Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

jokercheto82
Мнения: 105
Регистриран на: 08 юни 2023 18:37
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот jokercheto82 » 15 сеп 2023 22:32

Има защото така мога да разпределям залозите между сайтовете и да се пазя от лимити за по дълго време.

mizantrop
Мнения: 515
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 16 сеп 2023 07:35

Няма значение български или английски - категоризирани са под общото наименование европейски.Знае се че европейските са софт букмейкъри,лимитират бързо.
Азиатските са друга бира,там пазарите са многомилиардни,лимитите - високи или изобщо няма при част от тях.
Но,разбира се че е хубаво да има много,както би казал икономист - така си диверсифицираш портфолиото :)
Аз преди голямото разместване на пластовете преди 3 години много се ядосвах - бях чул че в съседна Сърбия има 15 букмейкъра,а у нас само 2-3,доста дълго големите играчи на този пазар успяха да задържат това статукво.

dunav84dunav
Мнения: 55
Регистриран на: 21 окт 2018 19:22
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот dunav84dunav » 16 сеп 2023 09:10

колкото повече букита - по-добре. ясно е, че ще ни лимитират някога, но ако ти дават да играеш с по 10-ина лева след лимит то 5-6 букита по 10лв става приличен залог. най-вероятно платформата им ще е като на инбет и прочие или другата на 8-ците и прочие.
иначе за азиатските букита аз имам достъп до тях, но те не случайно се хвалят, че не лимитират, защото поне аз не мога да ги хвана в слаба позиция. те дори са секунди по-бързи в реакции от борсата, което ми е загадка все още как става. та ако имате схема за там с радост бих я изслушал. също ако знаете букмейкър, където може да залагаме на надбягвания с хрътки освен бет365 и руските клонинги на 1xbet, както и всичките британски, че там не можем да се регнем, ще черпя много, че засега не успявам да намеря.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9365
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот bubka » 16 сеп 2023 09:36

Ако сложиш 10лв на един залог в Инбет и 10лв на същия в Уинбет само секунди по-късно, няма ли в крайна сметка да те усетят. Поне според мен алгоритмите са писани според провайдъра, а не за всяко буки отделно :roll: . Аз избягвам да комбинирам букита с еднакъв провайдър и поне засега нямам никъде лимит.

dunav84dunav написа:иначе за азиатските букита аз имам достъп до тях, но те не случайно се хвалят, че не лимитират, защото поне аз не мога да ги хвана в слаба позиция.


В кои азиатски букита имаш регистрация и играеш.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

dunav84dunav
Мнения: 55
Регистриран на: 21 окт 2018 19:22
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот dunav84dunav » 16 сеп 2023 10:21

аз говоря, че след като си лимитиран да залагаш по 10лв където можеш. и да лимитират ме като играя еднакви неща в различни букита от една платформа, затова говоря, че е важно да имаме много букита да мога пак да го правя и да мога да събера поне 20-30лв залог общо. имам сметка в пинакъл и мога да си отворя в сбобет също ако има далавера, но както казах готов съм да изслушам за такива.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9365
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот bubka » 16 сеп 2023 10:40

Аз гледах, че за 22bet има нелоши отзиви, но ми изглежда да е със сходна платформа на 1Xbet и нещо не ми се занимава засега.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 594
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот jembajemba » 16 сеп 2023 22:22

В руски сайтове никога. Тези 22бет уж са кипърци, ама чета в нета, че са си руснаци и ако залагаш малко по-професионално, ти вземат паричките. А и май не са си обявили CEO-то кой е, което си е червен флаг.

mizantrop
Мнения: 515
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 17 сеп 2023 08:43

Сега прочетох че тези Everbet са естонска компания - което значи че може да очакваме по-различна спортна платформа.

dunav84dunav
Мнения: 55
Регистриран на: 21 окт 2018 19:22
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот dunav84dunav » 17 сеп 2023 13:36

22бет са клонинг на 1xbet, както и betwinner, melbet и разни други. та за тях никакви добри отзиви не съм срещал ако печелиш.
сега от букмейкър ми искат документ за платена комунална услуга. аз нямам имот на мое име, вие какво пращате в такъв случай?

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 594
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот jembajemba » 17 сеп 2023 15:50

dunav84dunav написа:22бет са клонинг на 1xbet, както и betwinner, melbet и разни други. та за тях никакви добри отзиви не съм срещал ако печелиш.
сега от букмейкър ми искат документ за платена комунална услуга. аз нямам имот на мое име, вие какво пращате в такъв случай?


сметка за телефон. Ако не стане - в банката трябва да могат да ти издадат листче с адреса ти на него, понякога трябва и да е подпечатано.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта