Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23844
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот delqnski47 » 08 май 2024 11:00

pomiqrat написа:Между другото май ще гласувам за КОД. Говорят дясно.

Гласувай за някой с шанс
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

ReBorn1982
Мнения: 8154
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 08 май 2024 11:28

Drunken_Master написа:Какво ще рече, че не е виновен народа? Нали политиците ни са отражение на народа... Аз на оная си работа обяснявам, че народа ни е крадлив и продажен. Че и прост... Още се оправдава с някакви комунисти.

Оня ден ви го доказах и с документ. Дори са пращали евреите в лагери... на наши разноски. Кво да коментираме повече!?


Обаче как от знамената пред Столична община пак стигна до любимата ти тема за югославските и гръцките евреи. Изображение Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20206
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 08 май 2024 11:32

ReBorn1982 написа:
Drunken_Master написа:Какво ще рече, че не е виновен народа? Нали политиците ни са отражение на народа... Аз на оная си работа обяснявам, че народа ни е крадлив и продажен. Че и прост... Още се оправдава с някакви комунисти.

Оня ден ви го доказах и с документ. Дори са пращали евреите в лагери... на наши разноски. Кво да коментираме повече!?


Обаче как от знамената пред Столична община пак стигна до любимата ти тема за югославските и гръцките евреи. Изображение Изображение

Ми напълно нормално е да се стигне. И тогава е имало абсолютен слугинаж, сега също. Какво му е толкова чудното, че не мога, да разбера? Със сигурност и тогава е имало яко кеширане, сега също.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20206
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 08 май 2024 11:55

Лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов обвини общинската съветничка Ваня Григорова, че е човек на Делян Пеевски и че председателят на ДПС й дава "някой друг лев".
В пост в официалния си профил във Фейсбук Костадинов атакува Григорова и заради действията й в Общинския съвет на София, където тя заедно с цялата група на БСП е влязла в общо мнозинство с ГЕРБ.
"Интересно ми е какво ли си мислят излъганите и измамени избиратели на Григорова, които тя продаде след кметските избори в София, влизайки (заедно с цялата група на БСП) в общо мнозинство с ГЕРБ. Борисов направи Григорова председател на една от най-важните комисии в столичния общински съвет, социалната, през която минават гласувания за стотици милиони левове.
В момента не само Борисов гледа към Ваня Григорова. Пеевски също гледа натам. Даже Пеевски не само гледа, но и някой друг лев дава. "Възраждане" ви предупреди за нея. До сега не сме имали ситуацията, в която да сме казали нещо и да сме ви подвели", обръща се към своите симпатизанти Костадин Костадинов.

Тоя не спря, да джафка по Ваня Григорова...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44070
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 08 май 2024 11:58

ReBorn1982 написа:
Drunken_Master написа:Какво ще рече, че не е виновен народа? Нали политиците ни са отражение на народа... Аз на оная си работа обяснявам, че народа ни е крадлив и продажен. Че и прост... Още се оправдава с някакви комунисти.

Оня ден ви го доказах и с документ. Дори са пращали евреите в лагери... на наши разноски. Кво да коментираме повече!?


Обаче как от знамената пред Столична община пак стигна до любимата ти тема за югославските и гръцките евреи. Изображение Изображение


Изображение
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

tmanolov
Мнения: 4186
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот tmanolov » 08 май 2024 12:25

rhaegar написа:
ReBorn1982 написа:
Drunken_Master написа:Какво ще рече, че не е виновен народа? Нали политиците ни са отражение на народа... Аз на оная си работа обяснявам, че народа ни е крадлив и продажен. Че и прост... Още се оправдава с някакви комунисти.

Оня ден ви го доказах и с документ. Дори са пращали евреите в лагери... на наши разноски. Кво да коментираме повече!?


Обаче как от знамената пред Столична община пак стигна до любимата ти тема за югославските и гръцките евреи. Изображение Изображение


Изображение


сега следва да поясниш, че това е латерна и да му обясниш за какво служи, че дрънкардчето трудно се справя без копи/пейст :lol:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44070
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 08 май 2024 13:15

tmanolov написа:сега следва да поясниш, че това е латерна и да му обясниш за какво служи, че дрънкардчето трудно се справя без копи/пейст :lol:


1982 e дърт, той ще ме разбере :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

tmanolov
Мнения: 4186
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот tmanolov » 08 май 2024 13:34

rhaegar написа:
tmanolov написа:сега следва да поясниш, че това е латерна и да му обясниш за какво служи, че дрънкардчето трудно се справя без копи/пейст :lol:


1982 e дърт, той ще ме разбере :lol:

Дърт съм аз, он още не е стигнал до отговора на върховния въпрос по Дъглас Адамс :lol:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22845
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот NOMER14 » 08 май 2024 13:53

Регърче,
Трябвало да дадеш някоя по-овехтяла латерна.
Иначе благодаря за идеята за детско подаръче на тия малки стилни латерни, но в Озона и Емага свършили. Има ги на други места.
У дома ни е останал съветски будилник, купен от Одеса или Кишинеу с латернов механизъм, изпълняваш песента Стенька Разин.
Мерси за идеята.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Furious_Monk » 08 май 2024 15:42

Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Thsmith и 26 госта