Уговорен мач в Перу?!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14713
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Уговорен мач в Перу?!

Мнениеот smoothc » 11 юли 2012 22:19

Азиатската букмейкърска къща 188Bet е блокирала линията на голове Over 4.5(вариращ около 6коеф) за мача Сан Мартин-Хосе Галвес от Висшата лига на Перу.
В Сингапур залозите за срещата надхвърлят 3млн долара,което дава повод за сериозни съмнения.
Само преди два дни,Азитаски букмейкър съвместно с Норвежката футболна федерация,започнаха мащабно разследване за мача между отборите на Уленсакер и Хам-Кам,който беше отменен,поради изключително високите залози,(според норвежки източници 5млн евро) за точен резултат 2-2.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Уговорен мач в Перу?!

Мнениеот Tommi » 11 юли 2012 22:22

Напълно възможно, случват се такива работи.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
пирин
Мнения: 472
Регистриран на: 29 окт 2008 22:58
Контакти:

Re: Уговорен мач в Перу?!

Мнениеот пирин » 11 юли 2012 22:45

То преди минути в България завърши поредният уреден мач на Тото Динев , ти за мач на "мачу пикчу у царевицата" си се притеснил .
Феновете на Пирин имаха уникалната възможност да наблюдават мачовете от Пиринската бундеслига благодарение на господата Галчев,Байкушев,Елезов и групировката Г15,с активното участие на Пирин СС и любезното съдействие на господин Емил Наков.

Потребителски аватар
cska1990
Мнения: 21
Регистриран на: 05 яну 2011 00:29
Контакти:

Re: Уговорен мач в Перу?!

Мнениеот cska1990 » 11 юли 2012 23:04

sigurna li ti e informaciata, zashtoto tozi mach go ima v planetwin na jivo i shte moje da se zalaga

Потребителски аватар
thebully
Мнения: 1785
Регистриран на: 01 окт 2008 11:58
Контакти:

Re: Уговорен мач в Перу?!

Мнениеот thebully » 11 юли 2012 23:08

пирин написа:То преди минути в България завърши поредният уреден мач на Тото Динев , ти за мач на "мачу пикчу у царевицата" си се притеснил .

боли ме оная работа какъв мач е завършил преди малко шматарок,аз нали го хванах и приятелчето също,дерзай комплексарче :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ако отнеса бана за определено време -няма проблеми -----виноват :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen ти кажи що паднахте от Локо Сф
HASTA DE LA VICTORIA

Потребителски аватар
Един град-един отбор
Мнения: 1087
Регистриран на: 14 авг 2009 16:18
Контакти:

Re: Уговорен мач в Перу?!

Мнениеот Един град-един отбор » 11 юли 2012 23:12

Мачът го имам в бетфеър на 6,8 коефициент и много ме заинтригува ... само потвърди информацията и източникът и ще го пробвам с 10 евро!
БОТЕВ ПЛОВДИВ
Символ на град Пловдив от 12 март 1912 година.
ПЛОВДИВ Е САМО НАШ!

Потребителски аватар
danimann
Мнения: 374
Регистриран на: 22 авг 2010 18:23
Skype: daniel.genev
Контакти:

Re: Уговорен мач в Перу?!

Мнениеот danimann » 11 юли 2012 23:25

Един град-един отбор написа:Мачът го имам в бетфеър на 6,8 коефициент и много ме заинтригува ... само потвърди информацията и източникът и ще го пробвам с 10 евро!

:lol: :lol: :lol:
ЕДНА БОРБА ЕДНА ЛЮБОВ ЕДИН ОТБОР -ЦСКА

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Уговорен мач в Перу?!

Мнениеот Tommi » 11 юли 2012 23:27

Пробвайте го под 2,5 гола. ;)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Bumer
Мнения: 191
Регистриран на: 09 фев 2012 18:59

Re: Уговорен мач в Перу?!

Мнениеот Bumer » 11 юли 2012 23:31

smoothc написа:Азиатската букмейкърска къща 188Bet е блокирала линията на голове Over 4.5(вариращ около 6коеф) за мача Сан Мартин-Хосе Галвес от Висшата лига на Перу.
В Сингапур залозите за срещата надхвърлят 3млн долара,което дава повод за сериозни съмнения.
Само преди два дни,Азитаски букмейкър съвместно с Норвежката футболна федерация,започнаха мащабно разследване за мача между отборите на Уленсакер и Хам-Кам,който беше отменен,поради изключително високите залози,(според норвежки източници 5млн евро) за точен резултат 2-2.


Защо говориш глупости и подвеждаш хората?! След много кратка справка в интернет, веднага се вижда, че в сайта на 188bet си има залог за "над 2.5" за въпросния мач, при това на дебелия коефициент от 2.05. Въпросната 188bet по принцип не предлага богато разнообразие от залози за повечето мачове, и най-често в по-непопулярните лиги пуска само головата линия "над/под 2.5". В bet365 мачът също си го има и залозите за над 4.5 са съвсем нормални - 6.5.

Ако бях модератор, такива дезинформатори като теб щяха да изядат моментално баницата за минимум седмица.

Потребителски аватар
пирин
Мнения: 472
Регистриран на: 29 окт 2008 22:58
Контакти:

Re: Уговорен мач в Перу?!

Мнениеот пирин » 11 юли 2012 23:36

thebully написа:
пирин написа:То преди минути в България завърши поредният уреден мач на Тото Динев , ти за мач на "мачу пикчу у царевицата" си се притеснил .

боли ме оная работа какъв мач е завършил преди малко шматарок,аз нали го хванах и приятелчето също,дерзай комплексарче :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ако отнеса бана за определено време -няма проблеми -----виноват :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen ти кажи що паднахте от Локо Сф

Паднахме , защото не сме готови още за контроли - все пак сме с един ден подготовка .
Феновете на Пирин имаха уникалната възможност да наблюдават мачовете от Пиринската бундеслига благодарение на господата Галчев,Байкушев,Елезов и групировката Г15,с активното участие на Пирин СС и любезното съдействие на господин Емил Наков.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта