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43876
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот rhaegar » 19 мар 2018 11:40

При мен за сега не се е случвало, ама не изключвам да почне.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот 7 е добро число » 19 мар 2018 11:48

ivan56 написа:
Кашчей написа:Дами (оранжеви) и господа (всички останали), някой от вас има ли проблеми с форума? От известно време само от форума на ГОНГ ми се губи "постоянното присъствие". Бих го приел за проблем с компютъра, ако ставаше и с логването в други сайтове, но е само в този. Дори преди два дена буквално пред очите ми изчезна :o Не питам в модераторската, защото там никой нищо не може да каже и помогне..или не иска, ако проблемът е софтуерен.


Има го да, логването става като се опиташ да напишеш коментар в някоя тема или цитираш някой.


и аз имам проблем , непрекъснато ми се трият мненията за Цска тире София ( София )
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ivan56 » 19 мар 2018 11:52

7 е добро число написа:
ivan56 написа:
Кашчей написа:Дами (оранжеви) и господа (всички останали), някой от вас има ли проблеми с форума? От известно време само от форума на ГОНГ ми се губи "постоянното присъствие". Бих го приел за проблем с компютъра, ако ставаше и с логването в други сайтове, но е само в този. Дори преди два дена буквално пред очите ми изчезна :o Не питам в модераторската, защото там никой нищо не може да каже и помогне..или не иска, ако проблемът е софтуерен.


Има го да, логването става като се опиташ да напишеш коментар в някоя тема или цитираш някой.


и аз имам проблем , непрекъснато ми се трият мненията за Цска тире София ( София )


Твоето е по сериозно, трябва да се обърнеш към специалист d47 :)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот pomiqr272 » 19 мар 2018 18:11

rhaegar написа:Недей бърза с купуването, че нещо не е много сигурно. За кво да се дават 8 милиона, като може да се използва безплатно и безнаказано?


Трябваше вече да са осъдени за използване на марката, както и другото ЦСКА, ама инак синдичката много голям го раздава.

Потребителски аватар
Dani
Мнения: 7113
Регистриран на: 09 авг 2008 18:01
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Dani » 19 мар 2018 18:32

TodorT написа::lol: Бях написал друго, тръгнах да редактирам мнението и затова така стана :mrgreen: Иначе ви викат, че сте червени, защото се пребоядисахте. За мен ще си останете Литекс, но със сменени фланелки и купена емблема. ;) На мач с ЦСКА-София още не съм ходил и не го намирам за нещо специално. Виж срещу Ботев Пд съм бил два пъти за последната година :lol:
Подиграха се с феновете на ЦСКА, а вие сега лижете гъза на Гришата. Няма лошо, решили сте да се продадете евтино. Дали трябваше да фалира ЦСКА и да се стига до тук е друг въпрос...

Представи си само РЕАЛ обявява фалит, Перес взима Елче, купува емблемата на Кралския клуб за 8 млн и иска да играе на Бернабеу. Изведнъж Елче се преименува на Реал Мадрид - Мадрид и .... става с 12 титли от ШЛ + 33 титли в Испания :lol: Елементарно и логично, нали ? ;)

А според теб Испания дали ще позволи Реал да фалира? Реал има стотици пъти по-големи дългове от ЦСКА, но нищо. И ти може и да не си ходил, обаче посещаемостта на тези мачове е най-голяма, както е било винаги. И да, ЦСКА-София е ЦСКА. Капиш?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23311
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Thsmith » 19 мар 2018 18:37

Dani написа:
TodorT написа::lol: Бях написал друго, тръгнах да редактирам мнението и затова така стана :mrgreen: Иначе ви викат, че сте червени, защото се пребоядисахте. За мен ще си останете Литекс, но със сменени фланелки и купена емблема. ;) На мач с ЦСКА-София още не съм ходил и не го намирам за нещо специално. Виж срещу Ботев Пд съм бил два пъти за последната година :lol:
Подиграха се с феновете на ЦСКА, а вие сега лижете гъза на Гришата. Няма лошо, решили сте да се продадете евтино. Дали трябваше да фалира ЦСКА и да се стига до тук е друг въпрос...

Представи си само РЕАЛ обявява фалит, Перес взима Елче, купува емблемата на Кралския клуб за 8 млн и иска да играе на Бернабеу. Изведнъж Елче се преименува на Реал Мадрид - Мадрид и .... става с 12 титли от ШЛ + 33 титли в Испания :lol: Елементарно и логично, нали ? ;)

А според теб Испания дали ще позволи Реал да фалира? Реал има стотици пъти по-големи дългове от ЦСКА, но нищо. И ти може и да не си ходил, обаче посещаемостта на тези мачове е най-голяма, както е било винаги. И да, ЦСКА-София е ЦСКА. Капиш?

Колкото ти си Меси, толкова и Ловеч е ЦСКА, капиш? :lol:

И разликата е, че Реал си изплаща дълговете, а ЦСКА не. Не е особено трудно да се осмисли.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Soulen и 15 госта