Кой за кого ще гласува.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

radoisa
Мнения: 11
Регистриран на: 20 сеп 2008 12:01
Контакти:

Re: Кой за кого ще гласува.

Мнениеот radoisa » 04 юли 2009 01:37

Атака. Подкрепи АТАКА спаси БЪЛГАРИЯ.

Потребителски аватар
Prizrachen
Мнения: 210
Регистриран на: 19 авг 2008 14:01
Контакти:

Re: Кой за кого ще гласува.

Мнениеот Prizrachen » 04 юли 2009 01:47

НЕ ВЯРВАЙ НА ТЕЗ ЛЪЖИ, НЕ ВЯРВАЙ И ЗАПОМНИ. ЧЕ СИН СИ НА ВЕЛИК НАРОД, НЕ СИ РОДЕН ДА БЪДЕШ РОБ!!! No. 5 !!!

Изображение
Последна промяна от Prizrachen на 04 юли 2009 01:54, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой за кого ще гласува.

Мнениеот rebelheartous » 04 юли 2009 01:52

Робството си отиде преди 130 години. Живей в настоящето и мисли с главата си (горната). :lol:

Потребителски аватар
Prizrachen
Мнения: 210
Регистриран на: 19 авг 2008 14:01
Контакти:

Re: Кой за кого ще гласува.

Мнениеот Prizrachen » 04 юли 2009 01:55

Глупав ли си или да?

Потребителски аватар
Empty
Мнения: 1145
Регистриран на: 05 мар 2009 01:50
Контакти:

Re: Кой за кого ще гласува.

Мнениеот Empty » 04 юли 2009 02:12

Аз ще гласувам за Герб и дано съберат процент, че като гледам няма да стане правителство и пак ще ни карат да гласуваме :) Гледам много хора са за Атака да ви питам защо вярвате на Сидеров при положение, че замалко не отиде в затвора.Никоя партия не го иска, праща евродепутати, които незнам имат ли средно образование.Урежда родата... при положение, че винаги ще е твърда опозиция на всички не виждам с какво може да помогне с крайните си идеи.Всеки може много да приказва, но невиждам нещо да е свършил :?:

kan1912
Мнения: 173
Регистриран на: 18 окт 2008 15:47
Контакти:

Re: Кой за кого ще гласува.

Мнениеот kan1912 » 04 юли 2009 02:16

Аз винаги съм гласувал за Костов и с удоволствие и сега ще гласувам за Синята коалиция.Ако някой е забравил ще припомня края на 1996г. и началото на 1997г., края на управлението на БСП с Жан Виденов - долар 3000лв., хиперинфлация, опашки с часове за хляб, 14 фалирали банки, икономиката срината, всички големи предприятия включително БГА Балкан пред фалит заради некъдърно управление и целенасочено източване, международна изолация, Шенген, средна пенсия 4 долара, средна заплата 11 долара, глад и мизерия. Само за четири години през управлението на ОДС, през което Доган и БСП бяха в опозиция, станахме кандидати за НАТО и ЕС, икономиката се стабилизира, икономически бяхме на светлинни години пред изпреварилата ни в последствие Румъния, Костов твърдо се противопости на мераците на Америка да приемем шиптърски бежанци.
Доган и ДС изсипаха милиарди инвестирайки в медии, журналисти и водещи на шоу предавания и посредством откровени лъжи манипулират общественото мнение и изкарват Костов едва ли не виновник за всички проблеми на България, а сега към Костов закачат и Борисов. Борисов говори много достъпно и разбираемо и с това печели много симпатии, но потенциала на Костов, като експерт е огромен и вече е доказал, че може да изкара България от много по тежка криза от сегашната, както и да изгони като мръсни котета тези, които смята за корумпирани измекяри пример Йордан Цонев/сега в ДПС/, Христо Бисеров/сега в ДПС/ и Богомил Бонев/сега много близак с БСП/.
Най-добре е след изборите да управляват партиите членуващи в дясната ЕНП/европейската народна партия-най голямата партия в европейския парламент/, ако пък не достигат гласовете, по добре да бъдат в опозиция, отколкото да влизат в някакви безпринципни коалиции.

Потребителски аватар
Kuco_Pile
Мнения: 106
Регистриран на: 18 юли 2008 11:43
Контакти:

Re: Кой за кого ще гласува.

Мнениеот Kuco_Pile » 04 юли 2009 02:18

Значи искрено съжалявам заради цялата тази истерия която се създаде покрай тези избори!От София съм,на 27,магистър,от една година живея във Франция.Винаги до този момент съм гласувал,този път няма да мога!Съжалявам,че една турска партия и чувството на омраза към турците ще накрат хората да гласвуат,а не техните лични предубеждения!!!Жалко е когато човек гласува за да ^накаже^,вместо да гласува за да ^подкрепи^...Искрено се надявах,да се стигне до тези парламентарни избори,в които ДПС да спечелят,без да могат да управялват разбира се..Шамарът и ударът по българската политическа система щеше да е ОГРОМЕН,а оздравителният катаклизъм от който безкрайно имаме нужда,щеше да е налице!!!Сега мили мои приятели,оргазнизирайки такова масово гласуване,едниственото нещо което ще постигнете е да възродите отново този вмирисан,противен,гнусен и разлагащ се труп,наречен БЪЛГАРСКА ПОЛИТИКА...На добър път и бъдете добри към ближния,това е най важното!!!
пс Аз щях да гласувам за зелените!Истински хора от народа!С нашите проблеми,с нашите кахъри,с нашите виждания!

Потребителски аватар
aisogludingfioler
Мнения: 512
Регистриран на: 26 мар 2008 20:57
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой за кого ще гласува.

Мнениеот aisogludingfioler » 04 юли 2009 02:21

Принципно не ми достигат няколко месеца за да гласувам, иначе с две ръце за синята коалиция. 8-)

Потребителски аватар
Kotzata
Мнения: 629
Регистриран на: 31 май 2009 20:59
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: Кой за кого ще гласува.

Мнениеот Kotzata » 04 юли 2009 02:31

АТАКА!Бобеда!АТАКА! :arrow: :twisted:
Ще си говорим пак в неделя!От мен толкова за изборите до тогава!
Със здраве!

Потребителски аватар
еm4о65
Мнения: 291
Регистриран на: 30 май 2008 17:12
Контакти:

Re: Кой за кого ще гласува.

Мнениеот еm4о65 » 04 юли 2009 02:33

Мислих,мислих и измислих,ГЕРБ ще да е :)
Има,има истина една тя е само,само ЦСКА


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 27 госта