Коронавирусът в България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот vvessel » 01 апр 2020 20:56

ivan56 написа:Тихо, че ще дойде сега ЦСКА 78 и ще каже, че с тестове не се борил вируса. :lol:

И след малко:
CSKA 78 написа:Самото тестване не дава кой знае какви резултати, за да не кажа почти никакви!


Ти се оказа направо пророк :lol:
То не е кой знае колко трудно да се прогнозират действията му. Когато се изказват мнения, които противоречат на партийната линия, дори да са подплатени с доказателства, те подлежат на унищожителна критика от сорта - не съм го чел, но въобще не е вярно :) Също като шопа който отишъл в зоопарк, видял жирафа и рекъл - те такова животно нема :)
Това момче, ако живееше по времето на соца щеше да бъде виден партиец и да ни доказва, че всяка крива, успоредна на априлската линия е права линия :lol: :lol:
Последна промяна от vvessel на 01 апр 2020 20:58, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21537
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот metodito » 01 апр 2020 20:58

Martin_K написа:Това е краят на цивилизацията! След като опоскаха Италия, руските военни стигнаха до люлката на демокрацията, а тамошният президент се оказа чиста проба петоколонник и предаде крепостта отвътре. Сега остава да дебаркират самолетите с китайски респиратори и кубински лекари, та ужасът да е пълен.

Нали не си мислил, че Путлер е опозиция на световното статукво?

tirion
Мнения: 451
Регистриран на: 20 авг 2009 12:50
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот tirion » 01 апр 2020 20:59

Надявам се това да е първоаприлска шега

Пир по време на COVID-19: Министри и депутати с по-високи заплати от днес
Увеличението се случи на базата на вече нищо незначещи финансови резултати

https://fakti.bg/bulgaria/460962-pir-po ... ti-ot-dnes
Живеем в странно общество. Ако един мъж се смята за Наполеон, за Юлий Цезар или за извънземен, го лекуват. Ако се смята за жена, му защищават правата

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21537
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот metodito » 01 апр 2020 21:03

MuFc1878 написа:Гледам статистика и в Щатите първият случай е на 20-ти януари. Но едва от 2-3 седмици започват да обявяват официални данни и нови хиляди случаи на ден. Месец и половина това чудо си е обикаляло из страната? То значи милиони ще са засегнати :roll: В Китай пише, че е на 10 януари, но четох статии още през декември за онзи пазар в Ухан. Някъде нещата много брутално се разминават.


Официално зеро-пациента в Китай е на 17-декември. Те реагират по Нова година. Между това време хиляди китайци пътуват до Европа и Щатите. Неофициално... забранени истини са неофициалните данни и информация. Тук във форума си имаме вече кандидати за популване редовете на полицията на мисълта, така че трябва да свиквам да говоря с многоточия. :lol:

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот CSKA 78 » 01 апр 2020 21:05

Гледам, че си пишете нещо! А днес имаме още две жертви на вируса, една от които е на 40 годишен мъж без съпътстващи заболявания! Не знам как може го напиша по-ясно, че вирусът не е за пренебрегване?!
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18117
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот kingofpop » 01 апр 2020 21:07

CSKA 78 написа:Гледам, че си пишете нещо! А днес имаме още две жертви на вируса, една от които е на 40 годишен мъж без съпътстващи заболявания! Не знам как може го напиша по-ясно, че вирусът не е за пренебрегване?!


Спряло му е сърцето, което означава, че си е бил зле със сърцето човека. Не знам как прецени, че няма съпътстващия заболявания :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот CSKA 78 » 01 апр 2020 21:13

vvessel написа:То не е кой знае колко трудно да се прогнозират действията му. Когато се изказват мнения, които противоречат на партийната линия, дори да са подплатени с доказателства, те подлежат на унищожителна критика от сорта - не съм го чел, но въобще не е вярно :) Също като шопа който отишъл в зоопарк, видял жирафа и рекъл - те такова животно нема :)
Това момче, ако живееше по времето на соца щеше да бъде виден партиец и да ни доказва, че всяка крива, успоредна на априлската линия е права линия :lol: :lol:



То и твоите действия не са особено трудни за прогнозиране, затова и не съм гледал видеото с "професора" по Студио Хъ(много известно предаване сред тийновете и нямащи какво да правят по цял ден безработни)! Линията при теб е ясна! Взел съм много кредити, купих си айфон, а после и жената поиска(а може да си си купил 2 айфона -плюс един за въображаемата ти жена :lol: )! Купих си плазма, ходих на почивка, а сега няма пари откъде да ги върна! Искам да работя, ама пуста карантина :lol: (то няма карантина, само рестрикции засега)! И светът ти е крив! Разбирам те, ама хората са по-важни от парите, или че някой трябва да плаща кредити! ;)
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот CSKA 78 » 01 апр 2020 21:15

Разбира се, че е така! Останалите 9 също са починали от естествена смърт, докато са карали настинка от Ковид-19!
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23818
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот paceto » 01 апр 2020 21:16

Много точни думи.

Изображение

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21537
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот metodito » 01 апр 2020 22:02

CSKA 78 написа:[

ПП И защо никой не говори за биологично оръжие?! Ами, защото е политика! Никой не иска да си развали отношенията с някои страни!(ясно е кои са)!

И аз задавам този въпрос и мисля, че имам отговор. Не е щото "ще си развалят отношенията" просто. Така е, ще ги развалят. Но... Това ще означава, че засегнатата страна трябва да отговори реципрочно, т.е. - война.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта