"Кежуалски"легенди

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

"Кежуалски"легенди

Мнениеот Cesc Fabregas » 20 фев 2009 13:40

Кежуалите подобно на емата са добри писатели и поети, но за разлика от тях, публикуват творбите си предимно във форуми. Кежуалското творчество е изпълнено с епични битки, полубогове, легендарни места, безбройни армии и планини от храброст и трупове. Ето един типичен кежуалски разказ:

прибрани от ушев кежуали
Събрахме се бригадата, 200 таф мейтс, файнест хулиганс. С нас имаше неколко пияни нацисти от Gott mit Schwanz. Неколко пъти звъняхме по телефона на П.А. обаче страхливата п.тка се беше насрала от страх. Накрая вдигна един да ни каже че ни чакат на сточна гара. Въпреки че не беше от отговорните фактори, ние го послушахме и набързо тръгнахме натам (шибани 200 метра!). Отиваме и какво да видим - нема никой. Звъним пак на путката П.А. обаче този път телефона изключен. И тоя клоун после разправя че му паднала батерията. Таман викам на неколко мейтс да ходим в нашата кръчма да полеем разходката и взеха че се обадиха врабчетата, били в парка, искали ек-ек 150 на 150. Извадихме 200 клечки, счупихме 50 от тях и накарахме всички да теглят. 50 човека нямаха късмет и разочаровани се прибраха да къртят пички у тях. Останалите 150 отиваме в парка и О ЧУДО! - кирливите врабци този път наистина се събрали 150 таф мейтс. Още като ги видяхме тръгнахме мощно на първа, но ония се насраха и дадоха задна. П., Л. и Р. обаче ги настигнаха, развъртяха се тукати и в тоя миг поне 20 врабешки путки полегнаха. Тогава онези цигани почнаха по турската да мятат павета и дъски. Ние пък извадихме коланите и ги спукахме от бой. Аз лично плеснах една баница на един врабец и оня се насра и падна на земята целия в кръв. За жалост накрая дойде ушев с 30 патрулки и развали партито. Равносметката - 20 наши със забрана, 5 техни също, всичките в отлично здраве отидохме после да ритаме в даскалото, а врабците беха изкъртени и разформировани за пореден път. А за глиганите ще кажа - следващият път да не се крият като путки и да си вдигат телефоните, писна ни от техните глупости ОТНОВО! Май пак ще ходим в Къртово Корнаре и ще ги смелим насред селския хоремаг на езерото там! Респект за всички участници и най-вече за фотографа!


На което друг кежуал отговаря отново в епична форма:


Ей смешник, свери си източниците! Първо, не бехме 150, а 120, защото 30 от нашите получиха разстройство и останаха в градската тоалетна. Просто този път не носехме шипков мармалад. Второ, никаква задна не сме давали. Трето, не сме ви целили с павета, а с бутилки и това защото вие пък бяхте изкъртили една пощенска кутия и се правехте на тарикати. Въобще не сте ни спуквали от бой, точно обратното - ние ви поломихме от тукати. Аз лично разбих муцуната на 2-3 от вашите, те сега със сигурност са в болница. Въобще хич недей да говориш глупости защото болниците в региона са пълни с вашите потрошени пънкари. И накрая - когато ушев дойде (ACAB, децата ти на кафево, ********!), вие веднага избегахте, тези дето не лежаха в комоцио на тревата де. А ние останахме, но те викнаха подкрепления и въпреки че пребихме 2-3 ушеви, нямаше как да скочим на бронетранспортьорите които те докараха. Те даже един танк докараха, ама вие вече се бяхте покрили като мишки. Питай онези дето лежаха по земята да ти кажат. Палячо!
:D :D :D
Тия за мене са най-големите смешки,не знам за вас,но според мен е така.Сега стадиона е черен,заради"кежуалското" им обличане,а не като преди-целия стадион син,червен,жълт,черно-бял,зелен или какъв то и да е!Дано това,което намерих,ви е забавно! ;)
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Кежуалски"легенди

Мнениеот tprodanov » 20 фев 2009 14:16

Кво общо има веселата майтапчийска тема с тая утрепана и крадлива партия?

Потребителски аватар
hypodil
Мнения: 328
Регистриран на: 07 окт 2008 09:35
Местоположение: Черно-бял Пловдив
Контакти:

Re: "Кежуалски"легенди

Мнениеот hypodil » 20 фев 2009 14:22

ATAKA написа:http://www.skat.bg


С бе Волене, вие що сте в коалиция с ДПС в Пловдив :)

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: "Кежуалски"легенди

Мнениеот Cesc Fabregas » 20 фев 2009 14:36

hypodil написа:
ATAKA написа:http://www.skat.bg


С бе Волене, вие що сте в коалиция с ДПС в Пловдив :)



Абе ти мани тва,ама знаеш ли кой им е спонсор на тях???Е как кой,ДПС,естетвено!То тая семейна изпаднала партия,дето само излъга хората,и най-вече пенсионерите,няма как да съществува иначе... :roll: :evil:
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
hypodil
Мнения: 328
Регистриран на: 07 окт 2008 09:35
Местоположение: Черно-бял Пловдив
Контакти:

Re: "Кежуалски"легенди

Мнениеот hypodil » 20 фев 2009 14:41

А ба партия, родена в кабеларка няма да я бива дълго време ;)

Потребителски аватар
angelov
Мнения: 2008
Регистриран на: 30 сеп 2008 20:27
Контакти:

Re: "Кежуалски"легенди

Мнениеот angelov » 20 фев 2009 14:43

Тия смешници се имат за най-коравите по стадионите, но са най-големите дупки в агитките.
Заради тях, като иде човек на мач, все едно е на погребение. Не е ли то да облечеш любимата фланелка, не ми го хвали.

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: "Кежуалски"легенди

Мнениеот Cesc Fabregas » 20 фев 2009 14:44

Абе прав си,напълно! ;) Малко е като фирмените отбори...не казвам кои са,но не са от отборите с повечко фенове!Сетете се сами какво имам предвид...те също няма да просъществуват още кой знае колко време! ;)
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Кежуалски"легенди

Мнениеот tprodanov » 20 фев 2009 14:45

За смешниците - верно е. За темата - очевидно е гавра с горните.

А семейната партия много ясно, че обслужва турците, нищо ново.

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: "Кежуалски"легенди

Мнениеот Cesc Fabregas » 20 фев 2009 14:46

angelov написа:Тия смешници се имат за най-коравите по стадионите, но са най-големите дупки в агитките.
Заради тях, като иде човек на мач, все едно е на погребение. Не е ли то да облечеш любимата фланелка, не ми го хвали.



Абсолютно,на 100% съм съгласен с тебе! :shock: ;) Стадиона трябва да е в цветовете на отбора!!! :idea:
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
angelov
Мнения: 2008
Регистриран на: 30 сеп 2008 20:27
Контакти:

Re: "Кежуалски"легенди

Мнениеот angelov » 20 фев 2009 14:51

Cesc Fabregas написа:
angelov написа:Тия смешници се имат за най-коравите по стадионите, но са най-големите дупки в агитките.
Заради тях, като иде човек на мач, все едно е на погребение. Не е ли то да облечеш любимата фланелка, не ми го хвали.



Абсолютно,на 100% съм съгласен с тебе! :shock: ;) Стадиона трябва да е в цветовете на отбора!!! :idea:


Англичаните пробваха с "кежуалския" модел преди 25, 30 години. Видяха, че не става и се върнаха към традициите. А ние понеже не можем да се учим от грешките на другите, трябва да ги повтаряме. Вярвам, че и при нас ще е временно явление ;) .


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar и 7 госта