Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20206
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Drunken_Master » 19 юли 2023 12:42

ReBorn1982 написа:
Drunken_Master написа:
ReBorn1982 написа:Всеки, който не може да пее, може да стане рапър. :lol: Там музикални умения не се искат. Докато дори и за чалга певец си трябва малко възможности.

Tук не говорим за това дали могат, да пеят!? Говорим за текстовете...


Ти що не стана един рапър ?? ..... ясно е, че за баскетболист не те бива :mrgreen: , ама да редиш набор от няколко думи щеше да се справиш ..... в текстовете за рапа няма нищо сложно, ето ти на прима виста един от мен, измислих го за точно 37 секунди. :lol: :mrgreen:

Хей, чуйте русенски pomiqri,
ще ядете моите шамари,
бачкам в голямо заведение,
не ми дреме за ваш'то мнение .....

Толбухин е моя' град,
pomiqrat е моя' враг,
аз съм строг, но справедлив,
обърши си носа сополив.

ВоАла. :mrgreen:

Не знам, що реши, че визирам рапъри тип Шамара... Както и да е, все тая.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

ReBorn1982
Мнения: 8154
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ReBorn1982 » 19 юли 2023 13:09

Е, не се интересувам от това говорене/"музика", ама и аз знам, че Шамара е най-голямото име. :lol:

А и то рапът си е по принцип улична ""музика"" с улични текстове, не ми казвай, че е някаква възвисена .... все пак е от черните гета .....

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20206
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Drunken_Master » 19 юли 2023 13:16

ReBorn1982 написа:Е, не се интересувам от това говорене/"музика", ама и аз знам, че Шамара е най-голямото име. :lol:

А и то рапът си е по принцип улична ""музика"" с улични текстове, не ми казвай, че е някаква възвисена .... все пак е от черните гета .....

Ти какъв стил слушаш?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17747
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот pomiqrat » 19 юли 2023 13:23

Drunken_Master написа:
Thsmith написа:Каква пържола?

Това е по-скоро адресирано към мен. Ама не е пропуснал и да те намеси, за да ти се подмаже...


За три прости пържоли 490 лв. Таксували са ги като 14 бройки, а реално са 3. В менюто пише пържола 100 гр. 35 лв. Излиза, че три пържоли са 1400 гр. Сигурно от бронтозавър. Ако на мен ми се случи подобно нещо звъня на НАП да си докарат задниците в ресторанта и на 112 да пратят полиция и управителя ще мине на направили сме грешка.

Кашкавалена главо, не знаех, че имаш ресторант на морето. Браво. Дано този път издържиш повече от три месеца, но като гледам какви схеми въртиш ще е само за сезона.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17747
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот pomiqrat » 19 юли 2023 13:24

boabbb написа:
Furious_Monk написа:Ти специално очакваш , някого с когото да се гавриш, без той да те направи смешен.


Това към мене ли беше? Нямам спомен да съм се гаврил с някого ... Иначе съм фен на Шумкаря и леко странното му чувство за хумор.


Станко
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20206
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Drunken_Master » 19 юли 2023 13:28

pomiqrat написа:Кашкавалена главо, не знаех, че имаш ресторант на морето. Браво. Дано този път издържиш повече от три месеца, но като гледам какви схеми въртиш ще е само за сезона.

Виж ся... всички знаем, че беше адресирано до мен. Само ти още се опъваш, поне си признай. Както и писането в баскетболната секция, дето постовете ти са свързани 99,9% с хейт по ЛеБрон Джеймс. Вероятно е някаква мега случайност? НалЕ? :lol: :lol: :lol:
Щял да звъни на НАП!? Ти можеш ли да боравиш с телефон вече? :lol: :lol: :lol:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17747
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот pomiqrat » 19 юли 2023 13:36

ReBorn1982 написа:
Drunken_Master написа:
ReBorn1982 написа:Всеки, който не може да пее, може да стане рапър. :lol: Там музикални умения не се искат. Докато дори и за чалга певец си трябва малко възможности.

Tук не говорим за това дали могат, да пеят!? Говорим за текстовете...


Ти що не стана един рапър ?? ..... ясно е, че за баскетболист не те бива :mrgreen: , ама да редиш набор от няколко думи щеше да се справиш ..... в текстовете за рапа няма нищо сложно, ето ти на прима виста един от мен, измислих го за точно 37 секунди. :lol: :mrgreen:

Хей, чуйте русенски pomiqri,
ще ядете моите шамари,
бачкам в голямо заведение,
не ми дреме за ваш'то мнение .....

Толбухин е моя' град,
pomiqrat е моя' враг,
аз съм строг, но справедлив,
обърши си носа сополив.

ВоАла. :mrgreen:


Комунист да се наричам първа радост е за мене
Да дам пари на беден това за мене е бреме
Слава на русия, но искам по американски да живея
От облагите на демокрацията да се откажа не умея
Тодор живков ми е баща, майка, икона и Бог
Ама някак ми е тъпо да се будя и заспивам без ток
Първокласен управител съм но за заплатата ми е нищожна
Без социални помощи от баща мисията невъзможна
Върните комунизма с на демокрацията облагите
Инак ще емигрирам към щатите.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20206
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Drunken_Master » 19 юли 2023 13:39

Това горното го е мислил... вероятно над два часа, като 100% е имал поне трима помощника... :lol: :lol: :lol:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44070
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот rhaegar » 19 юли 2023 13:42

Но пък те описва сравнително добре.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Capitano_Puyol » 19 юли 2023 13:44

Външната разведка на украинското разузнаване *ръководено от господинът Кирило Буданов, събра критична информация за врагове на украинския народ, намиращи се на територията на Република България. Скоро ще бъдат предприети нужните действия за точното им локализиране и неутрализация. 8-)
Барса и Лудогорец, але, алеее...


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта