Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

ReBorn1982
Мнения: 7997
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот ReBorn1982 » 18 апр 2024 13:50

Никъде нищо не съм жалил. Това си е твой прочит на нещата. Аз само показвам двойните стандарти. Как в едни случаи ревем за някакъв шибан хотел в Украйна, а в другия не ни дреме за ударени болници в Газа. Вие сте тия, които ревете избирателно ..... аз принципно не коментирам кой какво удря и не рева за никого. Напоследък го правя в отговор на тоя вой за Украйна. Щото ми идва доста лицемерно.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9080
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Soulen » 18 апр 2024 14:13

ReBorn1982 написа:Никъде нищо не съм жалил. Това си е твой прочит на нещата. Аз само показвам двойните стандарти. Как в едни случаи ревем за някакъв шибан хотел в Украйна, а в другия не ни дреме за ударени болници в Газа. Вие сте тия, които ревете избирателно ..... аз принципно не коментирам кой какво удря и не рева за никого. Напоследък го правя в отговор на тоя вой за Украйна. Щото ми идва доста лицемерно.

В Газа живеят терористи, Украйна от кога е станала терористична държава и е започнала да прави атентати из Европа?

Двете войни нямат нищо общо помежду си, че да ги сравняваме, нито като начин на водене на война, нито като история на конфликта.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10870
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот ivan56 » 18 апр 2024 14:28

А ти случайно да видя, че вчера има думната болница или осведомените руски прасета ви пуснаха, че било само хотел и всички пеете в един хор, едно и също.
Където и да ударят все военни ви се превиждат.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

ReBorn1982
Мнения: 7997
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот ReBorn1982 » 18 апр 2024 14:31

(Soulen) E то реално конфликтът в онези земи идва със инвазията на евреите и как изтласкват постепенно арабите от земите им ..... евреи, идващи от Европа. Арабите се разбунтуват и имаме вече почти един век войни. Конфликтът в Украйна също е с много дълга предистория и далеч не е толкова прост, колкото се опитва да ни го втълпи западната пропаганда.

Аз съм за Израел в онзи конфликт, най-вече щото мюслитата са станали голяма сган, ама ако трябва да сме честни, и евреите не са стока, но поне са по-цивилизовани и затова ги предпочитам. Но реално тяхната инвазия в Близкия изток с цел да си създадат държава там, разпалва тоя безкраен конфликт. Т.е. и там нещата не са черно-бели.

ReBorn1982
Мнения: 7997
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот ReBorn1982 » 18 апр 2024 14:36

ivan56 написа:Където и да ударят все военни ви се превиждат.


Имам един въпрос към теб. Според теб, украинските военни къде се подслоняват на територията на Украйна ??

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9080
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Soulen » 18 апр 2024 14:39

ReBorn1982 написа:(Soulen) E то реално конфликтът в онези земи идва със инвазията на евреите и как изтласкват постепенно арабите от земите им ..... евреи, идващи от Европа. Арабите се разбунтуват и имаме вече почти един век войни. Конфликтът в Украйна също е с много дълга предистория и далеч не е толкова прост, колкото се опитва да ни го втълпи западната пропаганда.

Аз съм за Израел в онзи конфликт, най-вече щото мюслитата са станали голяма сган, ама ако трябва да сме честни, и евреите не са стока, но поне са по-цивилизовани и затова ги предпочитам. Но реално тяхната инвазия в Близкия изток с цел да си създадат държава там, разпалва тоя безкраен конфликт. Т.е. и там нещата не са черно-бели.

Кога е съществувала държавата Палестина, че да ги изтласкват? Много добре знаеш, че това са земи на Британската империя и тя може да се разпореди с тях както реши. И самата Великобритания ги е завзела от Османската империя преди това, така че реално тези земи са били арабски от Салахадин нататък, но никога чисто палестински.

Историята е подобна на нашата, земите са дълги години български/еврейски. Идва завоевател, държи ги 500 или повече години в техния случай и най-накрая ти връщат каквото ти се полага.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10870
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот ivan56 » 18 апр 2024 15:38

ReBorn1982 написа:
ivan56 написа:Където и да ударят все военни ви се превиждат.


Имам един въпрос към теб. Според теб, украинските военни къде се подслоняват на територията на Украйна ??


Значи чукни в търсачката да видиш колко статии за удари по военни в Чернигов, сбирки на офицери ще ти излязат от началото на войната.
Всички удари са винаги по военни, Информиран нет, скандално и тем подобни изпърдяни сайтове с достоверност нула.
Как пък руските прасета веднага разбраха, че било пълно с военни като в оная пицария.
Що се правите на тъпи.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

ReBorn1982
Мнения: 7997
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот ReBorn1982 » 18 апр 2024 15:49

Soulen написа:съществувала държавата Палестина, че да ги изтласкват? Много добре знаеш, че това са земи на Британската империя и тя може да се разпореди с тях както реши. И самата Великобритания ги е завзела от Османската империя преди това, така че реално тези земи са били арабски от Салахадин нататък, но никога чисто палестински.


Ами живеели са арабите там, коя империя ги е владяла и как ги е наричала, е без значение. То и българските земи ги е владяла почти 5 века Отоманската империя, ама сме си живеели ние на тях, така че са си наши земи. Реално евреите са натрапници там, както и населението, докарано у нас оттатък Анадола през тия 5 века.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9080
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Soulen » 18 апр 2024 15:51

ReBorn1982 написа:
Soulen написа:съществувала държавата Палестина, че да ги изтласкват? Много добре знаеш, че това са земи на Британската империя и тя може да се разпореди с тях както реши. И самата Великобритания ги е завзела от Османската империя преди това, така че реално тези земи са били арабски от Салахадин нататък, но никога чисто палестински.


Ами живеели са арабите там, коя империя ги е владяла и как ги е наричала, е без значение. То и българските земи ги е владяла почти 5 века Отоманската империя, ама сме си живеели ние на тях, така че са си наши земи. Реално евреите са натрапници там, както и населението, докарано у нас оттатък Анадола през тия 5 века.

Точно обратното е, ние и евреите сме първите цивилизации по тия земи, ако не броим разни племена. Арабските нашественици идват и ги завладяват след време.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

ReBorn1982
Мнения: 7997
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот ReBorn1982 » 18 апр 2024 15:51

ivan56 написа:
ReBorn1982 написа:
ivan56 написа:Където и да ударят все военни ви се превиждат.


Имам един въпрос към теб. Според теб, украинските военни къде се подслоняват на територията на Украйна ??


Значи чукни в търсачката да видиш колко статии за удари по военни в Чернигов, сбирки на офицери ще ти излязат от началото на войната.
Всички удари са винаги по военни, Информиран нет, скандално и тем подобни изпърдяни сайтове с достоверност нула.
Как пък руските прасета веднага разбраха, че било пълно с военни като в оная пицария.
Що се правите на тъпи.


Не разбрах, Ванка, според теб къде се помещават украинските военни ???


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта