За кого ще гласувате на 26 март?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: За кого ще гласувате на 26 март?

Мнениеот diplomat » 22 мар 2017 23:22

CTAHKO написа:
HardWork написа:Аха, значи са много компроментирани защото са ходили на някакви протести? Къса ни е паметта? Разкажи ми какво точно са направили, което сме забравили?! Тоя мит и преди съм го чувал, всички които не са хора на ГЕРБ,БСП или ДПС са слуги на Иво Прокопиев :mrgreen: !

Името Илиан Антонов Кутев говори ли ти нещо и с кой човек го свързваш 8-) Как мислиш, тоя срещу баща си ли ще скача и ще му повдига обвинения 8-) А Антоанета Цонева :?: Тия ли се борят срещу статуквото :?:

https://trud.bg/article-4558123/

http://pik.bg/%D0%B2%D0%B8%D0%B6%D1%82% ... 15099.html

Станко, преди имаше хигиена и не споделяше статиите на Дебелака... Не, че "Да, България" са светци, но за жалост няма реална алтернатива на сегашното статукво. Аз ще гласувам, защото освен за право, го считам и за мое задължение като буден, мислещ гражданин, но и защото ми се иска да е висока избирателната активност. Знам, че ти не гласуваш, но както виждаш и това не помага. защото партиите на мафията си имат вече твърд електорат, най-вече заради икономически и политически зависимости, та даже им е по-добре малко хора да гласуват. Като цяло си е ебало майката, не виждам скоро да намерим правилния път за развитие и просперитет.

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: За кого ще гласувате на 26 март?

Мнениеот CTAHKO » 22 мар 2017 23:25

Rage написа:Добре де и аз ще гласувам за Нова Република и поне още 5-6 човека тук, казаха че ще гласуват за тях. Не разбирам, как така след като явно младите дясно ориентирани хора ще гласуват за тях, те няма да влязат. Нещо не ми се вързва. :!: :?: :!:

Вързва се, как да не се връзва 8-) Не останаха млади хора в България :!: Пенсионерите са повече от младите, турците са повече от младите хора, циганите също са повече от младите, а останалите са под 18 години и нямат право да гласуват 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: За кого ще гласувате на 26 март?

Мнениеот iliev72 » 22 мар 2017 23:31

Не бих гласувал за Нова Република , но бих дал гласа за един от Нова Република - Вили Лилков.
Вили го познавам лично и бих подкрепил само него.Другите от тази коалиция не ги познавам и не ги харесвам.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: За кого ще гласувате на 26 март?

Мнениеот HardWork » 22 мар 2017 23:42

CTAHKO написа:
HardWork написа:Аха, значи са много компроментирани защото са ходили на някакви протести? Къса ни е паметта? Разкажи ми какво точно са направили, което сме забравили?! Тоя мит и преди съм го чувал, всички които не са хора на ГЕРБ,БСП или ДПС са слуги на Иво Прокопиев :mrgreen: !

Името Илиан Антонов Кутев говори ли ти нещо и с кой човек го свързваш 8-) Как мислиш, тоя срещу баща си ли ще скача и ще му повдига обвинения 8-) А Антоанета Цонева :?: Тия ли се борят срещу статуквото :?: Но важното е, че им пожелаваш успех и им стискаш палци да вкарат повече блогъри и общественици в новия парламент 8-)

https://trud.bg/article-4558123/

http://pik.bg/%D0%B2%D0%B8%D0%B6%D1%82% ... 15099.html

Поне да си беше направил труда да видиш към коя политическа група принадлежат горепосочените имена :mrgreen:. Имената които си изброил са членове на друга партия (Да България), и нямат нищо общо с Нова Република :mrgreen: ! Ами новия парламент така или иначе ще се напълни с хроа, по добре да бъдат блогъри и общественици, отколкото Бойко, Нинова, Пеевски и целия им патриотичен антураж :) ...

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: За кого ще гласувате на 26 март?

Мнениеот CTAHKO » 22 мар 2017 23:43

diplomat написа:Станко, преди имаше хигиена и не споделяше статиите на Дебелака... Не, че "Да, България" са светци, но за жалост няма реална алтернатива на сегашното статукво. Аз ще гласувам, защото освен за право, го считам и за мое задължение като буден, мислещ гражданин, но и защото ми се иска да е висока избирателната активност. Знам, че ти не гласуваш, но както виждаш и това не помага. защото партиите на мафията си имат вече твърд електорат, най-вече заради икономически и политически зависимости, та даже им е по-добре малко хора да гласуват. Като цяло си е ебало майката, не виждам скоро да намерим правилния път за развитие и просперитет.

Е ти по прокопиевите медии ли искаш да пишат изобличаващи факти за тях 8-) Винаги си е било така. Едните медии изкарват кирливите ризи на едните, другите на съответните опоненти. Що се отнася до гласуването, Само в нашия град са велможи като Христо Бисеров, Делян Добрев и бившия ни областен управител Найден Найденов. Все от различни партии и то водещи. Дори някои от тях да не са в листите, бъди сигурен че протежетата са им там. Та за кого да гласуваш и защо 8-) И си задай въпросът, какво може да накара един успешен бизнесмен или професионалист в своята област да зареже бизнесът си, за да се захване с политика и да стане депутат 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: За кого ще гласувате на 26 март?

Мнениеот CTAHKO » 22 мар 2017 23:45

HardWork написа:Поне да си беше направил труда да видиш към коя политическа група принадлежат горепосочените имена :mrgreen:. Имената които си изброил са членове на друга партия (Да България), и нямат нищо общо с Нова Република :mrgreen: ! Ами новия парламент така или иначе ще се напълни с хроа, по добре да бъдат блогъри и общественици, отколкото Бойко, Нинова, Пеевски и целия им патриотичен антураж :) ...

Точно за Да, България пиша 8-) Поне ти да си беше направил труда да се върнеш малко назад и да видиш какво си писал ли, де да знам 8-)

П.П. Всъщност отговорът ми е на поуста на колегата с ник :1913 8-) Той пожелаваше успех на тия либерасти 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: За кого ще гласувате на 26 март?

Мнениеот diplomat » 22 мар 2017 23:58

CTAHKO написа:
diplomat написа:Станко, преди имаше хигиена и не споделяше статиите на Дебелака... Не, че "Да, България" са светци, но за жалост няма реална алтернатива на сегашното статукво. Аз ще гласувам, защото освен за право, го считам и за мое задължение като буден, мислещ гражданин, но и защото ми се иска да е висока избирателната активност. Знам, че ти не гласуваш, но както виждаш и това не помага. защото партиите на мафията си имат вече твърд електорат, най-вече заради икономически и политически зависимости, та даже им е по-добре малко хора да гласуват. Като цяло си е ебало майката, не виждам скоро да намерим правилния път за развитие и просперитет.

Е ти по прокопиевите медии ли искаш да пишат изобличаващи факти за тях 8-) Винаги си е било така. Едните медии изкарват кирливите ризи на едните, другите на съответните опоненти. Що се отнася до гласуването, Само в нашия град са велможи като Христо Бисеров, Делян Добрев и бившия ни областен управител Найден Найденов. Все от различни партии и то водещи. Дори някои от тях да не са в листите, бъди сигурен че протежетата са им там. Та за кого да гласуваш и защо 8-) И си задай въпросът, какво може да накара един успешен бизнесмен или професионалист в своята област да зареже бизнесът си, за да се захване с политика и да стане депутат 8-)

На един истински искрен, почтен човек му личи от много далеч, без значение дали ще се занимава с политика или с дърворезба. Ако не гласувам, плюя върху собствените си убеждения и мечти. Но дилемата за кого е огромна и наистина се терзая, просто изброените от мен са ми най-малко противни.

Иначе ти много добре знаеш, че вече по цял свят няма независими медии. Нима искаш да взема страна между Делян Пеевски и Иво Прокопиев? Как може да ми показваш за пример човек като Юлий Москов, за когото лично даже знам за какъв боклук става въпрос? Просто деградацията е пълна, в абсолютно всички социални и общочовешки аспекти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23491
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: За кого ще гласувате на 26 март?

Мнениеот Thsmith » 22 мар 2017 23:59

Rage написа:Добре де и аз ще гласувам за Нова Република и поне още 5-6 човека тук, казаха че ще гласуват за тях. Не разбирам, как така след като явно младите дясно ориентирани хора ще гласуват за тях, те няма да влязат. Нещо не ми се вързва. :!: :?: :!:

Защото таргет групата е такава. Колко % от избирателите на ДПС и БСП според теб могат да пуснат изобщо PC? Някой изкукал пенсионер, селянин от майната си и станка? Нормално е те да не се споменават.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: За кого ще гласувате на 26 март?

Мнениеот HardWork » 23 мар 2017 00:01

CTAHKO написа:
HardWork написа:Поне да си беше направил труда да видиш към коя политическа група принадлежат горепосочените имена :mrgreen:. Имената които си изброил са членове на друга партия (Да България), и нямат нищо общо с Нова Република :mrgreen: ! Ами новия парламент така или иначе ще се напълни с хроа, по добре да бъдат блогъри и общественици, отколкото Бойко, Нинова, Пеевски и целия им патриотичен антураж :) ...

Точно за Да, България пиша 8-) Поне ти да си беше направил труда да се върнеш малко назад и да видиш какво си писал ли, де да знам 8-)

П.П. Всъщност отговорът ми е на поуста на колегата с ник :1913 8-) Той пожелаваше успех на тия либерасти 8-)

Досетих се, че не за мен :) Аз не се кефя на Да България, прекалено леви са!

Неутрален
Мнения: 925
Регистриран на: 07 сеп 2009 17:16
Контакти:

Re: За кого ще гласувате на 26 март?

Мнениеот Неутрален » 23 мар 2017 00:02

Аз лично съм разколебан, причините са няколко. Първата, хора като Минчо Христов са доказани патриоти и родолюбци, но , нито имат достатъчно парици, нито голям екип което е фатално за България. Втората, партии като Нова Република и Дабълчетата, хем кадърни хем боклуци между тях и не съм сигурен дали тези първите ще успеят да надделеят. Герб,БСП, ДПС и производните им са причината България да е на това дередже. Менкат се през годините Беровци, Станишевци, Лукановци, Орешари и каква ли не паплач, с хора като Боци, Цвръцко итн. Имаше едни измислени царисти, дето успяха да баламосат народа и след 4 годишна кражба, таковаха мамата както на партията така и на държавата. Всеки сам да си прави изводи, но ТРЯБВА да се гласува. Жалко че няма в закона член или алинея, която да гласи : При активност под 60 % няма да има правителство, тогава съм сигурен че масово ще се гласува НЕ ПОДКРЕПЯМ НИКОЙ. В момента е по важно да се гласува за хора, които залагат на : прочистване на списъците, облекчаване на сънародниците ни зад граница да гласуват, електронно гласуване, електронно правителство итн итн. Важно е да се гласува, за да намалим тежестта на цигано - турските гласове.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: icko65 и 21 госта