Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот JackPackage » 11 окт 2018 16:27

Е държавата ще вземе 30% от дълга й :lol:

Тройчовото семейство пак взима 300 бона ве, нали си бил взел парите :lol:
Буш и той с 30 хилки :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

Потребителски аватар
modor
Контакти:

Мнениеот modor » 11 окт 2018 16:32

Стойчо дали е върнал анцуга :lol:
Image

Потребителски аватар
Red_Neck
Контакти:

Мнениеот Red_Neck » 11 окт 2018 17:48

Изображение
Тълковен речник на българския език, стр. 308:
Навадуцване (същ)- осъществяване на полов акт между млад тийнеджър и опитна маман.

Потребителски аватар
Groucho
Контакти:

Мнениеот Groucho » 11 окт 2018 18:58

Емблематична вечер :lol: Лично аз поздравявам най-чистосърдечно цесекаро-софистите със събитието. Собствениците на ФК Лупи трябваше да направят това плащане, за да смъкнат малко срам от процеса на "оздравяването", който измислиха и проведоха. Остава въпросът дали беше нужно да се прави цялата тая врътка по оста Ловеч - София, след като разходите по брандирането на ЦСКА-София може би ще доближат евентуалните разходи, нужни за истинското оздравяване на стария клуб ЦСКА, ама как да е :roll:
Don't drink and drive, don't smoke and fly, take LSD and TELEPORT!!!

...

Потребителски аватар
NOMER14
Контакти:

Мнениеот NOMER14 » 11 окт 2018 19:21

Да питам нещо...
Реданималс купува емблема. Цска-София не купува нищо. Т.е. Редаанималс ще рита ли в новата лига догодина?
Изобщо купуването на една емблема от една фирма означава ли, че друга фирма трябва да си я сложи?
Момчета и момичета, не се заяждам, а питам, защото не съм юрист. През годините са ми чели лекции по логика, а тук не нещо не се връзва.

Потребителски аватар
Groucho
Контакти:

Мнениеот Groucho » 11 окт 2018 19:30

NOMER14 написа:Да питам нещо...
Реданималс купува емблема. Цска-София не купува нищо. Т.е. Редаанималс ще рита ли в новата лига догодина?
Изобщо купуването на една емблема от една фирма означава ли, че друга фирма трябва да си я сложи?
Момчета и момичета, не се заяждам, а питам, защото не съм юрист. През годините са ми чели лекции по логика, а тук не нещо не се връзва.

Няма значение това. Важното е, че Ганчев обеща нещо на последователите си и го изпълни. Че няколко "винаги верни" бяха почнали да се отказват от новия клуб около 13.40 часа :lol:
Don't drink and drive, don't smoke and fly, take LSD and TELEPORT!!!

...

Потребителски аватар
TodorT
Контакти:

Мнениеот TodorT » 11 окт 2018 21:43

ПФК ЦСКА АД фалира преди няколко години! Това Е и ще си остане Литекс, ако ще емблемата на Пепси да сложат :lol: Съжалявам и не разбирам феновете им, но ... те си знаят. Казвам го без грам заяждане! Въпросът е кой и защо позволи това да се случи ....

А вие видяхте ли новите джипове на жандармерията и полицията ?! А, те били на Great Wall ?! :o :geek:

Потребителски аватар
JackPackage
Контакти:

Мнениеот JackPackage » 12 окт 2018 09:30

TodorT написа:ПФК ЦСКА АД фалира преди няколко години! Това Е и ще си остане Литекс, ако ще емблемата на Пепси да сложат :lol: Съжалявам и не разбирам феновете им, но ... те си знаят. Казвам го без грам заяждане! Въпросът е кой и защо позволи това да се случи ....

А вие видяхте ли новите джипове на жандармерията и полицията ?! А, те били на Great Wall ?! :o :geek:

Тоше, всеки има право да бъде тъп :lol: :mrgreen:
Няма как да ги разбереш, те и след този случай ще повтарят как са вечно "репресирани", БФС, държавата, Гела, Спас са им виновни за провалите и всички са срещу тях :roll:

Вече се изкараха по-честни от Парма и Рейнджърс, кво да говорим :lol:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

Потребителски аватар
1914.1902
Контакти:

Мнениеот 1914.1902 » 12 окт 2018 09:37

Ето ви едни петъчни гърдички , заеВете емблемите . :lol: 8-)

Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Контакти:

Мнениеот boabbb » 12 окт 2018 09:58

NOMER14 написа:Да питам нещо...

Още същия ден дружеството е прехвърлено на някаква Ива ли, Ирина ли беше, дето е от хората на Гришата. Колкото до мнението за това, че оздравяването щяло да е по-евтино ... Не разбирам как мислещ реално човек би казал подобно нещо. Оздравяване означава да се платят дълговете. Не може да "намаляваш" дългове като Томов, щото нямаш вълшебна пръчка :!: А пък ако си мислите, че на всеки мач ще почнат да ходят по 20 хиляди ... почнете първо сините да ходите по толкова и ние сме след вас веднага :lol: :lol: :lol: Колкото до мнението на Тодор, че си оставаме Литекс ... съвсем нормално мнение на левскар, аз лично не съм изненадан и не очаквам друго - дали ще сме Литекс, красноармейци, прасета, все нещо трябва да има ...
О-о-о-о, смешно вратарче :lol: :lol: :lol:

Върни се в “Свободна зона”