Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Groucho » 18 мар 2018 19:27

rhaegar написа:Кой се правеше на класа в мениджъра тука?

[rimg]https://i.imgur.com/7JIThMd.jpg[/rimg]

Tова никога не съм знаел как се играе, деа :roll:

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Кашчей » 18 мар 2018 19:49

Red_Girl написа:Abe za тях не знам, ама вие редовно си ги виждате такива... :lol: :lol:


А ти, или са такива само в мечтите ти :roll:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19111
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот TodorT » 18 мар 2018 20:13

Колко пък да е редовно :lol: Първа победа на ЦСКА-София над "Левски" ;) Като цяло мачовете с Литекс никога не са будили сериозен интерес у мен. Да, оспорвани са били винаги, но... нищо повече. Най-яко ми е било срещу ЦСКА, но за съжаление никога няма пак да изпитам тръпката. :|

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот 7 е добро число » 18 мар 2018 21:11

TodorT написа:Колко пък да е редовно :lol: Първа победа на ЦСКА-София над "Левски" ;) Като цяло мачовете с Литекс никога не са будили сериозен интерес у мен. Да, оспорвани са били винаги, но... нищо повече. Най-яко ми е било срещу ЦСКА, но за съжаление никога няма пак да изпитам тръпката. :|


Жалко че , вече ги няма Цска , а разни платени припознавачки !
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ЕМИЛ » 18 мар 2018 21:32

Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот 1982 » 18 мар 2018 22:53

Тези фенове на Литекс, дето са отишли на мач с надуваем кyр, будят силно подозрение ......... бил съм толкова време по стадионите, но за пръв път виждам подобна извратения, "мъже" да ходят на мач с кyр и да си го гушкат 90 минути. :lol: :lol: :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Dani
Мнения: 7113
Регистриран на: 09 авг 2008 18:01
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Dani » 18 мар 2018 23:38

TodorT написа:Колко пък да е редовно :lol: Първа победа на ЦСКА-София над "Левски" ;) Като цяло мачовете с Литекс никога не са будили сериозен интерес у мен. Да, оспорвани са били винаги, но... нищо повече. Най-яко ми е било срещу ЦСКА, но за съжаление никога няма пак да изпитам тръпката. :|

Дали? А двете тройки миналия сезон, или вие ги триете от историята си като не ви изнася? Живи и здрави, само не знам как хем сме Литекс, хем червени боклуци :lol: Ама това е дело на мозАците, така че не се очудвам;

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23313
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Thsmith » 19 мар 2018 00:40

Ти не си "Литекс". Освен ако не си станал футболен клуб и не си се регистрирал за участие.

Приемаме, че си известен като Пешо "Бирата". Днес караш Форд, а утре караш Рено. И във Форд и във Рено ще си си Пешо "Бирата" Няма да станеш Пешо Форда или Пешо Реното, нали? :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19111
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот TodorT » 19 мар 2018 00:50

:lol: Бях написал друго, тръгнах да редактирам мнението и затова така стана :mrgreen: Иначе ви викат, че сте червени, защото се пребоядисахте. За мен ще си останете Литекс, но със сменени фланелки и купена емблема. ;) На мач с ЦСКА-София още не съм ходил и не го намирам за нещо специално. Виж срещу Ботев Пд съм бил два пъти за последната година :lol:
Подиграха се с феновете на ЦСКА, а вие сега лижете гъза на Гришата. Няма лошо, решили сте да се продадете евтино. Дали трябваше да фалира ЦСКА и да се стига до тук е друг въпрос...

Представи си само РЕАЛ обявява фалит, Перес взима Елче, купува емблемата на Кралския клуб за 8 млн и иска да играе на Бернабеу. Изведнъж Елче се преименува на Реал Мадрид - Мадрид и .... става с 12 титли от ШЛ + 33 титли в Испания :lol: Елементарно и логично, нали ? ;)

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43878
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот rhaegar » 19 мар 2018 01:17

Недей бърза с купуването, че нещо не е много сигурно. За кво да се дават 8 милиона, като може да се използва безплатно и безнаказано?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта