Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20201
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 10 май 2024 07:23

За пореден ден протест блокира движението по столичния бул. "Патриарх Евтимий" заради промените в организацията на движение около НДК. По искане на Европейския център за транспортни политики Административният съд в София образува дело за законосъобразността на промените, касаещи движението и по бул. "Витоша" и ул. "Фритьоф Нансен". В новия епизод от сагата се включи и кметът на район "Средец" Трайчо Трайков, който отчете, че промените не са съобразени с местната общност.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44067
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 10 май 2024 08:19

Ама то действително е нелепо това паркиране назад, на толкова натоварено място.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10915
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 10 май 2024 09:38

Изображение

Новите последователки на Баския. :mrgreen: :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

ReBorn1982
Мнения: 8153
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 10 май 2024 10:36

rhaegar написа:Ама то действително е нелепо това паркиране назад, на толкова натоварено място.


Няма нищо нелепо след като кмет е нелепото нещо - анти комунист и демократ, син на ДС върхушката. Аз осъждам комунизма, но се ..... гордея със семейството си. Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23423
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 10 май 2024 11:11

ReBorn1982 написа:А не те ли кара да се чудиш защо единствено българското знаме е прибрано и се веят само знамена на чуждата държава Украйна и на ЕССР ??!

Не и не ми пука особено. Виж, пука ми за това колко време ще се прибирам/излизам от нас заради някоя дивотия на Унищожи София. Да разширят улиците и да разкарат зелените дивотии, а вело глупостите да си ги заврат в задниците, пък ако искат и знамето на ботев враца да опънат на покрива си.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20201
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 10 май 2024 11:18

Как са велоалеите в София, ве? В Русе... мама миа! Аз понеже съм с проблеми с очите се придвижвам масово с велосипед, много рядко шофирам... Пълен ужас са! Единственото хубаво е, че поне са широки, във Варна са теснички като п*чки...

Бъдещето на 21-ви век!
Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13847
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Pichichi » 10 май 2024 11:22

Без да живея в тази част на София за мен силно се преекспонира сега заради изборите.
Реално идеята да се ходи възможно по-малко в центъра с кола е целта на всеки голям град в Европа
и действия в тази посока са основателни. Не съм сигурен до колко са истински доводите на спорещите
и дали е истина това което се казва че този план е още от преди 8/10/12 г. т.е. изготвен е от доминиран
от ГЕРБ общ. съвет/транспортна комисия а пък сега се сблъскват. Според мен е предизборно нагнетяване.
Относно живущите в района мисля че е напълно нормално да не приемат реформи които те смятат
че ги ощетяват и затрудняват и е тъпо да се правят без да са им намерили решение за паркирането но
проблем като този също е валиден за огромна част от големите градове в Европа. Тук просто на балканите
е трудно да се приеме че колата няма да ти е паркирана на до 100 м. от входа. А пък вече ако те накарат да
си я махнеш от улицата и да я вкараш на платен паркинг пък ако е и на сериозна дистанция от входа
става война. Същата свинщина е в Солун и Атина примерно. На балканите просто колата да е на платен паркинг
до който се отива за да я вземат и не се използва за ежедневно градско каране е равно на война.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10915
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 10 май 2024 11:49

Антибългарското говорене при северджаните спечели.
Честито им на тия промити мозъци, ЕС през крив макарон, тая лелка ще им сбъдне всички мечти на тия промити мозъци. Чета, че нещо и с гърчолята се заиграва с името. Цирка в Северджан ще пълен.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17743
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqrat » 10 май 2024 13:53

Тея защо не ходят с велосипеди, пеш и тротинетки до работното си място?
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

ReBorn1982
Мнения: 8153
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 10 май 2024 15:58

ivan56 написа:Антибългарското говорене при северджаните спечели.
Честито им на тия промити мозъци, ЕС през крив макарон, тая лелка ще им сбъдне всички мечти на тия промити мозъци. Чета, че нещо и с гърчолята се заиграва с името. Цирка в Северджан ще пълен.


То па голямата загуба да не влезеш в тая гнусна кочина ЕССР .... мигранти, ЛГБТИ и ""зелени"" олигофрении до шия ....


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта