Кой е любимия ви отбор?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Кой е любимия ви отбор?

Мнениеот dreben23 » 13 юни 2018 17:13

Че аз си ги обичам поравно и 23-те, че и повече...Ами имам си йерархична стълбица, през годините малко се видоизменя. Давам и примера, навремето на първо място беше ЦСКА, ама сега като е ЦСКА-София, поне е малкият дявол и не ми е 1948! Тази година си се върна най-големият ми отбор след армейците в сърцето и тва е Парма, ще имам три любими отбора в калчо, но ще гледам първенството по "Крив макарон тв".. Ще ги подкрепям и трите, а шестте дербота помежду им за сезона няма да мога да покрепя никого от тях, тва е. Понякога, че имаш повечко любими не носи позитиви ами дербита без емоции. Еми каквото дойде сега! :lol: :)
Арсенал отдавна е втора позиция, но никога не е бил пред Парма ще видим йерархията се сменя тази година, а ако е слаб Арсенал, ще отиде и след Валенсия няма как - Шл > ЛЕ. :lol: Близо до тях е Рома, фейса, мейса там само новините качваме за отборите и съставите кат оформиме си направиме албумче- сезон 18-19! :)
Забравих да спомена, че като почнах да си правя йерархията, платформата фейсбук я нямаше! Да се знае откъде идва класата.. :)
[offtopic]Имаш ли много любими отбори, разбираш го футболчето, после мачкаш лошите! :)[/offtopic]

Йерархията при всекиго я има, дали с по-малко или повече е отбори няма значение - в един момент ще минат години и отборите ще изживеят хубави неща и твърде неприятни катаклизми, през този момент някой от другите ти отбори ще мине по-напред, защото е по-добър. Кажете ми има ли нормален фенчек да седне да гледа сериа С1 примерно, ами няма, Парма ше влезе сега в йерархията, но местата са си горе долу, когато бях и мъниче плюс -минус. Арсенал е шести, няма логика да го държа на тази позиция, променя се всичко и побелеят косите и така, гътнеш се и на гробето пратели щи носят по 23 артикула седмично! :) :mrgreen: Лошо ли е? :lol:

[offtopic]Има един проблем не е сигурно, че ти е оставало време за пратели докат си отделял вниманието на отборите си, но каквото такова![/offtopic]

Рекордът на Гинес за гледане на мачове е счупен, но никой не знае да го регистриа и аз да стана богат! Счупен и то преди десетина години, гледам ги от 3 до 7 мача понякога, сто процента ви го казвам, аз съм леджънд, ама и филмите така са ми, счопени рекордите и там. Няма какво да гледаме. Е, вече няма да мога с такова темпо сигурно, но ще видим. Имам още един рекордчек дето требе да се регистрира, ама за него няма бонус точки. Ба пука ми за технине рекорди..Но са станали деа три на брой в три различни области. Ами то скоро и четвъртия и петия рекорд - познаване на футболни мачове и писане на най-дълги мохабети във форумчето. Мани, мани! Докато другите си мислят, че нещо са правили смисленко в живота, аз ги действам рекордине област по област. Хаха. Добре, че спрех да правя преводи на субтитри, че и шести имаше рекорд- най-бързо преведен "Аватар" -а и най-бързо го откраднала "HBO", най-много преведени мувис и за една година, най-много измами открити в нета.. Баце Таско машина!

Рекордна разлика за шампионче в Бундеслигата, ами те станахаа един вагон работи дето няма подобряване. Спирам, че ше поскам некъв сериалчек.. Развивайте качествата в правилна насока, момци, рекорди трябва да подобряваш, тва е...Сетих се за още един любопитен рекорд - най-ного пречукани и два нокътя на два големи пръсти на крака, ами и най-много скъсани чорапки заради два големи пръста. Те са много рекордитее. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Кой е любимия ви отбор?

Мнениеот Непринуден » 07 сеп 2018 15:25

Тази тема показва, че най-големи са феновете на Локо Пд.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Кой е любимия ви отбор?

Мнениеот loko1 » 30 окт 2018 14:00

Непринуден написа:Тази тема показва, че най-големи са феновете на Локо Пд.


Това как го реши?
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Кой е любимия ви отбор?

Мнениеот Непринуден » 04 ное 2018 09:57

Нямам проблем във всеки аспект на живота да изричам истината. Освен това не ми допада да поддържам дълго нещо неистинско само защото е по-удобно. Аз съм фен на ЦСКА. Не на Локо Пд. Прочетох обаче темата и нещата така както аз ги разбирам най-много го видях във феновете на Локо Пд.

Накратко един е Локо Пд (ЦСКА, Левски, който и да е) и толкова. Кви са тия челсита, ливърпули, барси и т.н. Колониална история на местни български диваци мислещи си, че е много оригинално да лижеш подметките на някой рижав чужденец и че това че Челси или Ливърпул са сини или червени има нещо общо с Левски или ЦСКА. Те там на острова са толкова вдъхновени от българските си фенове колкото ние ще сме ако чуем, че в Мозамбик ще се избият, половината фенове на Левски, половината на ЦСКА. Ще се засмеем милостиво там "ми да си ни подържат" и ощо взето няма да ни вълнуват някакви там диваци. А вие тук се кефите да сте местните диваци от българското гето боготворящо някакъв си футбол.

Най-много да седна да гледам някой мач от Запада или ШЛ защото има качество, да се накефя на играта футбол и на даден отбор в даден мач, месеци или сезон, без да съм му фен, а просто защото в този период пълни очите ми и толкова. От там нататък всичко е Локо ПД и няма друго. Какви са тия простотии "първия ми е този, втори онзи, понякога така, после онака". Ми за мен не са фенове. Отбора е един. Останалото е "и гледам също така качествен футбол защото харесвам футбол". Във всеки един мач или световно може и да си избирам произволно да държа за някой отбор, но то е за момента. ѝвъобще не съм му фен. За ЦСКА напротив. И с Гърнетата и с всякакви пародии съм си цесекар. Нищо че понякога няма нищо смислено в ЦСКА. Просто това е отбора.

Сега разбра ли? Най-истински бяха от Локо Пд.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Кой е любимия ви отбор?

Мнениеот THE G.A.M.E » 05 ное 2018 12:05

Непринуден написа:Нямам проблем във всеки аспект на живота да изричам истината. Освен това не ми допада да поддържам дълго нещо неистинско само защото е по-удобно. Аз съм фен на ЦСКА. Не на Локо Пд. Прочетох обаче темата и нещата така както аз ги разбирам най-много го видях във феновете на Локо Пд.

Накратко един е Локо Пд (ЦСКА, Левски, който и да е) и толкова. Кви са тия челсита, ливърпули, барси и т.н. Колониална история на местни български диваци мислещи си, че е много оригинално да лижеш подметките на някой рижав чужденец и че това че Челси или Ливърпул са сини или червени има нещо общо с Левски или ЦСКА. Те там на острова са толкова вдъхновени от българските си фенове колкото ние ще сме ако чуем, че в Мозамбик ще се избият, половината фенове на Левски, половината на ЦСКА. Ще се засмеем милостиво там "ми да си ни подържат" и ощо взето няма да ни вълнуват някакви там диваци. А вие тук се кефите да сте местните диваци от българското гето боготворящо някакъв си футбол.
Аз лично винаги съм се определял като Левскар и симпатизант на Челси и Шефилд Юн.
Нищо лошо не виждам в това да се подържа и друг тим, освен любимият. Това не е чуждопоклоничество.
Чуждопоклоничество е да се защитават една или друга ЧУЖДА Държава, политика, Армия и т.н.
Дайте поне в спорта да не намесваме политиката.

Аз съм напълно наясно, че на англичаните им е през кура за нас, като народ и Държава, к'во остава да се интересуват от българския спорт/футбол.
Половината не знаят и какво е България, къде се намираме... Знаят ни като "некви руски славяни" и толкоз.
Но това не означава, че ние трябва да сме толкова тъпи и ограничени като тях.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Кой е любимия ви отбор?

Мнениеот Непринуден » 11 ное 2018 08:14

Извинявай, но това звучи несериозно. Ако те дразня приеми, че съм фен на ЦСКА, Арсенал и Шефилд Уенсди.

И аз харесвам германците ама няма как да съм един от тях. Технологии, качество, дисциплина, постижения. Възхищавам им се. Ама съм славянин. От тяхна гледна точка някакъв русоляв перко, който векове наред го гонят и му срутват колибите. Било то чехи, поляци или други. Абсолютно същото като някакъв циганин да ми се кефи на мен и да иска да влезе в моя ареал. Никога няма да го възприема.
Мога само да искам да имам и постигна същото и повече като германците. Те навремето така са направили. Варварите отвъд Римската империя я срутват, но се възхищават на достиженията й. Те не са тяхни, но не им пречи да не ги отричат и да надградят над тях. Днес Германия е много повече от латино южна Европа. Италия, Испания и т.н., бившите територии на Римската империя са далеч назад от Германия определяща съдбините на Европа. Преди 2 хилядолетия би звучало невероятно сред облечените в туники приятелчета на Октавиан Август, но днес в Холандия, Белгия, Германия, Швеция и въобще Севера е много по-добре отколкото в юга. Нищо, че тогава севера е бил гори обитавани от някакви брадати люде с брадви далеч назад в интелектуално отношение спрямо организираните римски кохорти.
Ей го в днешно време пък националните отбори на Швеция, Германия потъмняха, емигрантите все повече мърсят тези държави и намаляват качеството и след време пък може ситуацията да се завърти в друга посока. Далеч по-чистата откъм мръсни етноси източна Европа може да станепо по-добрата. Всъщност е и време вече. Преди 1000 години беше последната промяна.

Освен всичко друго, не само е неприемливо това с другото ами си избрал и някакви ръгбисти да идолизираш. Гледай си футбола. Вчера имаше два мача с еднакви обрати до 3:2. В Германия Боруся-Байерн, в Испания Атлетико-Атлетик. Футбол, не ръгби.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Nabucco
Мнения: 70
Регистриран на: 11 ное 2018 03:06

Re: Кой е любимия ви отбор?

Мнениеот Nabucco » 11 ное 2018 08:24

Непринуден написа:Извинявай, но това звучи несериозно. Ако те дразня приеми, че съм фен на ЦСКА, Арсенал и Шефилд Уенсди.

И аз харесвам германците ама няма как да съм един от тях. Технологии, качество, дисциплина, постижения. Възхищавам им се. Ама съм славянин. От тяхна гледна точка някакъв русоляв перко, който векове наред го гонят и му срутват колибите. Било то чехи, поляци или други. Абсолютно същото като някакъв циганин да ми се кефи на мен и да иска да влезе в моя ареал. Никога няма да го възприема.
Мога само да искам да имам и постигна същото и повече като германците. Те навремето така са направили. Варварите отвъд Римската империя я срутват, но се възхищават на достиженията й. Те не са тяхни, но не им пречи да не ги отричат и да надградят над тях. Днес Германия е много повече от латино южна Европа. Италия, Испания и т.н., бившите територии на Римската империя са далеч назад от Германия определяща съдбините на Европа. Преди 2 хилядолетия би звучало невероятно сред облечените в туники приятелчета на Октавиан Август, но днес в Холандия, Белгия, Германия, Швеция и въобще Севера е много по-добре отколкото в юга. Нищо, че тогава севера е бил гори обитавани от някакви брадати люде с брадви далеч назад в интелектуално отношение спрямо организираните римски кохорти.
Ей го в днешно време пък националните отбори на Швеция, Германия потъмняха, емигрантите все повече мърсят тези държави и намаляват качеството и след време пък може ситуацията да се завърти в друга посока. Далеч по-чистата откъм мръсни етноси източна Европа може да станепо по-добрата. Всъщност е и време вече. Преди 1000 години беше последната промяна.

Освен всичко друго, не само е неприемливо това с другото ами си избрал и някакви ръгбисти да идолизираш. Гледай си футбола. Вчера имаше два мача с еднакви обрати до 3:2. В Германия Боруся-Байерн, в Испания Атлетико-Атлетик. Футбол, не ръгби.


Ако Арминий не се беше правил на як пич в света можеше и да няма хитлер и мусолини, а Пакс романа да важи за цяла Европа.
Не ти достига злобата? Тогава не я раздавай!

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Кой е любимия ви отбор?

Мнениеот loko1 » 18 фев 2019 17:41

Непринуден написа:Нямам проблем във всеки аспект на живота да изричам истината. Освен това не ми допада да поддържам дълго нещо неистинско само защото е по-удобно. Аз съм фен на ЦСКА. Не на Локо Пд. Прочетох обаче темата и нещата така както аз ги разбирам най-много го видях във феновете на Локо Пд.

Накратко един е Локо Пд (ЦСКА, Левски, който и да е) и толкова. Кви са тия челсита, ливърпули, барси и т.н. Колониална история на местни български диваци мислещи си, че е много оригинално да лижеш подметките на някой рижав чужденец и че това че Челси или Ливърпул са сини или червени има нещо общо с Левски или ЦСКА. Те там на острова са толкова вдъхновени от българските си фенове колкото ние ще сме ако чуем, че в Мозамбик ще се избият, половината фенове на Левски, половината на ЦСКА. Ще се засмеем милостиво там "ми да си ни подържат" и ощо взето няма да ни вълнуват някакви там диваци. А вие тук се кефите да сте местните диваци от българското гето боготворящо някакъв си футбол.

Най-много да седна да гледам някой мач от Запада или ШЛ защото има качество, да се накефя на играта футбол и на даден отбор в даден мач, месеци или сезон, без да съм му фен, а просто защото в този период пълни очите ми и толкова. От там нататък всичко е Локо ПД и няма друго. Какви са тия простотии "първия ми е този, втори онзи, понякога така, после онака". Ми за мен не са фенове. Отбора е един. Останалото е "и гледам също така качествен футбол защото харесвам футбол". Във всеки един мач или световно може и да си избирам произволно да държа за някой отбор, но то е за момента. ѝвъобще не съм му фен. За ЦСКА напротив. И с Гърнетата и с всякакви пародии съм си цесекар. Нищо че понякога няма нищо смислено в ЦСКА. Просто това е отбора.

Сега разбра ли? Най-истински бяха от Локо Пд.



То ако се загледаш в класацията основно за тези Левски, ЦСКА, Ботев (Пд), Нефтохимик и Берое има и други любими отбори.

Дунав, Локомотив (София), Локомотив (Пловдив), Лудогорец, Славия, Черно море са отборите с най-твърдите фенове.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

sly
Мнения: 385
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Кой е любимия ви отбор?

Мнениеот sly » 26 фев 2019 16:43

ЦСКА-София,Ливърпул,Рома,Реал Мадрид

Потребителски аватар
Topcho.LEVSKI.Sf
Мнения: 6
Регистриран на: 20 юли 2015 19:10
Контакти:

Re: Кой е любимия ви отбор?

Мнениеот Topcho.LEVSKI.Sf » 04 апр 2019 21:28

"ЛЕВСКИ СОФИЯ"
"И преди, и сега, ЛЕВСКИ значи СВОБОДА!"


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], Thsmith и 34 госта