Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17534
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот pomiqrat » 22 яну 2022 14:32

В бета като залагаш на тъч и свободен удар не рискуваш ли да те ограничат. Като ги разпределя все да съм на печалба малко измамама идва

Пичовете се усетиха и за тъч, корнер , свободен удар и корнер и след първите три минути в бетано и 365 не можеш да си на печалба, на каквото и да заложих. Но изкарах 30 лв. Мизантропе, израствам :lol:
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 яну 2022 17:15

В какъв смисъл да "ограничат" ? :?
Имам серии по 11-12 поредни печалби ( тоест в толкова случаи се е паднало тъч или "свободен удар" след мой залог ) и не са ме ограничавали.
Но рядко играя с над 100 кинта, та не знам как биха реагирали на залози от типа, примерно 600 лв. за тъч и 400 за "свободен удар". :lol:
Изкушавал съм се да опитам, ама все още не съм. :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17534
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот pomiqrat » 22 яну 2022 19:38

Да мога да залагам само 2 лв на събитие. Засадата броят ли я за свободен удар?
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 22 яну 2022 20:43

Добрите новини просто не спират !
И спортингуин отварят - на сайта им се появи бутон REGISTER :mrgreen:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот TristaNNN » 22 яну 2022 21:34

mizantrop написа:Добрите новини просто не спират !
И спортингуин отварят - на сайта им се появи бутон REGISTER :mrgreen:

С какво този сайт ти доставя радост? Чуждестранен ли е, щедър на бонуси ли е, не режат бонусите на хората ли? :roll:
Тия едно време не бяха ли спонсор на някой роден отбор, върти ми се в главата Славия, или се бъркам нещо?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 23 яну 2022 07:39

TristaNNN написа:
mizantrop написа:Добрите новини просто не спират !
И спортингуин отварят - на сайта им се появи бутон REGISTER :mrgreen:

С какво този сайт ти доставя радост? Чуждестранен ли е, щедър на бонуси ли е, не режат бонусите на хората ли? :roll:
Тия едно време не бяха ли спонсор на някой роден отбор, върти ми се в главата Славия, или се бъркам нещо?


Да,наследници са на Спортингбет - английски,първият онлайн сайт,заработил в България към 2003-та - 2004-та година някъде...спомням си годините,защото нямах персонален компютър още и ходех по компютърните зали да залагам :) (в онези години Еврофутбол имаше изискване за минимум три мача в колонка,и се дивяхме как така в спортингбет всеки мач може да бъде игран сингъл)
Те и досега работеха полулегално - вероятно плащаха ''където трябва'',защото всички нелицензирани букмейкъри по закон и след решение на съда се филтрират от интернет-провайдерите,а тези си работеха под заглавие бг.спортингбул...преди месец някъде изчезна тази стр....но гледам пуснали бг.спортингбул777 пък сега.
Както и да е де....държат палмата и за най-дълго чакалият за лиценз оператор в България :) - от началото на 2020-та...но трябваше да падне Боко,за да се отпушат нещата - ефбет,уинбет,седмиците - всички знаят чии са - яко са лобирали тогава да не се лицензират никакви нови букмейкъри.(помните също че изгониха и бетфеър)
А от Май миналата година досега имаме 5 нови букита вече,чака се скоро отварянето и на още един български оператор - Inbet.com...в интернет има информации че и английският Betway проявява интерес към нашия пазар...

Новият Спортингуин,общо взето е най-неатрактивният от всички досега съществуващи - ниски коеф.,****** първоначален бонус - подобно на руските сайтове искат превъртането на бонуса да се случва с по три мача в колонка :mrgreen:
Това,с което е ценен е че ще предлагат борса,такива са информациите...може би няма да е още в началото,по-нататък...но перспективата е добра.Както знаете - в борсите лимити няма.

п.п. - точно така - бяха спонсор на Славия....ако не се лъжа - и на Спартак Варна :)

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 23 яну 2022 08:23

Бетано обаче яко отстъпиха от бонусите...първата седмица ми дадоха два безплатни залога от 20 лв и един от 5 лв,предната събота една мисия за 5 лв фрийбет,и днес мисия за 5 лв фрийбет....така ли мислят да я правят - по един 5-левов безплатен на седмица :)
Но пък имат хубави пазари и коеф.,особено тия с 0 % марж...също така безплатният залог може да бъде игран на части,не накуп като при всички други.
Осмиците са най-якият сайт - всеки петък бонус презареждане до 150 лв,всяка събота - безплатен залог между 25 и 100 лв...плюс текущите почти всеки ден безпл. игри и фрийбет бонуси.Номер 1 са откъдето и да ги погледнеш.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17534
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот pomiqrat » 23 яну 2022 13:21

5-минутно събитие означава събитието да се случи изобщо или да се случи първо? Залагаш на свободен удар, но преди него има тъч. Залогът ти е губещ или чакаш да изтекат 5 минути, за да се случи нарушение, защото го разбирам да се случи изобщо, а не да е първо.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 23 яну 2022 15:54

Какво се случва със залога ако никое от предложените събития - тъч,св. удар,аут или корнер - не се случи в тази минута ?която сте заложили,губещ ли е залога ?
...отворих Бетано ей сега,има едноминутни пазари с горепосочените събития,коеф. за тъч е 2,05,за св. удар - 2,67...до десетата минута корнери няма още,има 8 тъча и 2 фаула....но това не значи че във всяка минута има по нещо,може в една минута да има 3 тъча,в следващата - нищо....затова питам.

Към горния постинг - би трябвало да е това,което ще се случи първо в тия дали са 5 или 1 минути,няма значение....щом залога е ''следващо положение'' - такава е логиката.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17534
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот pomiqrat » 23 яну 2022 16:10

mizantrop написа:Какво се случва със залога ако никое от предложените събития - тъч,св. удар,аут или корнер - не се случи в тази минута ?която сте заложили,губещ ли е залога ?
...отворих Бетано ей сега,има едноминутни пазари с горепосочените събития,коеф. за тъч е 2,05,за св. удар - 2,67...до десетата минута корнери няма още,има 8 тъча и 2 фаула....но това не значи че във всяка минута има по нещо,може в една минута да има 3 тъча,в следващата - нищо....затова питам.

Към горния постинг - би трябвало да е това,което ще се случи първо в тия дали са 5 или 1 минути,няма значение....щом залога е ''следващо положение'' - такава е логиката.


Губиш, но залогът ти трябва да се случи първи. Ако пърно има свободен удар, а си заложил на тъч губиш. Заради това 5 минутните са по-добри. Играта трябна да каже дали залогът трябна да се случи пърни или по всяко време, защото така написано не го разбирам и не искам да го разбера по трудния начин.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта