ЯНИ: В Китай щяха да ги разстрелят на стената на позора Защo

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

ЯНИ: В Китай щяха да ги разстрелят на стената на позора Защo

Мнениеот Parmalat » 16 фев 2009 17:18

В Китай щяха да разстрелят Пламен Орешарски и Мария Мургина на стената на позора за
кражбата на парите от данъци на народа. Не сме Китай, но имаме закони, които трябва да вкарат двамата в затвора. Такава кражба е нямало в последните 20 години. Тя е по-голяма от парите от Сапард и останалите европейски програми и от наркотици. Още тази седмица Мургина трябва да бъде арестувана и срещу нея да започне разследване. Орешарски първо трябва да се седне пред комисията за борба с корупцията в парламента и да отговаря на въпросите за гигантското ограбване. После и двамата в затвора. Имаме достатъчно документи-доказателства", категоричен е Яни Янев от "Ред, Законност, Справедливост".
"Аз защо да плащам данъци, като те ги източват. Питам се кой ще гласува за нас през 2009 г. Не може Мургина да вика шефа на дирекцията на НАП в Силистра Милена Цолчовска и да иска оставката и защото не била удобна на политици в региона. Защото си е свършила работата и е открила 780 000 лева ДДС, източени от хазната. И министъра на финансите Пламен Орешарски да не разпише командировките на комисията за проверка в Силистра. За мен това е умишлено, за да спре проверката с което става съучастник на Мургина. И това е само един случай. Около 2 милиарда лева са несъбраните пари на година. Не бях съгласен с назначаването на Мургина през 2005 г, но Орешарски настояваше. И с друго не бях съгласен - да се опростят 10 % от данъчите на Валентин Златев като данъкоплатец №1, но Орешарски намери вратичка и ги опрости. Става въпрос за 3,5 милиона лева", сподели в БНТ Георги Кадиев.
Вестниците днес пишат, че около 1000 служители на НАП са участвали в престъпната схема на източване, а в Брюксел бил пратен списък с имената на 100 олигарси, чиито фирми са в схемата. Кадиев не вярва, че от 8000 души които работят в НАП, 1000 са замесени.
В същото време прокурор потвърди, че фирми на роднини на Мургина са източвали парите ни. Въпросът е кражбата на 20-те години демокрация ще вкара ли в затвора крадците. Останалото не ни интересува.

Taka e последните 20 години ни крадът парите от данаците
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: ЯНИ: В Китай щяха да ги разстрелят на стената на позора Защo

Мнениеот ehh » 16 фев 2009 17:38

Не се занимавайте с Яни Янев.
Човекът не е сам.
Пък и на опозицията това им е работата - да показват УЖ колко ги е грижа за народа.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

fa6ista
Мнения: 36
Регистриран на: 17 авг 2008 23:17
Контакти:

Re: ЯНИ: В Китай щяха да ги разстрелят на стената на позора Защo

Мнениеот fa6ista » 16 фев 2009 19:31

Vsi4kite prodajnici na stadiona,i tam ,na razstrel....skapani dupedavci......jalko 4e ne sme darjava kato Kitai....i za6to ot Gong sa iztrili temata??????????????????????????????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: ЯНИ: В Китай щяха да ги разстрелят на стената на позора Защo

Мнениеот ehh » 16 фев 2009 19:45

@Darina, mike28
Няма ли да има БАН за barsanti?
Такива хора като него, що не вземат да излязат и да се поразходят навън, като са така изнервени, ами се правят на мъже зад клавиатурата :roll:
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: ЯНИ: В Китай щяха да ги разстрелят на стената на позора Защo

Мнениеот Deliba6 » 16 фев 2009 22:17

Тази тъпа тема докога ще седи в Петицата? Та чак я гледам, че се качва нагоре... Вие, модераторите, ни правите някакви внушения ли? Аман от партийци!!!
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

Потребителски аватар
plamen etov
Мнения: 1559
Регистриран на: 27 авг 2008 21:09
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: ЯНИ: В Китай щяха да ги разстрелят на стената на позора Защo

Мнениеот plamen etov » 17 фев 2009 12:02

Deliba6 написа:Тази тъпа тема докога ще седи в Петицата? Та чак я гледам, че се качва нагоре... Вие, модераторите, ни правите някакви внушения ли? Аман от партийци!!!

ДЕЛИБАШ Е ПРАВ,МОДЕРАТОРИТЕ ВИЕ СТЕ НАРЕД :mrgreen: :mrgreen:
ЛОКО Е В МОЕТО СЪРЦЕ КОТКОВ И НАЧКО ВОДЯТ КЪМ ПОБЕДИ САМО ЛОКО!!!:drunk: :bg:
модератор Локо Сф.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 58 госта