Схема за пари - как да ограбите букитата

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата

Мнениеот kingofpop » 04 дек 2018 01:15

trex написа:Момчета с впн ви сменя айпито. На хрома мисля имах приставка, а от нея може да си избираш Германия, САЩ и т.н. Има букита, които не харесват такива изпълнения затова ги избягвайте. Даже попадах на баннати айпита с тях :) Предполагам, че са те хванали по мак адреса jemba.
mizantrop ще го погледна по-задълбочено, но примерите са с борса затова малко може да се обърка човек. Дали действа ще го обмисля по-добре да вникна :lol: Даже може да тествам. Само не знам кое буки има чак пък до под 9 гола
Иначе, ако купувате такъв акаунт може да се сблъскате с някои проблеми. Не забравяйте, че това може да са нови акаунти и бързо да ви лимитират. Иначе искайте и система за разплащане с името им или нещо такова за да може да си препращате парите от и към ваш акаунт. Като цяло доста рисковано. Тъй като от време на време ровя за други сайтове да ви предупредя не ползвайте luckia, защото в момент на теглене казват, че е само за испанци и гориш с парите :lol: Fun88 и 12bet са същите линии, но май и те не изплащат явно имат нещо общо :roll:
Kingofpop propbet и favbet беше писал преди, че ползваш. Може ли да се разчита на тях, теглил ли си, свързани ли са? Помисли хубаво дали да купуваш такъв профил. Ако искате да вкарвате много пари кажете ми и аз ще намеря няколко акаунта и след като вкарате парите ще ги взема. Кажи речи нямате гаранция, защото ако някой е решил да го направи не може да се подсигурите.

фавбет в никакъв случай, руски сайт е и се отказах.....може да имаш проблеми с тегленето....пропбет оформя бая дупки ама може да се депозира май само с биткойн....нямам идея как е работата и не ми се занимава

Потребителски аватар
Liquidator
Контакти:

Мнениеот Liquidator » 04 дек 2018 01:27

Аз да питам има ли някой, който използва пинакъл чрез алтернативен линк за България, щото на мен само 1 ми го отваря, но от него ми пише да не въвеждам пароли и номера на карти, защото няма защита... а с прокси не става, защото много страни са забранени :roll:
Image

mizantrop
Контакти:

Мнениеот mizantrop » 04 дек 2018 06:42

100 % успеваемост снощи - две дупки играх - единия залог отменен/играча не е стартирал/
другия - Джеймс Хардън с линия за точки 28,5 - 31,5,той вкарва 29 :) - малко неизгодни бяха коеф. - 1,68 на 1,85
но ето че рискът се оказа оправдан ! :mrgreen:

mizantrop
Контакти:

Мнениеот mizantrop » 05 дек 2018 21:13

да помислим върху това:
''най-резултатна четвърт в мача,общо - под 65(1.84) - над 65(1.86)''
''най-ниско резултатна четвърт в мача - под 50(1.81) - над 50(1.89)''
тук дали може да се измисли някаква дупка ?

..всъщност направих справка с три от мачовете нощес(от 3,30 и 4,00 часа),единият 'влиза',съответно с 54,51,55 и 53 точки в четвъртините :)(ако правилно съм разбрал условието де)

socer1
Контакти:

Мнениеот socer1 » 05 дек 2018 21:28

Кой са двата сайта които сравняваш.

Потребителски аватар
kingofpop
Контакти:

Мнениеот kingofpop » 06 дек 2018 02:32

аз не мога да разбера за каква дупка говориш, няма как да стане... :mrgreen:

mizantrop
Контакти:

Мнениеот mizantrop » 06 дек 2018 15:32

kingofpop написа:аз не мога да разбера за каква дупка говориш, няма как да стане... :mrgreen:

говоря за ''най-ниско резултатна - над 50'' и ''най-резултатна - под 65'' - в случая най-ниско резултатната е 51(над 50),а най-резултатната - 55(под 65),коеф. са 1,84 на 1,89 и печелят и двата залога - ето ти 'дупка' :)
диапазонът е 15 точки,просто се надяваме всички четвъртини да завършат там

а към по-горния постинг - пазарът го видях в един и същ сайт..

Потребителски аватар
jembajemba
Контакти:

Мнениеот jembajemba » 06 дек 2018 15:48

mizantrop написа:
kingofpop написа:аз не мога да разбера за каква дупка говориш, няма как да стане... :mrgreen:

говоря за ''най-ниско резултатна - над 50'' и ''най-резултатна - под 65'' - в случая най-ниско резултатната е 51(над 50),а най-резултатната - 55(под 65),коеф. са 1,84 на 1,89 и печелят и двата залога - ето ти 'дупка' :)

Е хубаво ама може да изгубиш и двете..

mizantrop
Контакти:

Мнениеот mizantrop » 06 дек 2018 16:00

jembajemba написа:
mizantrop написа:

Е хубаво ама може да изгубиш и двете..

теоретично да,но доколкото видях от другите два мача само по една четвърт беше мръднала извън този диапазон,сигурно е много рядък случай всичките да избягат....ще ги следя оттук насетне,или просто ще видя статистика за 20-30 мача назад за по-голяма яснота...я си представи пък че такава 'дупка' 50 - 65 излиза средно на 3-4 мача...

Потребителски аватар
kingofpop
Контакти:

Мнениеот kingofpop » 06 дек 2018 22:35

очевидно е, че от това може само и единствено да си на - така че направо го забрави....то самия факт, че и 2та залога са в 1 и също буки подсказва, че нямаш предимство от залозите.....за да е схема или дупка, трябва да са в 2 различни букита....иначе дори и да хванеш 1-2 мача пак при толкова ще загубиш и 2та залога....това реално няма как да не си вътре от него, то дори не схема, а набутвация :mrgreen:

Върни се в “Свободна зона”