Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22951
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот NOMER14 » 19 юли 2023 01:35

Гледам тия, дето с кеф си плащат пържолките, пишат на маймуница в нета, а официалната азбука у нас е българицата (все още някои я наричат кирилица). Това не е дневният ред на България - новонидерландците какво ядат и какво демонстрират с това. Кой от вас носи 700 лв в джоба си?

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44165
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот rhaegar » 19 юли 2023 01:41

Мисля, че се хващаш за грешните неща. Аз имам предвид, че цялостното му поведение и говорене беше селяндурско (доколкото му се разбира де, щото през половината време говори на турски). Това къде работи, за колко време си е в България и колко пари в брой носи в себе си няма нищо общо с горното, нито пък особено трябва да вълнува някого.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20336
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Drunken_Master » 19 юли 2023 05:18

rhaegar написа:То тоя идиот сигурно е трябвало да мине специален курс за това как да си пише малкото име, толкоз прост изглежда и звучи.

Е, ти пък... Колко акъл да има у един поп-фолк певец? Колкото и у един циганор... Беше отишъл на някаква индивидуална игра, но понеже не можа да вдене, какво трябва да се прави в нея (барабар с тоя срещу който играеше), Владо Карамазов гледа втрещен 10-15 минути и ги дисквалифицира и двамата. Нещо нечувано в историята на Сървайвър... :lol: :lol: :lol: :lol:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Capitano_Puyol » 19 юли 2023 06:57

Тоя фес със пържолите не е ли гледал менюто предварително да си направи сметка колко ще му излезе, ама иначе се прави на много изненадан :roll: , да му го туря на всички по женска линия... Прилича ми на постановка за злепоставяне на ресторанта. :geek:
Барса и Лудогорец, але, алеее...

ReBorn1982
Мнения: 8257
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ReBorn1982 » 19 юли 2023 07:10

Drunken_Master написа: Колко акъл да има у един поп-фолк певец?


Колкото у един рапър .....

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20336
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Рап > Чалгоцигания

Мнениеот Drunken_Master » 19 юли 2023 07:55

ReBorn1982 написа:
Drunken_Master написа: Колко акъл да има у един поп-фолк певец?


Колкото у един рапър .....

Изслушай ги и пак ще си говорим? : ))))
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=L4iDuSCEiKM[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9FCqTrr01Zk[/youtube]
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11118
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Furious_Monk » 19 юли 2023 08:12

Вярно си е, че като изключим някои големи майстори на римите, като цяло рапа си е световната чалга. В България си имаше(поне в миналото)много талантливи момчета, които създадоха един доста изкуствено надут имидж на този стил. Талантът си е талант, музикалния фон го прави от него танцувален и по-лесно възприемлив.

А и когато говорим за музика, най-голямата сила е връзката между един изпълнител и неговите фенове. Майната му на римите, ако в тях няма естествени чувства... нещо което е търсено и при чалгата... едните печелят чрез желанието за краткотрайно удоволствие, другите чрез омраза и собствения си гняв от това което са видели до този момент.

И ако говорим за хора издигнали се от улицата, трябва ли да напомним, че Стартерас бе в НБУ, а там от улицата не се влиза.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

ReBorn1982
Мнения: 8257
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ReBorn1982 » 19 юли 2023 09:48

Всеки, който не може да пее, може да стане рапър. :lol: Там музикални умения не се искат. Докато дори и за чалга певец си трябва малко възможности.

Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Capitano_Puyol » 19 юли 2023 09:55

Те рапърите не пеят, а рецитират там нещо си все едно са на митинг. :lol:
Барса и Лудогорец, але, алеее...

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11118
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Furious_Monk » 19 юли 2023 09:57

Умението да създадеш мисълта си чрез рима, хич не е за подценяване... Факта, че едни от най-добрите български рапъри идват от интелектуални среди, просто доказва че доста от уменията идват спрямо своето родословно дърво. Понякога сред бедняците се ражда талант, но много често беднотията убива таланта... защото в бунта на таланта винаги я има тази черта... спаси ме, моите умения да не се загубят напразно.

Основната ми мисъл, е че толкова омразната чалга, не определя твоето разбиране за света... дори обратно, тя съществува за да потисне твоето разочарование ,спрямо него.

Бързината на мисълта, не определя дълбочината и...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта