Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44138
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 21 май 2024 23:38

Drunken_Master написа:
rhaegar написа:Ти за пореден път показваш, че ти е много важно нещо да е славянско, а не българско. Не разбирам защо, но щом така си преценил.

Всъщност разбирам де и ми е леко тъжно, но не мога да направя нищо.

Ама естествено как. Нали съм бил "антибългарин" според Манолов, виден "историк" от форона... Антибългарин съм, щото не съм съгласен, да се фалшифицира собствената ни история и не вярвам на вашите измишльотини...


Интересно разбиране имаш за фалшификация на история. Нещо създадено в България и просъществувало благодарение на България не е българско. Е па сигурно е китайско, така звучи.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

JustChelsea
Мнения: 1377
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот JustChelsea » 21 май 2024 23:46

Eminem написа:Ние сме кенефът на Европа, заради нашия манталитет. Нещата са свързани.

За съжаление е така.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9149
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Soulen » 21 май 2024 23:55

JustChelsea написа:
Eminem написа:Ние сме кенефът на Европа, заради нашия манталитет. Нещата са свързани.

За съжаление е така.

Този лузърски манталитет е насаждан през годините. И през комунизма и сега. Историята е филтрирана така че да ни представи във възможно най-лоша светлина. Като започнеш от произход, глупости че България е създадена през 681-ва, а всъщност е векове преди това. Че прабългарите са били някакви диваци, а не една от най-развитите цивилизации. Че азбуката не е българска, сигурно е руска или македонска, не знам каква ще да е. И разбира се винаги в поза партер спрямо орките от Сибир. Сегашните има още много да го лигавят на САЩ докато стигнат предните. В момента Гърция отстоява и нашите интереси покрай макетата...
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20275
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 22 май 2024 00:19

Айде комунизма излезе пак виновен. То има ли нещо, за което тоя комунизъм, да не ви е виновен. Имали сме "лузърски" манталитет, щото от комунизма ни бил насаждан... А преди 1944-та, един просперитет, едни небостъргачи, едни поршета отвсякъде, едни велики политици, дето не са крали и стотинка и все са мислили за народа. Няма отърване от тия комунисти! Чак след 250 години може да минем на друга предавка... Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20275
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 22 май 2024 00:21

Eminem написа:Ние сме кенефът на Европа, заради нашия манталитет. Нещата са свързани.

Да, де... заради манталитета, прав си. Прост и крадлив народ, дето още се оправдава с някакъв режим паднал преди 35 години. Напълно съм съгласен...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20275
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Бай Тошо е виновен за манталитета... и за соята у салама!

Мнениеот Drunken_Master » 22 май 2024 01:27

"Властта се е хранела с изцяло чиста храна. На специален режим още от 2 май 1986 г. УБО (управление за безопасност и охрана) - част от Държавна сигурност и тайната полиция на Народната република - отговаря освен за охрана и за материалното благополучие на висшия ешелон политици в България тогава. УБО има две лаборатории - химикобактериологична и радиологична.
По това време те проверяват всеки продукт, който отива на трапезата на висшата власт и номенклатура в България.
Те консумират храна единствено от собствените стопанства на УБО, които имат такива във всяка резиденция. Там се произвежда изцяло контролирана радиологично продукция, с която се храни номенклатурата. Освен това им се внася и храна от чужбина.
Потресаващо е как ген. Бончев, зам.-шеф на УБО, казва, че те веднага са окосили радиоактивната трева, за да не я ядат животните в стопанствата на УБО, но не са я изхвърлили, а са я продали на млекопреработващото стопанство "Средец", с която радиоактивна трева са се хранели животните, от които се добива месо и мляко за народа в София.
Най-шокиращи са свидетелствата на членовете на УБО, които казват, че са хванали работници, които да изкопаят почвата в птичарника с кокошки за чисти яйца в резиденция Врана.
Работниците изкопават тогава горния слой на почвата, която е заразена и асфалтират птичарника, за да се разхождат кокошките на незаразена почва. В същото време българските деца си играят в пясъчниците, които са огромен радиационен фон, народът ходи по улиците, които са с огромен радиационен фон.
Кокошките на властта са били по-важни от хората в държавата. Работниците, които са свършили тази работа, поемат огромни количества радиация, но това няма значение за УБО, защото важни са чистите кокошчици, които ще снасят чисти яйца за властта.
Със заповед на ген. Кашев, шеф на УБО, номенклатурата пие само минерална вода, газираните им напитки се произвеждат само с минерална вода, а се мият с дълбококладенчова вода. Животните на УБО също пият дълбококладенчова вода. В това време народът пие вода от Искъра, от който УБО не са искали дори да ядат риба, защото е била силно радиоактивна. Т.е. животните на УБО са били по-важни от населението на България.

Аз сериозно искам, да попитам, дали има някой от форума, който искрено, да вярва на тия фантасмагории... От УБО наредили на ЗБН (производителите на Етър, Лимонада и прочее), да правели Сода с минерална вода, специално за комунягите. И всичко това, ставало тихомълком, без народа да разбира... Бачкаторите нарочно изкопавали две-три лопати отгоре от почвата за да може кокошките на комунистите, да снасят само хубави яйца, които да не са с радиация. ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение




----------------------------------------------

Много им бърка по дупките на някои хора тоя социализъм... Как така възрастните ще изпитват носталгия по него!? Що да им направим живота малко по-хубав, че да не изпитват носталгия по миналото, направо ще промиваме мозъците на младите с глупости...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23461
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 22 май 2024 01:57

Естествено, че ще е трън в очите на много хора. Това е най-черния период в историята ни.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20275
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 22 май 2024 08:30

Повече да не съм чел някой да пише за славяни. Такива няма, има само арийци и български българи от България...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

tmanolov
Мнения: 4230
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот tmanolov » 22 май 2024 09:28

Soulen написа:
JustChelsea написа:
Eminem написа:Ние сме кенефът на Европа, заради нашия манталитет. Нещата са свързани.

За съжаление е така.

Този лузърски манталитет е насаждан през годините. И през комунизма и сега. Историята е филтрирана така че да ни представи във възможно най-лоша светлина. Като започнеш от произход, глупости че България е създадена през 681-ва, а всъщност е векове преди това. Че прабългарите са били някакви диваци, а не една от най-развитите цивилизации. Че азбуката не е българска, сигурно е руска или македонска, не знам каква ще да е. И разбира се винаги в поза партер спрямо орките от Сибир. Сегашните има още много да го лигавят на САЩ докато стигнат предните. В момента Гърция отстоява и нашите интереси покрай макетата...

Съвършено вярно! От друга страна, комунетата имат точно толкова избор, колкото сегашните пупудейберасти - натиска ги големият брат, и те, понеже нямат топки, дават веднага г.з, само и само да са на власт. Това със славяните вече е толкова вкоренено у нас, че дори и млади хора като Дрънкардчето го вярват и го бранят със зъби и нокти. Същата работа и с Трети март - не като символ на Санстефанска България, а като някакво имагинерно освобождение от Русия, на която да сме коленопреклонно благодарни още 100 поколения напред...
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44138
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 22 май 2024 09:34

Ама то тук дори не става дума за това има или няма славяни и кой в коя теория вярва. Както казах още оная вечер, не са се събрали представители на всички "славянски народи", да творят азбука и тя да се счита за тяхна обща, "славянска". Направили са го около 10 души кръг, предимно българи, в България. Това че други народи в последствие я ползват, не я прави по-малко българска.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта