Ще гласувате ли на евроизборите и за кого?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Ще гласувате ли на евроизборите и за кого

Анкетата завърши на 26 май 2019 19:30

ГЕРБ - СДС
76
24%
БСП за България
64
20%
ДПС
3
1%
ВМРО - БНД
17
5%
Демократична България - Обединение
34
11%
Воля - Българските родолюбци
6
2%
Друга партия, коалиция, или независим кандидат
37
11%
Не подкрепям никого
25
8%
Няма да гласувам
61
19%
 
Общо гласове: 323

WPWW
Мнения: 890
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Ще гласувате ли на евроизборите и за кого?

Мнениеот WPWW » 19 май 2019 18:03

Всички партии са част от мафията, но герб е най-уродливото лице на мафията в България. Много много прост народ, който си заслужава да го мачкат в калта.

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Ще гласувате ли на евроизборите и за кого?

Мнениеот Bernaleo » 19 май 2019 18:07

LSFC 1914 написа:Няма да гласувам, защото няма алтернатива.

Само че НЕгласуването означава по-голяма подкрепа за 1 от 2-те най-големи партии,в зависимост коя купи повече гласове накрая...

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Ще гласувате ли на евроизборите и за кого?

Мнениеот Alex » 19 май 2019 18:18

Първо, наистина бях отчаян, че няма за кого и ги бях отебал тотално... обаче след като Иванчева се кандидатира, щях да гласувам за нея, ако имах възможност.

За жалост аз живея на място различно от адреса ми и не съм си правил регистрация тук, а мафията в България виждате колко години отказва да въведе електронното гласуване (както и промените от на Слави референдума... не коментирам личостта на Слави, само промените в изборния кодекс, които искаше). А отказват да ги въведат, защото знаят ,че младите хора пътуват. Живеят кой тук, кой по Европа на места различни от адреса си и докато правим гласуването трудно и даваме на партия по 44 лева на получен глас, става много лесно да се купуват цигански гласове, да се облъчват пенсионерите със статии във вестник Телеграф и така да се определя значителна част от изборния резултат (като добавим, че на изборите за депутати и процентът "други" се разпределя между влезлите в парламента вместо да остават "празни" столчета... а обикновено други си хваща едни 20-30% и ето ти един напълно овладян и предопределен вот)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
levski1914sofia
Мнения: 5
Регистриран на: 11 фев 2016 18:10
Контакти:

Re: Ще гласувате ли на евроизборите и за кого?

Мнениеот levski1914sofia » 19 май 2019 18:25

bsz1916 написа:Аз засега не виждам друг освен Десислава Иванчева , който да е показал че се бори срещу МАФИЯТА . Ако реша да гласувам , вероятно ще е за нея .

Ха-ха. Точно за тази ли , която вече е осъдена на 20 затвор за корупция в особено големи размери.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Ще гласувате ли на евроизборите и за кого?

Мнениеот Alex » 19 май 2019 18:29

levski1914sofia написа:
bsz1916 написа:Аз засега не виждам друг освен Десислава Иванчева , който да е показал че се бори срещу МАФИЯТА . Ако реша да гласувам , вероятно ще е за нея .

Ха-ха. Точно за тази ли , която вече е осъдена на 20 затвор за корупция в особено големи размери.

Замисли се защо в България има само един човек осъден за корупция в особено големи размери за толкова години... :roll:

edit: например като стана ясно, че Цветанов живее в апартамент за стотици хиляди, даден му като подкуп от хората, които искат да строят незаконно, срещу което Иванчева се бореше, защо него не го осъдиха и защо не го разкарваха с окови...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Ще гласувате ли на евроизборите и за кого?

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 19 май 2019 19:00

Да. Ще гласувам за Ваня Григорова. Предвид, че имам леви убеждения това е единственият адекватен кандидат за конкретните избори. Има и други достойни кандидати, които знаят каква е ролята на ЕС и какво биха правили в Брюксел, но просто не споделят моите виждания.
А има и клоуни, които се опитват да злоупотребят с малкото истински леви, прогресивни избиратели в България, но няма как да стане.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Ще гласувате ли на евроизборите и за кого?

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 19 май 2019 19:31

Да, за Десислава Иванчева !

Ей тъй, напук на тъпанарите...

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Ще гласувате ли на евроизборите и за кого?

Мнениеот Alex » 19 май 2019 20:21

YANTRA_FOREVER написа:Да. Ще гласувам за Ваня Григорова. Предвид, че имам леви убеждения това е единственият адекватен кандидат за конкретните избори. Има и други достойни кандидати, които знаят каква е ролята на ЕС и какво биха правили в Брюксел, но просто не споделят моите виждания.
А има и клоуни, които се опитват да злоупотребят с малкото истински леви, прогресивни избиратели в България, но няма как да стане.

Аз затова се отказах от Да, България... Години наред не казаха дали са лява или дясна партия... и накрая стана ясно с тая коалиция...
[center]Изображение[/center]

THE G.A.M.E
Мнения: 49979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Ще гласувате ли на евроизборите и за кого?

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 май 2019 23:28

Bernaleo написа:
LSFC 1914 написа:Няма да гласувам, защото няма алтернатива.

Само че НЕгласуването означава по-голяма подкрепа за 1 от 2-те най-големи партии,в зависимост коя купи повече гласове накрая...
И тези, които не гласуваме, с какво по точно сме виновни ?
Най "харесвам" когато ме обвиняват, че заради мен ( тези дето не гласуваме ) ... Циганските ( купените ) гласове имат тежест.
Сякаш аз ( НИЕ ) сме отговорни за това, че досега никоя управляваща сила не е приела закон за Образователният Ценз. :|
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Ще гласувате ли на евроизборите и за кого?

Мнениеот Alex » 20 май 2019 03:27

Абе нещо троловете на Шиши много бързо налазиха темата... одеве резултатите бяха съвсем различни... А сега като по команда се "нормализира" вота... :) :)
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта