Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22551
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот NOMER14 » 02 юни 2023 21:53

Малки ли сте, сукалчета ли сте, но БГ Майданът беше януари 1997 г.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22551
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот NOMER14 » 02 юни 2023 22:00

THE G.A.M.E написа:
BRF написа:Виж сега,глупости не ми се коментират!Ако ГЕРБ са руска подлога ,давай към площада .................

Ами точно по времето на ГЕРБ гласяхме "голям руски шлем, с поредица от проекти, като "АЕЦ Белене", "Южен Поток" и другото к'во беше там, пак за няколко милиарда евро, в което участието на Русия бе към 90 % а нашето с 10.

Игра,
Другарят Първанов обяви Големия шлем януари 2008 г. при срещата си с Путин.
Точно след една година Русия ни спря газа.
Не ги ли помните тия неща?

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Тема за политика - България

Мнениеот bobonikolov » 03 юни 2023 02:07

nghcvth написа:Апропо, най- малоумната/ жълтопаветна (двете думи са синоними) теза е, че Радев е русофил.
Понеже Джимбо ли е, какъв беше питаше как ще коментираме Костадинов, който искал да прави преврат, аз заявявам, че напълно подкрепям думите му и се надявам да изпълни намеренията си да вкара хора в Парламента. Тая противна сган и паплач наистина трябва да бъде изхвърлена, ясно е, че политиците не са най- моралните хора, но тия направиха абсолютно обратните неща на тези, с които влязоха в политиката.

Радев през 2016 година на събора на русофилите:
https://youtu.be/BJV7AEHZMT4
Решетников за кандидатурата на Радев:
https://youtu.be/QhDUZTLgxqQ
Мдаа изобщо не е руски проект. И Възраждане няма как да вкарат никой в Парламента, защото са една шепа идиоти. Малко малко полицейски шамари на входа и смелчаците ще се разбягат.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23740
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот delqnski47 » 03 юни 2023 02:36

bobonikolov написа:Радев през 2016 година на събора на русофилите:
https://youtu.be/BJV7AEHZMT4



Ужас, какъв потрес. В този клип казва, че трябва да предотвратяваме ескалации на напрежението между НАТО и Русия и че сме лоялен член на НАТО и ЕС, но нашата външна политика трябва да се разработва в София и трябва да отстояваме интересите си....... Уот да фък? Що за антихуманен човек ->
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Тема за политика - България

Мнениеот bobonikolov » 03 юни 2023 04:23

delqnski47 написа:
bobonikolov написа:Радев през 2016 година на събора на русофилите:
https://youtu.be/BJV7AEHZMT4



Ужас, какъв потрес. В този клип казва, че трябва да предотвратяваме ескалации на напрежението между НАТО и Русия и че сме лоялен член на НАТО и ЕС, но нашата външна политика трябва да се разработва в София и трябва да отстояваме интересите си....... Уот да фък? Що за антихуманен човек ->

Гледай действията, а не думите. Запитай се какъв го търси на събор, в който се плюе НАТО? Коментирай и втория клип ако обичаш не се ограничавай само до първия.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9176
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Тема за политика - България

Мнениеот bubka » 03 юни 2023 08:41

bobonikolov написа:
delqnski47 написа:
bobonikolov написа:Радев през 2016 година на събора на русофилите:
https://youtu.be/BJV7AEHZMT4



Ужас, какъв потрес. В този клип казва, че трябва да предотвратяваме ескалации на напрежението между НАТО и Русия и че сме лоялен член на НАТО и ЕС, но нашата външна политика трябва да се разработва в София и трябва да отстояваме интересите си....... Уот да фък? Що за антихуманен човек ->

Гледай действията, а не думите. Запитай се какъв го търси на събор, в който се плюе НАТО? Коментирай и втория клип ако обичаш не се ограничавай само до първия.


А ти пък щото гледаш действията, а не думите ;ддд. 2020-излязохте под юмрука на Радев, заедно с МАЯ, Хаджигенов, Минеков да борите статуквото. После 2021 Кирчо и Кокорчо ви отведоха до урните под строй, за да гласувате пак за него. "Ние сме с вас господин президент" ;)))). После се гушнахте с баш БКП-то с Корнелия вицепремиер и Рашков вътрешен министър. Сега за капак на всичко ще ви женят за Борисов, ще му пазите имунитета, ще му перете старите грехове и ще му смучете жадно х** ;))). Последното изглежда ви се услажда твърде много, тъй като се изредихте да се дупите на цялата съвкупност, дефинирана от вас като русофили, комунисти и статукво. Студентите по психология вече пишат дисертации и докторантури на тема психични отклонения при умнокрасивитета в България и всички от тях ще получат шестици, защото в българската история досега не е имало такава многообразен клъстер от психични отклонения, събран на едно място.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

nghcvth
Мнения: 3522
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Тема за политика - България

Мнениеот nghcvth » 03 юни 2023 09:24

Да не забравяме и че ще правят съдебна реформа с Пеевски. Много би ми било интересно да се изучи как функционира един жълтопаветен мозък.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

garfield22
Мнения: 365
Регистриран на: 29 юни 2015 18:31
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот garfield22 » 03 юни 2023 09:33

Те американофилите обаче са доста хитри и знаят, че за сплотяване на редиците им трябва да си измислят общ враг, така през 2020 нарочиха Бойко и Пеевски и лъжеха, че ще ги изчегъртат и ще се борят с корупцията им, но сега при първа възможност се прегърнаха с тях и изведнъж се обърнаха срещу Радев и Възраждане и си измислиха някаква предполагаема руска заплаха, че под тяхно влияние те искали да ни вадят от ЕС и НАТО. Това го правят, за да отклонят вниманието от срамната им прегръдка с Бойко и ДПС и да си намерят оправдание за нея, че уж така защитават евроатлантическата ориентация на страната ни.

ReBorn1982
Мнения: 7882
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 03 юни 2023 10:17

nghcvth написа:Да не забравяме и че ще правят съдебна реформа с Пеевски. Много би ми било интересно да се изучи как функционира един жълтопаветен мозък.


Трай там, стига претопля стари манджи ..... Борисов и Пеевски са изпрани и чисти вече, сега има нов ("маркетингов") враг - Румен Радев + универсалното зло и оправдание за всяка аморалност и безпринципност в действията на "добрите сили" - др. Владимир Владимирович.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17510
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqrat » 03 юни 2023 12:07

BRF написа:
pomiqrat написа:
BRF написа:
pomiqrat написа:
BRF написа:И така скъпи съфорумци,дано сте доволни,България хвана евроатлантическия път с ПП ,след помощта на ДБ и ГЕРБ и благословията на Делян Пеевски!Честито и да не забравяте ,Русия е виновна!


Пеевски е руски човек. ГЕРБ са, който ги заплаши най-много или даде пари. Чехльо е руска ***** и знаем кой ги назначи. Та какво казваш?

Виж сега,глупости не ми се коментират!Ако ГЕРБ са руска подлога ,давай към площада,защото това е евроатлантическо правителство !Щом нямаш проблем дори Делян Пеевски да участва в това нещо,нямам какво да коментирам!
Лично аз много палки изядох и на росенец и в София,за съжаление е нямало защо!


Защо да ходя на площада? На който не му харесва да ходи. На мен не ми пука. Гледам ви и ви се присмивам как чакате месия и викате дайте им време да управляват и после гласувате за следващите с гръмки изказвания ;(

Ти спомена,че ГЕРБ е руска партия!Аз за месия не съм гладувал,но съм ср борил срещу ГЕРБ !Няма знамение,както казах вече -честито!Продължавай да се присмиваш докато ти пуснат опорните!


Къде да отида да си взема хонорара?
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar и 14 госта