Спам тема vol.2

Модератори: SkArY_9, paceto, kartago, slavia_forever, Madridist, vaskonti

Потребителски аватар
delqnski47
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот delqnski47 » 12 юни 2019 10:44

Red_Neck написа:Аз за това от доста време дори името не му споменавам във форума :evil:

Тая информация ми е от първа ръка(Манджукич Джуниър :mrgreen: ).
Важи само за червения подфорум:
1.Коментар В ЧЕРВЕНО от моя страна да НЕ се ЦИТИРА,КОМЕНТИРА,ОБСЪЖДА и т.н.
2.В офтопиците да има само голи цици(ЖЕНСКИ),рок или метъл.Другото го избягвайте.
3.Моля,псувайте ме само на ЛС.

Потребителски аватар
rhaegar
Контакти:

Мнениеот rhaegar » 12 юни 2019 10:58

То не е само той. Мъри вършеше същите неща в Ботев. Нищо чудно и в Левски. Добре известна схема е това и не от днес. Въпросът е, че когато имаш очевиден талант, който може да допринесе за доброто на отбора, можеш да преглътнеш известна загуба от комисионни, за да понатрупаш репутация. Развил си го и междувременно си спечелил няколко мача, които могат да ти уредят следваща по-добре платена работа
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага

Червени Воини написа:САМО ЦСКА успява да по някакъв начин да засрами българския футбол

Потребителски аватар
insaneboy1
Контакти:

Мнениеот insaneboy1 » 12 юни 2019 11:55

Имало някакво световно за жени дето сащ размазвали с 13-0. Дават ли го някъде по бг канал, ако го хвана чат пат да се посмея? :lol:

SilentKiller
Контакти:

Мнениеот SilentKiller » 12 юни 2019 14:31

Днес неповторимият Боби Борисов навърши 45 години. В туитъра му пожелах отвратително посрещане на рождения ден, а той взе че ме банна... :lol: :mrgreen: :roll:

П.С. - Утре 60 години (юбилей) навършва Бате Бойко ! 8-)

Потребителски аватар
Red_Neck
Контакти:

Мнениеот Red_Neck » 12 юни 2019 14:50

Жоро Илиев:
Всичко започна след мача с Левски (1:5), когато ни попитаха дали да се взима детектор, защото имаха съмнения за нещо.

К'ва я мислихме, па тя к'ва била ;) :mrgreen:
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
modor
Контакти:

Мнениеот modor » 12 юни 2019 14:54

Така и не го научих този хумор дето го бистрят при покрития мост :(

THE G.A.M.E

Мнениеот THE G.A.M.E » 12 юни 2019 15:19

rhaegar написа:Въпросът е, че когато имаш очевиден талант, който може да допринесе за доброто на отбора, можеш да преглътнеш известна загуба от комисионни, за да понатрупаш репутация. Развил си го и междувременно си спечелил няколко мача, които могат да ти уредят следваща по-добре платена работа
И аз веднъж в нашият под-форум бях питал... Кои ще са тези треньор и президент/собственик, които ще се откажат от млад български играч с таланта на Меси ( примерно ) ... Заради едни келяви 100-200 бона от няква чернилка ?
Че ние един Краев шитнахме за половин милион... Нека си представим колко ще вземем за един наистина добър 19 годишен роден талант, айде, да не е като Меси, но примерно с качества като на Сане.
Наистина не разбирам логиката - как роден президент/треньор, ще правят номера с африканци, вместо да вземат 2-3 милки за млад бг играч. :lol: :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

Image Image

Потребителски аватар
ivan56
Контакти:

Мнениеот ivan56 » 12 юни 2019 15:28

Да ама този период е дълъг, да го вземеш хлапето, да го развиеш, и ако някой с по силна школа не ти го гепи за без пари през това време, след това да се наложи в мъжкият отбор и чак тогава можеш да му вземеш някое евро.
А мангала, сваляш го от палмата, образно казано, идва тук, прави един силен полусезон и му вземаш едни бързи 500К евра, а си вложил нищо.
Никой тук не му се занимава да разива младежи и тн.
Всички са тук за малко и никой не го еве за ДЮШ.
“"Всичко, което е далеч от морето е
дълбока провинция" - Ърнест Хемингуей

THE G.A.M.E

Мнениеот THE G.A.M.E » 12 юни 2019 16:29

Е, то не иде реч толкова за "развиване" на младежи, а за готов мега-талант, с каквито нЕкои хора смятат, че родният футбол изобилства. :lol:
Но гадните собственици и треньори нарочно не искали такива играчи. :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

Image Image

Потребителски аватар
rhaegar
Контакти:

Мнениеот rhaegar » 12 юни 2019 17:11

Дори не е нужно да е някакъв супер талант. Ако извадим всички трансфери за над 500к Евро на Динамо Загреб и Партизан в последните 20 години, какъв процент от играчите са станали истински суперзвезди? 5%?10%? Ама останалите също са донесли доста прилични приходи на клубовете си.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага

Червени Воини написа:САМО ЦСКА успява да по някакъв начин да засрами българския футбол

Върни се в “Свободна зона”