За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

За кого бихте гласували

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

samo_levski
Мнения: 942
Регистриран на: 29 юли 2013 08:38
Контакти:

Re: За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?

Мнениеот samo_levski » 05 ное 2016 00:09

всеки, който цитира "блиц", привежда тяхна плюнка като доказателство, повтаря някоя от глупостите написани в медиите на пеевски, като папагал - заслужава да му бъде пуснат куршум между очите.

---

michok написа:Мойте поздравления,Левскар! :)
Личи си,че си истниски левскар и българин ,за разлика от няколкото псевдолевскари,руски отрепки.


и аз съм потресен колко "левскари" са се навъдили. това са някакви млади бездомни копелета, без бащи и дядовци, които да им обеснят как стоят нещата. друго обяснение нямам.

левскари да викат за комунисти и руснаци е все едно феновете на аякс да викат "хайл хитлер".

Потребителски аватар
levskarcheto96
Мнения: 456
Регистриран на: 01 юни 2014 14:40
Контакти:

Re: Прогноза за изборите 2016: Цачева и Трайков на балотаж!

Мнениеот levskarcheto96 » 05 ное 2016 00:59

Не знам, ама номер 22 отива на балотаж! Победа! :lol:

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?

Мнениеот anihilator » 05 ное 2016 01:47

Red Warrior написа:Като гледам резултатите от анкетата повече да не съм чул какви "лумпени" били феновете от разни журналя и "анализатори". Те ще се окажат най-интелигентната част от народонаселението! 8-)

Добре 17 % за Марешки ентелегетно ли е :lol: нидей тъй моля те.Да не говоря , че на няколко места прочетох че се двоумяли между него и Каракачанов :lol: Трагедия :!:

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?

Мнениеот teerr » 05 ное 2016 01:51

Баси държавата в болниците се влиза в с пръстов отпечатък,а през границата се минава свободно!
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22862
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?

Мнениеот NOMER14 » 05 ное 2016 01:55

Мдаааа....Интересни резултати!
Винаги съм казвал, че футболните фенове са най-будната и най-умна част от народонаселението ни.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?

Мнениеот Red Warrior » 05 ное 2016 02:04

anihilator написа:
Red Warrior написа:Като гледам резултатите от анкетата повече да не съм чул какви "лумпени" били феновете от разни журналя и "анализатори". Те ще се окажат най-интелигентната част от народонаселението! 8-)

Добре 17 % за Марешки ентелегетно ли е :lol: нидей тъй моля те.Да не говоря , че на няколко места прочетох че се двоумяли между него и Каракачанов :lol: Трагедия :!:

Имам предвид резултата за бат' Трайчо, който "любимите" социолози го слагат едва ли не последен. Значи има два варианта - или лъжат и готвят фалшификации, или народа като цяло без феновете е мега прост.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
Raid
Мнения: 1001
Регистриран на: 16 юли 2012 14:36
Контакти:

Re: За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?

Мнениеот Raid » 05 ное 2016 03:00

Те ви класирането след първи кръг 8-) :
1. Вашта мама
2. Радев
3. Каракачанов
4. Марешки
5. Калфин
6. Орешарски
7. Трайков

След балотажа Радев - президент и кой откъдето.
lans22 написа:АКО НАВЕДНЪЖ 20 ОТБОРА С ИМЕТО ЦСКА ПОБЕДЪТ ЛЕВСКИ В ЕНА И СЪЩА ГРУПА В ЕДИН И СЪЩИ СЕЗОН - ШЕ ГИ ПРИПОЗНАЕМ СИЧКИТЕ!

nghcvth
Мнения: 3570
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?

Мнениеот nghcvth » 05 ное 2016 09:28

Прави сте, всички са уплашени от карикатурата Трайчо и много ги е страх да не вземе да спечели още на първи тур, затова пускат лъжливи резултати от проучвания.
По темата- никога не е имало толкова много паплач при президентски избори- Агент Иван, клоуна Трайчо, неизвестния генерал, баба Цацка и т.н. и т.н.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3979
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?

Мнениеот djd » 05 ное 2016 09:33

Аз съм за Генерала. Другите нямат представителен вид. А това трябва да е основното качество на президента. Той и без това друга работа не върши, освен да ни поздравява за Нова Година. :lol:
Освен това се надявам Радев да върне задължителната военна служба и да възстанови Спортна рота "Чавдар". :lol:
Нататък е ясно. :mrgreen:

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?

Мнениеот kiril.a.d » 05 ное 2016 10:09

Аз пък ще гласувам за Жорж Ганчев!
Защо ли? - ми след като до днес имахме президент креатура, защо да нямаме и президент карикатура? И без това, от тази ненужна на България институция, нищо не зависи!!! - само някаква представителност...
А ми омръзна, заедно с това че ни се смее светът, да ни мислят и за...обратни! Така че, никакъв Трайчо! - да си трайка там, щото сам каза че е влюбен в Роско ;)....
Апропо - как не се сети някой да включи въпрос в референдума, искате ли да премахнем скъпата и ненужна за бедна България институция, Президент?
А иначе е ясно, че избора отива към балотаж и там ще се изсипе огромен анти ГЕРБ вот!
...но, ако бяхме бяла държава, още след провала със Сталинка Георгиева, Бойчо трябваше да оттегли своя кандидат и да играе с чужд такъв!!! - но от къде толкова акъл и то политически, у наш Бойчо Тъпото?...
Та се опасявам, че пак сме си обречени на същата ориенталщина и това е още един повод да гласувам за "карикатурата" Жорж Ганчев!!! - този човек, толкова години изкара и пари направи в чужбина, че няма как да е ориенталец, като масата българи у нас!
Между впрочем, той за това е и карикатура за българите!!! - ние си държим на бай Ганьо, Вуте, Пижо и Пендо...и тям подобни персонажи, от българския ориенталски идиотизъм...
Та да ви е честит и новия безсмислен...парлама чучело на България, който и да е той!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 30 госта