Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот v.r.s. » 09 май 2020 12:53

sinqkrepost1914 написа:
Thsmith написа:
sinqkrepost1914 написа:едва ли на хората от Възраждане им пука какво мисли някъв герберски трол в някъв форум :lol:

Защо смяташ, че на някого му пука какво "мислят" хората от "Възраждане"? :lol:

Аз бойчето нямам намерение да защитавам, защото е откровено слаб ПМ. Няма как обаче някой, който е по голям олигофрен от Волен да прави протести и да разчита на някаква подкрепа, било то и срещу бойко. Вожда ако е зле(какъвто е), възраждане са 10 пъти по зле. Глупостите за 5g и откровените про руски и престъпни позиции са само върха на сладоледа.

Aз не мога да разбера защо е толкова важно кой организира протеста ? Важна е целта.
Ясно е, че някой трябва да го организира, спонтанно няма как да станат нещата.
За Волен никой не спори, че е изветрял и спиртосан, макар и все още да има адекватно мнение по някои теми. Но той си е политическо курве. Неговото време беше 2012-2013 и тогава не успя, въпреки че имаше пик на симпатизанти по онова време.
След толкова години дремене мисля, че най-важното е тиквата да бъде изритан показно. Това е първата крачка. А след това ще видим какво ще стане. Ако народа покаже сила, задружност и желание за промяна, то и тези, които ще се наредят мераклии ще трябва да бъдат много внимателни. Но нека се изпълни точка 1. Нека кавалите в парламента да бъдат респектирани и да видим дали някой ще смее след това да яхва вълната ;)

Изритваме показно тиквата и какво правим после, кой ще управлява, Нинова, която не може да консолидира партията си и я фалира, чалгаджията Слави, който вече и за шоумен не става, тъй като се изчерпа, партия на президента, който от както е на този пост, освен да се конфронтира с всички институции и да разделя обществото не е направил нищо съществено и реално? Може би проруската партия "Възраждане", която да ни поведе на изток, към руската сфера на влияние и да прогоним "западните експлоататори", които откриха фирми и заводи в България и дават препитание на голяма част от българите и да са върне времето на визите? Управлението на една държава не е вещ, която да смениш с нова и ако не ти хареса да я подмениш отново, тъй като всяко едно сътресение се отразява на икономиката и върху всички нас, ние ще сме потърпевши и като гледам конкурентите на Борисов за премиерския пост, не виждам нищо оптимистично. Нивото на всички е толкова ниско, че той дори и да не е на необходимото ниво, стърчи над тях. От изброените партии единствено по-адекватно се държат от ДПС, което не съм мислил, че някога ще кажа, но е абсурдно те да оглавят управлението на страната. Така, че за сега ГЕРБ нямат алтернатива и по-добре да имаме не добро управление, отколкото управление, което да ни доведе до катастрофа, както се случи няколко пъти след управление на БСП.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот blue avalanche » 09 май 2020 13:24

v.r.s. написа:Управлението на една държава не е вещ, която да смениш с нова и ако не ти хареса да я подмениш отново, тъй като всяко едно сътресение се отразява на икономиката и върху всички нас, ние ще сме потърпевши и като гледам конкурентите на Борисов за премиерския пост, не виждам нищо оптимистично. Нивото на всички е толкова ниско, че той дори и да не е на необходимото ниво, стърчи над тях. От изброените партии единствено по-адекватно се държат от ДПС, което не съм мислил, че някога ще кажа, но е абсурдно те да оглавят управлението на страната. Така, че за сега ГЕРБ нямат алтернатива и по-добре да имаме не добро управление, отколкото управление, което да ни доведе до катастрофа, както се случи няколко пъти след управление на БСП.

Стой си тогава при БоК Бойко, "връзвай връзките" и стига си агитирал! Да не си на предизборен митинг на ГЕРБ?
Теорията "Да търпим ТЕЗИ, щото по-добри няма" вече се вихри в САЩ и Англия. Не си първооткривател. Впрочем точно така разсъждават и в Русия! Нека Путин да векува, защото другите са смотаняци и ще загробят страната. Ти по какво се различаваш от руснаците?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23488
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 09 май 2020 18:05

Скачате в двете крайности.


-----------

Брей, гледам днес националните предатели от бсп пак са чествали деня на националната катастрофа, денят на загубата. :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот v.r.s. » 10 май 2020 00:08

blue avalanche написа:
v.r.s. написа:Управлението на една държава не е вещ, която да смениш с нова и ако не ти хареса да я подмениш отново, тъй като всяко едно сътресение се отразява на икономиката и върху всички нас, ние ще сме потърпевши и като гледам конкурентите на Борисов за премиерския пост, не виждам нищо оптимистично. Нивото на всички е толкова ниско, че той дори и да не е на необходимото ниво, стърчи над тях. От изброените партии единствено по-адекватно се държат от ДПС, което не съм мислил, че някога ще кажа, но е абсурдно те да оглавят управлението на страната. Така, че за сега ГЕРБ нямат алтернатива и по-добре да имаме не добро управление, отколкото управление, което да ни доведе до катастрофа, както се случи няколко пъти след управление на БСП.

Стой си тогава при БоК Бойко, "връзвай връзките" и стига си агитирал! Да не си на предизборен митинг на ГЕРБ?
Теорията "Да търпим ТЕЗИ, щото по-добри няма" вече се вихри в САЩ и Англия. Не си първооткривател. Впрочем точно така разсъждават и в Русия! Нека Путин да векува, защото другите са смотаняци и ще загробят страната. Ти по какво се различаваш от руснаците?


Мен Бок Бойко не ме интересува, а това, какво предлагат тези, които желаят да управляват, като за момента няма никой читав, на който да се доверя. Ако целта е самото сваляне на Бойко и алтернатива са Корнелия, Слави и други измислени спасители тип Бареков, които да докарат страната до хаос, сриване на банки и криза, то предпочитам сегашното положение. Не съм на предизборен митинг на ГЕРБ, а изказвам мнение, като и ти, това, че не ти харесва не ме интересува въобще и не мисля да се съобразявам с когото и да е. Различавам се от руснаците от това, че съм българин, което ме отличава и от американците и всички други и ме интересува единствено и само България и нейното развитие. Преживял съм Лукановата и Виденовата зими, както и банковата криза при последното управление на БСП и ако алтернативата са отново те, не благодаря. Защото всичко можем да си говорим, да плюем по този и онзи, но не ми се мисли какво щеше да се случи в този момент в България, ако Корнелия трябваше да се справя с кризата около пандемията, най-вероятно щеше да е като с Чернобил, прикриване до момента, в който хората започнат да измират и се стигне до срив в здравната система. След като искате сваляне на едните, кажете кои предлагате да ги заместят, защото да ги махнем, пък после ще мислим не е никаква алтернатива, още повече, че до следващите избори има по-малко от година и в тази обстановка е по-добре да не влизаме от здравна и последваща икономическа криза, в политическа.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот blue avalanche » 10 май 2020 01:46

v.r.s. написа:
blue avalanche написа:
v.r.s. написа:Управлението на една държава не е вещ, която да смениш с нова и ако не ти хареса да я подмениш отново, тъй като всяко едно сътресение се отразява на икономиката и върху всички нас, ние ще сме потърпевши и като гледам конкурентите на Борисов за премиерския пост, не виждам нищо оптимистично. Нивото на всички е толкова ниско, че той дори и да не е на необходимото ниво, стърчи над тях. От изброените партии единствено по-адекватно се държат от ДПС, което не съм мислил, че някога ще кажа, но е абсурдно те да оглавят управлението на страната. Така, че за сега ГЕРБ нямат алтернатива и по-добре да имаме не добро управление, отколкото управление, което да ни доведе до катастрофа, както се случи няколко пъти след управление на БСП.

Стой си тогава при БоК Бойко, "връзвай връзките" и стига си агитирал! Да не си на предизборен митинг на ГЕРБ?
Теорията "Да търпим ТЕЗИ, щото по-добри няма" вече се вихри в САЩ и Англия. Не си първооткривател. Впрочем точно така разсъждават и в Русия! Нека Путин да векува, защото другите са смотаняци и ще загробят страната. Ти по какво се различаваш от руснаците?


Мен Бок Бойко не ме интересува, а това, какво предлагат тези, които желаят да управляват, като за момента няма никой читав, на който да се доверя. Ако целта е самото сваляне на Бойко и алтернатива са Корнелия, Слави и други измислени спасители тип Бареков, които да докарат страната до хаос, сриване на банки и криза, то предпочитам сегашното положение. Не съм на предизборен митинг на ГЕРБ, а изказвам мнение, като и ти, това, че не ти харесва не ме интересува въобще и не мисля да се съобразявам с когото и да е. Различавам се от руснаците от това, че съм българин, което ме отличава и от американците и всички други и ме интересува единствено и само България и нейното развитие. Преживял съм Лукановата и Виденовата зими, както и банковата криза при последното управление на БСП и ако алтернативата са отново те, не благодаря. Защото всичко можем да си говорим, да плюем по този и онзи, но не ми се мисли какво щеше да се случи в този момент в България, ако Корнелия трябваше да се справя с кризата около пандемията, най-вероятно щеше да е като с Чернобил, прикриване до момента, в който хората започнат да измират и се стигне до срив в здравната система. След като искате сваляне на едните, кажете кои предлагате да ги заместят, защото да ги махнем, пък после ще мислим не е никаква алтернатива, още повече, че до следващите избори има по-малко от година и в тази обстановка е по-добре да не влизаме от здравна и последваща икономическа криза, в политическа.

1. Вирус има, пандемия - НЯМА!
2. Кризата започна ПРЕДИ "пандемията". Просто "пандемията" е страшно удобен сапун, с който правителството да си измие ръцете.
3. В някои държави не въведоха "карантина", "самоизолация", "извънредно положение" и нито хората измират, нито здравната им система се срина. Няма трупове в чували, Ад на Земята и други такива подобни...
Борисов, 4 Април:
"След 2-3 седмици ще сме в ада,..."
2-3 седмици минаха, къде е "Ада"?
Но щом толкова те е страх, гушни се при Бойко и остави лампата да свети...
...ако Корнелия трябваше да се справя с кризата около пандемията, най-вероятно щеше да е като с Чернобил, прикриване до момента, в който хората започнат да измират и се стигне до срив в здравната система...

На това му викат спекулации.
Изображение
...и ме интересува единствено и само България и нейното развитие...

Не е вярно. Теб те интересува България под ботуша на БоК Бойко. За когото българският народ е "тулупи", "мисирки"...
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4MpEnm7wnYk[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=83CkxEytk_E[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=L_Qv4OBArQg[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=XHxaABuXBOc[/youtube]
Халал да ти е!

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот v.r.s. » 10 май 2020 20:46

blue avalanche написа:
v.r.s. написа:
blue avalanche написа:
v.r.s. написа:Управлението на една държава не е вещ, която да смениш с нова и ако не ти хареса да я подмениш отново, тъй като всяко едно сътресение се отразява на икономиката и върху всички нас, ние ще сме потърпевши и като гледам конкурентите на Борисов за премиерския пост, не виждам нищо оптимистично. Нивото на всички е толкова ниско, че той дори и да не е на необходимото ниво, стърчи над тях. От изброените партии единствено по-адекватно се държат от ДПС, което не съм мислил, че някога ще кажа, но е абсурдно те да оглавят управлението на страната. Така, че за сега ГЕРБ нямат алтернатива и по-добре да имаме не добро управление, отколкото управление, което да ни доведе до катастрофа, както се случи няколко пъти след управление на БСП.

Стой си тогава при БоК Бойко, "връзвай връзките" и стига си агитирал! Да не си на предизборен митинг на ГЕРБ?
Теорията "Да търпим ТЕЗИ, щото по-добри няма" вече се вихри в САЩ и Англия. Не си първооткривател. Впрочем точно така разсъждават и в Русия! Нека Путин да векува, защото другите са смотаняци и ще загробят страната. Ти по какво се различаваш от руснаците?


Мен Бок Бойко не ме интересува, а това, какво предлагат тези, които желаят да управляват, като за момента няма никой читав, на който да се доверя. Ако целта е самото сваляне на Бойко и алтернатива са Корнелия, Слави и други измислени спасители тип Бареков, които да докарат страната до хаос, сриване на банки и криза, то предпочитам сегашното положение. Не съм на предизборен митинг на ГЕРБ, а изказвам мнение, като и ти, това, че не ти харесва не ме интересува въобще и не мисля да се съобразявам с когото и да е. Различавам се от руснаците от това, че съм българин, което ме отличава и от американците и всички други и ме интересува единствено и само България и нейното развитие. Преживял съм Лукановата и Виденовата зими, както и банковата криза при последното управление на БСП и ако алтернативата са отново те, не благодаря. Защото всичко можем да си говорим, да плюем по този и онзи, но не ми се мисли какво щеше да се случи в този момент в България, ако Корнелия трябваше да се справя с кризата около пандемията, най-вероятно щеше да е като с Чернобил, прикриване до момента, в който хората започнат да измират и се стигне до срив в здравната система. След като искате сваляне на едните, кажете кои предлагате да ги заместят, защото да ги махнем, пък после ще мислим не е никаква алтернатива, още повече, че до следващите избори има по-малко от година и в тази обстановка е по-добре да не влизаме от здравна и последваща икономическа криза, в политическа.

1. Вирус има, пандемия - НЯМА!
2. Кризата започна ПРЕДИ "пандемията". Просто "пандемията" е страшно удобен сапун, с който правителството да си измие ръцете.
3. В някои държави не въведоха "карантина", "самоизолация", "извънредно положение" и нито хората измират, нито здравната им система се срина. Няма трупове в чували, Ад на Земята и други такива подобни...
Борисов, 4 Април:
"След 2-3 седмици ще сме в ада,..."
2-3 седмици минаха, къде е "Ада"?
Но щом толкова те е страх, гушни се при Бойко и остави лампата да свети...
...ако Корнелия трябваше да се справя с кризата около пандемията, най-вероятно щеше да е като с Чернобил, прикриване до момента, в който хората започнат да измират и се стигне до срив в здравната система...

На това му викат спекулации.
Изображение
...и ме интересува единствено и само България и нейното развитие...

Не е вярно. Теб те интересува България под ботуша на БоК Бойко. За когото българският народ е "тулупи", "мисирки"...
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4MpEnm7wnYk[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=83CkxEytk_E[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=L_Qv4OBArQg[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=XHxaABuXBOc[/youtube]
Халал да ти е!


Може да казваш каквото си искаш за мен, но ти явно си много политизиран след като приемаш нещата толкова лично и изпадаш в истерия. Не ме интересува какво е мнението ти, но не казваш какво следва след падане на правителството, имаш ли някаква идея кой и как ще управлява, защото да си против всичко и всеки е лесно, но трябва да знаеш и за кой и какво точно си. А от коментарите ти това не се разбира. Хайде кажи как виждаш нещата след едни предсрочни избори, кой печели и става премиер и каква е програмата му за управление?

Martinez1948
Мнения: 1385
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Martinez1948 » 11 май 2020 12:32

Днес гледах част от интервюто на Черепа и това на Цветомир.
Васил с две думи казва, че НРБ в момента се управлява от хунта, която се състой от мутро-милиционерчета-номенклатурчици, които са меко казано некомпетентни за постовете, които заемат. Което е абсолютен факт.
Цецо казва, че Черепа е едни мафиот, който се е мислил за недосегаем и правил абсолютни безобразия. Което е абсолютен факт.

Цирк с марка НРБ никъде другаде по света.
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17802
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqrat » 11 май 2020 13:34

Отивам да си свърша работата и гледам заринали тарабата пред плод и зеленчука с ягоди 6,80. Прибирам се след 50 мин и станали 7.80 :mrgreen:
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20315
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

1914

Мнениеот Drunken_Master » 14 май 2020 17:24

Martinez1948 написа:Днес гледах част от интервюто на Черепа и това на Цветомир.
Васил с две думи казва, че НРБ в момента се управлява от хунта, която се състой от мутро-милиционерчета-номенклатурчици, които са меко казано некомпетентни за постовете, които заемат. Което е абсолютен факт.
Цецо казва, че Черепа е едни мафиот, който се е мислил за недосегаем и правил абсолютни безобразия. Което е абсолютен факт.

Цирк с марка НРБ никъде другаде по света.

Офффффф...кво му лижете ташаците на тоя престъпник. Големи неща бил казал, все едно не си ги знаем. И заради "милиционери-номенклатурчици" ли толкова много те е изкефил ? Верно си болен мозък...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Warped » 14 май 2020 18:00

Тази излгация беше последния пирон в ковчега на ехидната Нинова....
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта