Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2414
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тема за размисъл.

Мнениеот Esi » 11 ное 2016 18:03

4x4 написа:шхх.. Тихо! Както казват в Бургас! Това е тема за размисли - не за провокации, агитации и други работи

:lol: :lol: :lol:
Изображение

Вълчан
Мнения: 4311
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Тема за размисъл.

Мнениеот Вълчан » 11 ное 2016 18:13

Това кои ще е президент няма никакво значение.Само ще успокои нечие его.Да не говорим колко прекрасен е сегашният и как съм го виждал в неудобно положение когато е редом със Боико.Голямата глава не показваше никакво уважение към него.При Радев поне ще мълчи.

4x4
Мнения: 1479
Регистриран на: 23 май 2014 00:57
Контакти:

Re: Тема за размисъл.

Мнениеот 4x4 » 11 ное 2016 18:16

Добре де Аз за кого да гласувам ся?
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER

companda
Мнения: 15
Регистриран на: 12 окт 2015 16:16
Контакти:

Re: Тема за размисъл.

Мнениеот companda » 11 ное 2016 18:34

На Лавеле има един офис, срещу булбанк със спуснати щори, на вратата на който има надпис - предизборен щаб на румен радев. Та тоя офис бе на пловдивския панаир до преди няколко години. От тогава не работеше. А пловдивския панаир е на
свинята гергов. А казват, че гергов е човек на първанов, въртял неговите пари. Явно първанов на много коне залага...
Майка им червена - педераска. Това е РАК за България. радев - натовец - смееех.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот TodorT » 11 ное 2016 18:37

sin4ec написа:Леля Корнелия надигра ББ и ЦЦ. Независимо от изхода на балотажа, който поне на пръв поглед е ясен, ГЕРБ бе поставен в поза " партер". Унизителната загуба на първи тур и последвалите шикалкавения и гърчове на противника са вече повод за банкет на Позитано.
Козът беше учудващо елементарен-да се вкара в битката човек, нямащ нищо общо с политиката. Това, че е генерал, е още един плюс. На хората им писна от едни и същи политикански мутри.
Радев , както се видя на дебата, не владее трикове и раздумки като обиграната в това кака. Но пък се държеше естествено, без заучени фрази и светкавично парираше непрекъснатите атаки, които в интерес на истината бяха лесно предвидими.
Така или инак Генерала е на крачка от победата.

Синчец, мисля си, че Радев е повече препоръчан от Първанов, а не от Нинова. Просто Корнелия бе подложена на много голям натиск вътре в партията и реши да се прави на силна, отказвайки съюза с партията на президента. Съгласен съм с теб, че на хората им писна от познатите мутри и нов за обществото човек (макар че Радев бе познат на доста хора) има повече подкрепа. Потвърждение на това е Марешки, който само с популизъм успя да събере над 10%. Затова и една партия, създадена от Слави, има шансове да мине 4% бариера, затова и Бареков преди няколко години успя....
Иначе относно дебата лично аз очаквах Цецка да бъде по-подготвена. Въпросите, които ще им се задават бяха ясни. Трябваше да натисне генерала на тема закони, защото там той може да се пропука. В интерес на истината и той беше добре подготвен,а и беше прочел нещата. За мен екипът на ГЕРБ за тия избори не е добър, защото имаше доста пропуски.

petko.h.markov
Мнения: 6096
Регистриран на: 27 окт 2009 11:04
Skype: Petko Markov
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот petko.h.markov » 11 ное 2016 18:42

Убедил съм се,че болшинството хора не обичат да мислят,да се замислят дори.Предпочитат да са с тълпата.Прехласват
се от хубавите и красиви думи,обещания за по-добро,даже и по външния вид на "лидерите".Ще го оспорите,нали.
Ако беше обратното щеше ли да върви лозунга"Равенство,братство,свобода",да завладее сърцата на толкова много
хора социалистическата и национал-социалистическата идея.Да печелят изборите тук царя и Борисов.Примери още
мога да дам,но няма смисъл.Пак ще стигна до първото изречение.Сигурно и за това хората толкова лесно се манипулират
Как да отида да гласувам миналата неделя,като прочетох списъка с кандидатите.За тази важи същото.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот TodorT » 11 ное 2016 18:51

Tommi написа:
sin4ec написа:Леля Корнелия надигра ББ и ЦЦ. Независимо от изхода на балотажа, който поне на пръв поглед е ясен, ГЕРБ бе поставен в поза " партер". Унизителната загуба на първи тур и последвалите шикалкавения и гърчове на противника са вече повод за банкет на Позитано.
Козът беше учудващо елементарен-да се вкара в битката човек, нямащ нищо общо с политиката. Това, че е генерал, е още един плюс. На хората им писна от едни и същи политикански мутри.
Радев , както се видя на дебата, не владее трикове и раздумки като обиграната в това кака. Но пък се държеше естествено, без заучени фрази и светкавично парираше непрекъснатите атаки, които в интерес на истината бяха лесно предвидими.
Така или инак Генерала е на крачка от победата.

Нека да гледаме реално на нещата. Козът на БСП беше кандидатурата на ГЕРБ, нищо друго. ;)

БСП не са виновни, че Бойко "стреля без мерник". Те направиха добър ход и обявиха по-рано от ГЕРБ кандидатурата си. Не знам защо Борисов реши, че Цачева е най-подходяща. На всичкото отгоре седмица преди да обяви двойката за изборите, той допусна грешката за ООН, което също му донесе много негативи.
Може би разчиташе на това, че хората ще гласуват за партията. Добре, ама стана така, че хората гласуват мажоритарно и Цачева не получава най-голяма подкрепа. Далече не си мисля, обаче, че при евентуални парламентарни избори БСП ще бият ГЕРБ. Очаквано Цв.Цв пак ще е първи, но има шанс социалистите да вземат повече депутати. Евентуални нови партии ще направят парламента "манджа с грозде" и изобщо не е ясно как би изглеждал евентуален нов кабинет пролетта. :roll:

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот v.r.s. » 11 ное 2016 19:01

TodorT написа:
Tommi написа:
sin4ec написа:Леля Корнелия надигра ББ и ЦЦ. Независимо от изхода на балотажа, който поне на пръв поглед е ясен, ГЕРБ бе поставен в поза " партер". Унизителната загуба на първи тур и последвалите шикалкавения и гърчове на противника са вече повод за банкет на Позитано.
Козът беше учудващо елементарен-да се вкара в битката човек, нямащ нищо общо с политиката. Това, че е генерал, е още един плюс. На хората им писна от едни и същи политикански мутри.
Радев , както се видя на дебата, не владее трикове и раздумки като обиграната в това кака. Но пък се държеше естествено, без заучени фрази и светкавично парираше непрекъснатите атаки, които в интерес на истината бяха лесно предвидими.
Така или инак Генерала е на крачка от победата.

Нека да гледаме реално на нещата. Козът на БСП беше кандидатурата на ГЕРБ, нищо друго. ;)

БСП не са виновни, че Бойко "стреля без мерник". Те направиха добър ход и обявиха по-рано от ГЕРБ кандидатурата си. Не знам защо Борисов реши, че Цачева е най-подходяща. На всичкото отгоре седмица преди да обяви двойката за изборите, той допусна грешката за ООН, което също му донесе много негативи.
Може би разчиташе на това, че хората ще гласуват за партията. Добре, ама стана така, че хората гласуват мажоритарно и Цачева не получава най-голяма подкрепа. Далече не си мисля, обаче, че при евентуални парламентарни избори БСП ще бият ГЕРБ. Очаквано Цв.Цв пак ще е първи, но има шанс социалистите да вземат повече депутати. Евентуални нови партии ще направят парламента "манджа с грозде" и изобщо не е ясно как би изглеждал евентуален нов кабинет пролетта. :roll:


Въобще не съм съгласен, че хората гласуват мажоритарно, ако беше така, то Калфин трябваше да е на балотаж. Хората мислят, че гласуват наказателно, но накрая като винаги наказаните ще бъдем всички ние. Оставам на мнението си, че генерала не е по-подготвен нито от Цачева, нито от Калфин, Каракачанов, Трайко та дори и една Дончева, но хората не виждат това, както и, че той не е моралният кандидат, какъвто го изкарват, а напротив, в него морала е дори на по-ниско ниво от останалите. Който може да разсъждава ще разбере защо е така, имаше доста примери за неморалното му поведение.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Tommi » 11 ное 2016 19:12

TodorT написа:БСП не са виновни, че Бойко "стреля без мерник". Те направиха добър ход и обявиха по-рано от ГЕРБ кандидатурата си. Не знам защо Борисов реши, че Цачева е най-подходяща. На всичкото отгоре седмица преди да обяви двойката за изборите, той допусна грешката за ООН, което също му донесе много негативи.
Може би разчиташе на това, че хората ще гласуват за партията. Добре, ама стана така, че хората гласуват мажоритарно и Цачева не получава най-голяма подкрепа. Далече не си мисля, обаче, че при евентуални парламентарни избори БСП ще бият ГЕРБ. Очаквано Цв.Цв пак ще е първи, но има шанс социалистите да вземат повече депутати. Евентуални нови партии ще направят парламента "манджа с грозде" и изобщо не е ясно как би изглеждал евентуален нов кабинет пролетта. :roll:

Не казвам, че са виновни за действията на опонентите си. Но и нямат някакви гросмайсторски ходове, на които да се дължат изборните резултати.
А при евентуални предсрочни избори аз лично не се наемам да прогнозирам състава на новото правителство. Могат да бъдат объркани много сметки.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22951
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот NOMER14 » 11 ное 2016 19:21

Бат"Бойко каза, че е избрал Цачева, защото била най-подготвена. Сигурно е прав за себе си, но сякаш Желю, Бат"Петьо, Първанката или Роската са били подготвени?! :roll: Да, Цачева е най-подготвена от всички кандидати и на Герб, и на всички останали партии и коалиции, но тя си остава Цецка...
Това дори и Бат'Бойко призна, че е разбрал.
Питам: Защо никой не му се противопостави от ръководството - това е самоубиството на Герб.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 12 госта