Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17588
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqrat » 24 юли 2021 17:10

metodito написа:
pomiqrat написа:
Delija написа:Аха, освобождаваме Гешев, Божков, Василев, Бобокови, Банев, Стайков, Очите итн, назначаваме нов на мястото на Гешев, който вкарва някъде Борисов на база някакви доказателства и БГ цъфнала и вързала! Бре, колко просто звучи :)


Защо да ги освобождава следващия като предишния: "Прoкурaтурaтa тoтaлнo e cбъркaлa c иcкaнeтo зa eкcтрaдиция oт Турция нa Димитър Жeлязкoв - Митьo Oчитe и тoвa минирa дeлoтo cрeщу нeгo зa прecтъпнa групa зa рeкeт и изнудвaнe, cтaвa яcнo oт oпрeдeлeниeтo, c кoeтo aпeлaтивният cпeцcъд e прeкрaтил дeлoтo cрeщу Жeлязкoв и гo e върнaл нa прoкурaтурaтa" :roll:

Аз смятам, че е нарочно - правят процесуални и всякакви такива нарушения и после си измиват ръцете - "Ние ги хващаме, ТЕ ги пускат".


Добро утро. А някои са толкова спрели, че им дават дела, защото шефовете им знаят, че ще го забатачат и без да им се плаща.

Отишъл съм да гледам дела и на едното обвиняемия го няма в залата. Прокурора казва, че е призован редовно. Дали на майка му призовката, а тя казала, че е в затвор в Германия. Служебният му адвокат пълен ръб. Не възрази. Можеше още еднин хонорар да изкара. За съдията също редовно призован. Това, че държането му беше на прекалил със спирта е отделен въпрос. Стоя и се чудя как аз знам, че трябва да се свържат с германските власти и да искат информация дали изтърпява наказание лишаване от свобода в Германия, а великите магистрати не знаят. Или на един приятел баща му му бяха скалъпили обвинение за кражба. Пострадалият (украинец) първо дава показания в рпу-то, че са му изчезнали документите. Вечерта се запознали и съединили две маси Разследващият полицай гледа запис и разбира, че на моя приятел баща му е циганин и има бизнес. Оня си променя показанията, че са му откраднали 10 хил. евро (до толкова можеш да влезеш през границата без да ги декларираш). Вземат баща му от вкъщи без да му кажат нищо и го слагат на разпознаване с клошари. Като си на разпознаване трябва да намерят хора, които имат твоя вид. Представи си един човек с костюм и мустак и другите клошари. Тъпия му адвокат не възразил. Полицайчето му викал: мангал, ще ти вземем всичко. На делото украинеца го няма да го разпитат. Не било нужно. След като си промениш показанията е много нужно. Оня ми разправя какво станало. В шок съм какъв е този адвокат. Щях да го изкарам сух, както съм студент. Пратих го при един схемаджия :lol: и за 10 хил. лв. получи 3 г условно с 5 изпитателен срок (кражба на 10 хил. евро). Оня казал взели са те на мушка. Можем да се споразумеем или ще те държат в ареста поне година. И свидетелката братовчедка на полицая. Готвачка. Щях д я побъркам с въпроси какво майка си е правила в работно време в залата за клиенти, докато се оплете.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15566
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 25 юли 2021 01:32

""Не съм у парламента (бел. ред. Борисов се отказа от депутатското си място), защото ще си изпусна нервите. Ще ме чегърта, щял да се саморазправи, тоя пияница. С гол гъз таралеж ще мачкаш - това мога да ти кажа, нещастник такъв. Ще плашиш хората и ще ги арестуваш. Това да не ти е 44 година. Цял ден имитират правене на кабинет, само се чудят какво да откраднат", заяви Борисов."

И тоя управлява България 3 мандата?
Който е гласувал за него да изкупува свещите в църквата, да ги пали и да се моли, че Св. Петър не е гербаджия...
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15566
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 25 юли 2021 01:52

https://www.actualno.com/politics/borisov-kym-rashkov-men-li-shte-plashish-s-gol-gz-taralej-shte-machkash-neshtastnik-takyv-video-news_1623102.html

Гледайте видеото и си направете сами оценка за човека.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 25 юли 2021 03:26

Кво има да му се гледа? Нещо неочаквано и изненадващо ли виждаш? Нещо, което не си знаел и си разбрал сега от това видео? :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21357
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот metodito » 25 юли 2021 11:27

Борисов е диагнозата на това болно общество и вече несъществуващ народ.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Warped » 25 юли 2021 12:54

Абе много интересни всички "партиички" в парламента.
Оказва се имат еднакви приоритети, съвпадение на програми.
Ами те да се бяха появили на избори голяма коалиция да спечелят :lol:
Нито един с решение на реален проблем.
Какво става с тъпотията стикери на прегледа за коли?
Какво става с ДДС?
Кога ще престане взимането на пари от работещи за да се субсидират бабички и тн.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17588
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqrat » 25 юли 2021 17:24

Това гледали ли сте го
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=afaP21EBjvI[/youtube]
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23682
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот paceto » 25 юли 2021 19:23

fcb_bg написа:""Не съм у парламента (бел. ред. Борисов се отказа от депутатското си място), защото ще си изпусна нервите. Ще ме чегърта, щял да се саморазправи, тоя пияница. С гол гъз таралеж ще мачкаш - това мога да ти кажа, нещастник такъв. Ще плашиш хората и ще ги арестуваш. Това да не ти е 44 година. Цял ден имитират правене на кабинет, само се чудят какво да откраднат", заяви Борисов."

И тоя управлява България 3 мандата?
Който е гласувал за него да изкупува свещите в църквата, да ги пали и да се моли, че Св. Петър не е гербаджия...


Докато ей тези от ЕНП продължават да му се четкат този нашият няма да спре с глупостите. Не ги знам от къде се информират тези, ама е добре да си сменят информационните потоци, защото заплаха за животи и прочие към Борисов не са отправяни както се опитват да ги изкарат. Отделно е хубаво някой да му преведе на този какви неща говори неговият любимец Борисов и тогава да казва кой и как нямал право да се изказва.

Генералният секретар на ЕНП.


Потребителски аватар
barca4ever
Мнения: 4914
Регистриран на: 25 авг 2009 11:29
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот barca4ever » 25 юли 2021 22:03

Айде кой е гласувал за Славчо, да слага фесо, и да оди при сарайте се дупи на Доган. То Мустафато си го каза преди години всички ще бъдете ДъПъСъ :mrgreen:. А Тошето като го слушам не знам дали и той си вярва, ние не водим преговори с тях, само си говорим, тва е като е я спах с жена ти у едно легло, ама не я мандръсах :mrgreen: :mrgreen:
[wrapimg=]http://www.fcbarcelona.cat/web/Imatges/banners/_promocions/actius_especials/wembley/bc-campions_champions.jpg[/wrapimg]
BARCAFOREVER[wrapimg=]http://imgon.net/di-MAQN.gif[/wrapimg]
1992,2006,2009,2011

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Real » 25 юли 2021 23:30

paceto написа:
Не ги знам от къде се информират тези, ама е добре да си сменят информационните потоци...

А може да са им добри потоците и да са ги информирали кой се завръща на бял кон... скоро. :lol:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: icko65 и 49 госта