Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10916
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 14 май 2024 15:21

Не си заслужава, още повече ако си с деца, семейство. Такива примати нищо не може да ги впечатли. Спират като оня с вилата си ги вземе горе. :twisted:
Трябваше Роувъра да го оставят пръснат както е на части по булеварда да гледат следващите келеши кво ги чака.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23859
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот delqnski47 » 14 май 2024 15:55

ivan56 написа:
delqnski47 написа:
ivan56 написа:
Dust написа:16 нарушения са и много, и малко, същественото в тях е за какво са. Защото ако има такива, че е без колан, че е спрял неправилно и т.н. това не правят водач рисков за останалите участници в движението, а го правят опасен само за него си.


Абе, честно казано за няколко години стаж, не са и малко. Има и една катастрофа.
На мен просто ми е непонятно как може да караш с такава скорост(пишат за 200км) в града.
И сигурно е била таква като видях на кво прилича Роъвъра.

Не знам как така ти е непонятно. Виж в белите държави какви хора карат скъпи коли и се загледай следващия път в колите във физиономиите на едно 70% каращи скъпи коли тук. Аз често го правя по навик, за да си припомням колко е сбъркана системата при нас. Миналата седмица точно на входа на тунела на ''Тракия'' дето ограничението е 80 аз съм в лява лента с коли около мен и една G класа ми се забива на сантиметри зад мен да ми мутрее. Накара ме да направя маневра в тунела и да се прибера вдясно, защото се почувствах застрашен за живота си в тунел някъв да се е забил така зад мен. Системата е сбъркана още от 90-те и сега децата на тея са същите.
За умрелите или добро или нищо. Стана ми жал за пожарникаря и дърветата, дет били над 100 години. И то напълно искрено. Успех на борещите се за живот.


Еми непонятно ми е, какъвто и идиот да си 200(180 излязло уж) по булеварда в дъждовно време, ама сигурно щото съм на 40+ и може да не съм в час с новите разбирания за нормално.
А тия наглеци са ми любими като ти се набият на една педа зад теб, обаче няма сила на света да ме накара да направя бързо маневра, която да застрашава моя живот. Това беше едно от нещата, които моя инструктор редовно ми набиваше в главата, да, гледаш кво става зад теб, но основното е какво става пред теб, щото на всеки неговият живот е по мил. Па да си святка колкото иска, като мога тогава ще се махна.

И се наложи да набиеш спирачка случайно и после?? Камшичният удар е нещо адски опасно
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Capitane5Puyol
Мнения: 472
Регистриран на: 19 мар 2024 18:43

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Capitane5Puyol » 14 май 2024 16:22

Няма нужда да намаляваш. Аз си стоя в лявата лента и такива псевдо мутренца ми святкат, но аз си продължавам, пък като е толкова на зор да ме изпреварва отдясно... Стане ли белята така или иначе този отзад е виновен при всички положения, за неспазване на дистанция. Няма да рискувам аз да давам газ и после да се престроявам вдясно, че там да се забия в някой бавно каращ в дясната лента. Изображение

П.С. Тези от задната седалка ако оживеят трябва да разкажат 1 към 1 какво е станало.
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23434
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 14 май 2024 16:25

Capitane5Puyol написа:Няма нужда да намаляваш. Аз си стоя в лявата лента и такива псевдо мутренца ми святкат, но аз си продължавам, пък като е толкова на зор да ме изпреварва отдясно... Стане ли белята така или иначе този отзад е виновен при всички положения, за неспазване на дистанция. Няма да рискувам аз да давам газ и после да се престроявам вдясно, че там да се забия в някой бавно каращ в дясната лента. Изображение

П.С. Тези от задната седалка ако оживеят трябва да разкажат 1 към 1 какво е станало.

Това за мен е по опасно принципно, както всичко което изнервя шофьора и го кара да прави необмислени маневри.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Dust
Мнения: 8290
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Dust » 14 май 2024 17:58

fcb_bg написа: "Войната по пътищата" се роди при тяхното управление.

Войната по пътищата не се е родила заради управлението на този или онзи, а защото пазара изпревари инфраструктурата.
Преди 20 години е нормално да е имало по-малко ПТП спрямо сега, но и тогава автопарка е бил тройно по малък.
На моята улица сме три къщи, преди 10 години имаше три автомобила, сега имаме общо 12 автомобила.
Който и да беше управляващ положението щеше да бъде абсолютно същото.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Capitane5Puyol
Мнения: 472
Регистриран на: 19 мар 2024 18:43

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Capitane5Puyol » 14 май 2024 18:11

Я виж статистиката преди 1990г. че има повече убити и ранени при катастрофи при сигурно поне 5 пъти по-малко автомобили от днес. Значи всичко си зависи от хората, които ги управляват. Днешните коли са и много по-обезопасени.
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15588
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 14 май 2024 18:26

Dust написа:
fcb_bg написа: "Войната по пътищата" се роди при тяхното управление.

Войната по пътищата не се е родила заради управлението на този или онзи, а защото пазара изпревари инфраструктурата.
Преди 20 години е нормално да е имало по-малко ПТП спрямо сега, но и тогава автопарка е бил тройно по малък.
На моята улица сме три къщи, преди 10 години имаше три автомобила, сега имаме общо 12 автомобила.
Който и да беше управляващ положението щеше да бъде абсолютно същото.

Написаното от теб е валидно за всяка съседна нам държава. Но извън България се внимава доста на пътя, нали?
А инфрастуктурните проблеми нямат нищо общо с агресивното поведение на пътя, под въздействие на опиати и най-малко с убиец посмял да вдигне над 150 км/ч в градски условия.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

JustChelsea
Мнения: 1377
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот JustChelsea » 14 май 2024 18:29

Ахаххаха инфраструктурата била виновна сега. Този за един ден написа една торба с глупости.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17764
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqrat » 14 май 2024 18:53

В Пловдив да караш с 200 е нещо нормално. Питайте Soulen.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Dust
Мнения: 8290
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Dust » 14 май 2024 19:05

fcb_bg написа:Написаното от теб е валидно за всяка съседна нам държава. Но извън България се внимава доста на пътя, нали?
А инфрастуктурните проблеми нямат нищо общо с агресивното поведение на пътя, под въздействие на опиати и най-малко с убиец посмял да вдигне над 150 км/ч в градски условия.

Въпросният олигофрен няма какво повече да му коментираме, такива като него дали с книжка или без книжка пак ще го направят, защото в момента израства едно провалено младо поколение с изкривена ценностна система.
Извън България по пътищата се кара абсолютно както се кара тук и там нещата не са по-различни. Не зная колко често пътуваш/шофираш годишно извън България, но смея да кажа, че имам доста добро наблюдение на нещата.

Докато не се въведе глоба за средна скорост, то ефект от онея дето дебат на пусия изобщо нечакай. Навсякъде извън България основните глоби не са за моментна, а за средна скорост.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта